Za nejkrásnějšími vánočními trhy Francie

č. zájezdu: 486619/89
od18 129,-/osoba
Za nejkrásnějšími vánočními trhy Francie - Poznávací zájezdy

Za nejkrásnějšími vánočními trhy Francie

Země: Francie


Stravování: snídaně
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Poznávací zájezdy

Termíny: Prosinec

Délka pobytu: 4 dny


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • snídaně

Výhody nabídky 1 navštivte tři adventní trhy během jednoho zájezdu

Výhody nabídky 2 zažijte pohádkový Colmar s vánoční atmosférou

Výhody nabídky 3 ochutnejte ve Štrasburku špičková alsaská vína

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy s přestupem do Basileje, transfer z letiště na ubytování. Individuální volno.2. den: Po snídani odjezd vlakem do Colmaru. Ve městě se koná nejméně 6 vánočních trhů, např. trh umění a řemesla, trh s místními produkty a dekoracemi, dětský vánoční trh ve čtvrti Petite Venise a gastronomická vesnička na Place de la Cathédrale… Prohlídka města s průvodcem nebo individuální volno. Odpoledne přejezd vlakem do Mylhúz. Vánoční trhy v Mylhúzách jsou známé především svou vánoční tkaninou, která se každoročně vyrábí speciálně pro sváteční období. Tuto látku najdete na fasádě radnice a na vánočním trhu na náměstí Place de la Réunion. Prohlídka města a návrat do hotelu.3. den: Po snídani odjezd vlakem do Štrasburku. Individuální volno nebo prohlídka města s průvodcem. Štrasburský vánoční trh, který vznikl v roce 1570, je nejstarším svého druhu ve Francii. U ka­tedrály Notre Dame se nachází nejslavnější trh, na náměstí Place des Meuniers naleznete trh pro gurmány s vyhlášenými alsaskými pochoutkami. Děti mají svůj vlastní trh na náměstí Place Saint-Thomas. A nezapomeňte navštívit ekologicky odpovědný trh OFF ve čtvrti Petite France. Na závěr dne nelze vynechat rozsvícení velkého vánočního stromu na náměstí Place Kléber, volno a návrat do hotelu.4. den: Po snídani volno, dle letového řádu transfer na letiště, odlet do ČR.

Fakultativně Fakultativní služby:• příplatek za jednolůžkový pokoj od 5.890,– KčCena nezahrnuje: • vstupy do památkových objektů• vlakové jízdenky, přepravu MHD

Cena zahrnuje • leteckou dopravu Praha – Basilej – Praha s přestupem • tran­sfer z/na letiště• 3 noclehy se snídaní v hotelu*** ve dvoulůžkovém pokoji s příslušenstvím• služby průvodce• pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Informace Změna programu a hotelu vyhrazena.

Za nejkrásnějšími vánočními trhy Francie - Poznávací zájezdyZa nejkrásnějšími vánočními trhy Francie - Poznávací zájezdyZa nejkrásnějšími vánočními trhy Francie - Poznávací zájezdyZa nejkrásnějšími vánočními trhy Francie - Poznávací zájezdyZa nejkrásnějšími vánočními trhy Francie - Poznávací zájezdyZa nejkrásnějšími vánočními trhy Francie - Poznávací zájezdyZa nejkrásnějšími vánočními trhy Francie - Poznávací zájezdyZa nejkrásnějšími vánočními trhy Francie - Poznávací zájezdy

Podobné zájezdy

Turistické lahůdky Francie - zámky na Loiře, Bretaň, Normandie

Turistické lahůdky Francie - zámky na Loiře, Bretaň, Normandie

Země: Francie

Typ: Pobytové zájezdy, Poznávací…

Termíny: Červenec, Srpen

Délka pobytu: 9 dnů

č. zájezdu: 367412/16
bez stravování
autobusem
od14 290,-/osoba
  Zelený Ráj Francie - Od Kaňonů Ke Klenotům Unesco

  Zelený Ráj Francie - Od Kaňonů Ke Klenotům Unesco

  Země: Francie

  Typ: Pobytové zájezdy, Poznávací…

  Termíny: Červenec

  Délka pobytu: 7 dnů

  Osob: 1, 1-2 osoba

  č. zájezdu: 474211/26
  snídaně
  autobusem
  od15 970,-/osoba
   Francie - Romantická Paříž a Versailles

   Francie - Romantická Paříž a Versailles

   Země: Francie

   Typ: Pobytové zájezdy, Poznávací…

   Termíny: Září, Říjen

   Délka pobytu: 4 dny

   Osob: 1, 1-3, 1-2 osoba

   č. zájezdu: 469046/26
   snídaně
   letecky
   od19 990,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Poznávací zájezdy Francie

    Široký výběr a skvělé ceny!

    Rozmanitá nabídka poznávacích zájezdů do Francie Vám umožní poznávat krok za krokem tuto úžasnou mýtickou zemi. Francie je zemí, která po staletí určovala směr módních trendů a byla střediskem kultury a umění.

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Poznávací zájezdy Itálie

    Poznávací zájezdy Itálie - široký výběr a skvělé ceny!

    Od vrcholků Alp až k jižnímu cípu Sicílie je Itálie skutečným důkazem toho, že svět je jeviště. Architekti a sochaři zde vytvořili bezpočet parků a zahrad. Příroda zde vykouzlila krajinný ráz s charakteristickými cypřiši, olivovníky, fíkovníky a řadami vinic v mnoha podobách. Vyzkoušet můžete oblíbené zájezdy autobusem i letecky do Benátek, poznávací zájezdy do Říma autobusem s mnoha odjezdovými místy a další úžasná místa Itálie.

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    9.2.2024

    Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

    Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek nejen ve Francii, Itálii a Rakousku, ale také v Česku, Bulharsku, Německu, Polsku, Slovinsku a Švýcarsku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přehledné tabulce.

    RSS, více aktualit