ZÁMKY A VINICE LOIRY NA KOLE (MOBILHOMY)

č. zájezdu: 356107/118
od11 890,-/osoba
ZÁMKY A VINICE LOIRY NA KOLE (MOBILHOMY) - Aktivní dovolená

ZÁMKY A VINICE LOIRY NA KOLE (MOBILHOMY)

Země: Francie

Ubytování: ZÁMKY A VINICE LOIRY NA KOLE (MOBILHOMY)


Stravování: polopenze
Doprava: autobusem

Typ zájezdu: Aktivní dovolená

Termíny: Červenec

Délka pobytu: 8 dnů


Možnosti dopravy

  • autobusem

Možnosti stravování

  • polopenze

Popis

Uvedené cyklistické trasy jsou jen jedny z možných (volitelně). Celková trasa NA KOLE k zájezdu 139 ZÁMKY A VINICE LOIRY NA KOLE je cca 0–250km

Program1. – 2. den: Žďár nad Sáz. – Orléans – Loira. Autobusem přes Německo do Francie a do údolí Loiry. Návštěva královského Orléans, které osvobodila Johanka z Arku. Gotická katedrála svatého Kříže a zachovalé historické jádro. Na kole podél Loiry, historické Meung sur Loire.
NA KOLE: 0–45km3. den: Chambord – Chaumont, Blois. V sedlech kol od nejrozlehlejšího zámku v povodí Loiry Chambord k nádhernému zámku Cheverny s oranžerií. Potkáme další menší zámky a především renesanční Chaumont. Starobylé Blois – sídelní město vévodů orleánských s úchvatným palácem.
NA KOLE: 0–55km4. den: Tours – Amboise – Chenonceaux. Na kole z metropole kraje Tours s katedrálou, kamenným mostem a hrázděnými domy do da Vinciho Amboise s dominantním nejkrásnějším zámkem Loiry. Dále k perle mezi zámky – slavný romantický Chenonceaux – „Zámek šesti žen“ s malebnými zahradami.
NA KOLE: 0–47km5. den: Villandry – Ussé, Angers. Cyklotrasa kolem nádherných zahrad ve Villandry a pod hradem v Langeais k zámku Azay le Rideau na ostrůvku uprostřed řeky Indre. Romantický zámek „Šípkové Růženky“ v Ussé. Autobusem do Angers s katedrálou, řadou historických staveb či hradem.
NA KOLE: 0–45km6. den: Chinon – Fontevraud – Saumur. Na kole krajem vína od hradu Chinon s mohutným opevněním a hrázděnými domy v starobylém podhradí. K rozsáhlému klášteru Fontevraud, kolem zámku Brézé a vinných sklípků do kouzelného Saumur. Město je proslulé šumivými víny a dominuje mu stejnojmenný zámek.
NA KOLE: 0–45km7. – 8. den: Loira – Paříž – Žďár nad Sáz. Autobusem zpět. Prohlídka Paříže: Notre Dame, dominantní Sacré Coeur na Montmartre, Eiffelova věž, atd. Přes Německo domů. NA KOLE: variantně prohlídka Příže.

Obtížnost:


2–3, doporučujeme cross, silniční kolo Délka tras: autobusem 3800 km, na kole 0–250 km Počasí: vzduch 25–30 °C Odjezdy: Brno, Žďár nad Sáz., Jihlava, Praha, Plzeň

V ceně je:


Doprava klimatizovaným autobusem, přeprava kol, polopenze (polní kuchyně), 5× ubytování v kempu (4-lůžkové mobilhomy s oddělenými ložnicemi, kuchyňkou a sprchou. Povlečení vlastní, nebo za příplatek 320 Kč/ os.), průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. 2-lůžkové mobilhomy za příplatek 2300 Kč.

Uvedené cyklistické trasy jsou jen jedny z možných (volitelně). Celková trasa NA KOLE k zájezdu 139 ZÁMKY A VINICE LOIRY NA KOLE je cca 0–250km

ZÁMKY A VINICE LOIRY NA KOLE (MOBILHOMY) - Aktivní dovolená

Aktuálně

7.3.2020

Rozhovor s Papežem - předsedou asociace kanceláří a agentur

Jestli se politici ve světlech reflektorů tváří jako zachránci lidu, tak to mají dělat důsledně. A ne zavřít biatlon a ostatní akce nechat. Po Praze momentálně chodí bez kontroly turisté 59 národností, v tom vidím větší riziko než v cestě do Itálie, míní Jan Papež z Asociace cestovních kanceláří. Jsme snadná oběť, místo toho, aby nám ministryně pomohla, náš obor odstřelila, kritizuje.

4.3.2020

Cestovní pojištění

Výhodné pojištění pro naše klienty od UNIQA a Generali Česká pojišťovna za zvýhodněnou cenu.

28.11.2019

Sleva na exotické poznávací zájezdy

Slevy na exotické poznávací zájezdy pokračují nyní se slevou až 15% pouze do konce listopadu.

RSS, více aktualit