Poznávací zájezd Východ USA - klasický okruh

Zájezd na 9 dní s ubytováním v hotelu na 7 nocí se snídaní. Možnost prodloužení pobytu na Miami Beach

č. zájezdu: 283125/33
vyprodáno
Poznávací zájezd Východ USA - klasický okruh

Poznávací zájezd Východ USA - klasický okruh

Země: USA

Ubytování: hotel


Stravování: snídaně
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy, Poznávací zájezdy

Termíny: žádný termín

Délka pobytu: volitelná


Výhody:

Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • snídaně

Jeden z nejprodávanějších zájezdů do Ameriky na českém trhu. Zájezd obsahující vše, co nesmíte minout během Vaší návštěvy východního pobřeží USA. Zájezd, který Vás seznámí s největšími metropolemi a přírodou oblasti. Zájezd, který kombinuje poznávání se zábavou. Zájezd nabitý atrakcemi a zajímavostmi. Přejeme Vám skvělé zážitky !!

New York– Philadelphia– Washington DC– Pittsburgh– Erie– Buffalo– Niagarské vodopády– Finger Lakes– New York
Minimální počet 6 osob
Během zájezdu urazíte cca 1.245 mil /2.000 Km
Z provozních důvodů může být trasa zájezdu operována opačným směrem. Prohlídka New Yorku může být zařazena na začátku nebo na konci zájezdu.
K návštěvě USA je nutný biometrický pas a autorizace ESTA nebo platný pas s vízem.
K návštěvě Kanady je nutný platný pas a autorizace eTA nebo platný pas s vízem.

Program

1. den:     PRAHA – NEW YORK CITTY, MANHATTAN    20 mil / 30 km
Odlet z Prahy do New Yorku. Po uvítání na letišti průvodcem následuje transfer na Manhattan a ubytování. Dle časových možností do večera stihneme vycházku po 5.Avenue a Broadway, návštěvu vyhlídky ze střechy mrakodrapu Rockefellerova centra /v ceně/.

2. den:    NEW YORK CITY, MANHATTAN    40 mil / 60 km
Celodenní prohlídka Manhattanu !! Nejprve Vás pozveme na plavbu lodí kolem Manhattanu po řekách Hudson a East River, během které se seznámíte s místopisem New Yorku, a naskytne se Vám bezpočet jedinečných scenérií města a sochy Svobody. Nevynecháme také „nejvyšší“ atrakci New Yorku – vyhlídku ze 104. patra věže One World Observatory !!/v ceně/. Vy z Vás, kteří máte objednaný fakultativní let helikoptérou nad Manhattanem zhlédnete New York z ptačí perspektivy během osobního volna na Lower Manhattanu.. Vaše prohlídka bude poté pokračovat /dle počasí/ návštěvou finančního distriktu se slavnou Wall Street a budovou New Yorské burzy, návštěvou Čínské čtvrti, přechodem Brooklynského mostu s bezpočtem působivých pohledů na panoráma Manhattanských mrakodrapů.. odpoledne se metrem přesunete do oblasti Central Parku a Upper Manhattanu. Prohlídku zakončíte návštěvou vyhlídky na Manhattan ze střechy mrakodrapu Rockefellerova Centra /v ceně/, a zhlédnete také rozzářené srdce Manhattanu – Times Square..

3. den:   MANHATTAN – PHILADELPHIA    140 mil / 230 km
Dopoledne volno na Manhattanu k samostatnému „prozkoumávání“ jeho atrakcí !! Odjezd do historické Philadelphie, kde absolvujete orientační prohlídku centra, včetně návštěvy vyhlídky One Liberty Building s jedinečným panoramatickým výhledem na město z výšky bezmála 300 metrů. Ubytování v podvečerních hodinách.

4. den: **PHILADELPHIA, WASHINGTON D.C. **    150 mil / 240 km
Po snídani odjezd do Washingtonu D.C., hlavního města USA. Celodenní prohlídka atrakcí, kterých má tato metropole nespočet. Uvidíte výběr těch největších – prohlédneme si Capitol, zhlédneme White House, Lincolnův a Jeffersonův památník, slavný hřbitov na Arlingtonském kopci, řeku Potomac a mnohem více… Odpoledne budete mít volno v centru k samostatné prohlídce muzeí a galerií až do večerních hodin, poté ubytování, nocleh.

5. den: WASHINGTON D.C., PITTSBURGH    250 mil / 400 km
Dopoledne ještě volno v centru Washingtonu /doporučujeme návštěvu jedinečného Air and Space Museum/, poté přejezd státem Pennsylvania na sever do města Pittsburgh. Individuální prohlídka centra města a místa, kde soutok řek Monongahela a Allegheny dává vzniknout řece Ohio. V podvečer příjezd do hotelu, ubytování.

6. den: BUFFALO, NIAGARA FALLS    240 mil / 380 km
Cílem dne jsou Niagarské vodopády. Cestou spatříte rozlehlé jezero Erie, jehož jižní břehy jsou – pro nás překvapivě – vinařskou oblastí. Dle počasí je možná zastávka na vykoupání. Po průjezdu městem Buffalo se již přiblížíme k Niagara Falls. Po příjezdu Vás pozveme k plavbě lodí pod Niagarské vodopády – přímo do centra slavného vodopádu „Horseshoe“/v ce­ně/. Závěrem společného programu s průvodcem Vás pozveme na večeři s jedinečným výhledem na panoráma vodopádů z věže Skylon Tower /v ceně/. Po ubytování v podvečer můžete třeba vyrazit na vycházku podél řeky…/díky bezvízovému styku je naše ubytování zpravidla na kanadské straně vodopádů/

7. den: LAKE ONTARIO, FINGER LAKES    240 mil / 380 km
Dopoledne individuální volno u Niagarských vodopádů !! Užijte si v klidu atmosféru slavného místa, vydejte se podél řeky od vodopádů k jezeru…fakul­tativně Vám zde nabídneme nezapomenutelný let helikoptérou nad Niagarskými vodopády. Odjezd farmářskou oblastí u jezera Ontario do rekreační oblasti Finger Lakes. Lyrická atmosféra krásné přírody protkané sítí jezer si Vás jistě získá!! V podvečer naše zájezdy obvykle navštíví některou ze zdejších vinic k ochutnávce vína. Večer ubytování v hotelu na cestě do New Yorku.

8. den: NEW YORK, odlet domů     200 mil / 320 km
Ráno vyrazíme na poslední etapu naší cesty. Absolvujeme „nezbytnou“ zastávku v ohromném outletovém shoppingu, a odtud se již rozjedeme na letiště. Po rozloučení s průvodcem následuje odlet do Prahy, případně odlet k pobytu v některé z nabízených plážových destinací /fakultativně/.

9. den: Přílet do Prahy v dopoledních hodinách Váš zájezd ukončí.

Cena zahrnuje

Leteckou dopravu z Prahy do cílové destinace a zpět (v turistické třídě)letištní poplatky 7× ubytování v 3

 • hotelech a motelech5× snídani a 1× večeřidopravu klimatizovaným autokarem či minibusem program, vstupné a atrakce zahrnuté v itinerářislužby průvodce komplexní pojištění vč. pojištění stornazákonné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

Vstupní formality cílové země a tranzitních zemístravu mimo snídanívstupy a fakult. akce nezahrnuté v programuspropitné místním řidičům, průvodcům a personáluevent. palivové příplatky a poplatky k fakultativním ak­cím

Příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj == 11800 CZK

Slevy

Sleva pro třetí osobu na pokoji (dvě dvoulůžka) == 2800 CZKsleva pro čtvrtou osobu na pokoji == 1800 CZKsleva pro dítě do 12 let (pokoj sdílí s rodiči) == 11900 CZK

Cena zahrnuje

Leteckou dopravu z Prahy do cílové destinace a zpět (v turistické třídě)letištní poplatky ve výši 10.500 Kč

 • 7× ubytování v 3 hotelech a motelech
 • 7× snídani
 • dopravu klimatizovaným autokarem či minibusem
 • program, vstupné a atrakce zahrnuté v itineráři
 • služby průvodce
 • komplexní pojištění vč. pojištění storna
 • zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • vstupní formality cílové země a tranzitních zemí
 • stravu mimo snídaní
 • vstupy a fakult. akce nezahrnuté v programu
 • spropitné místním řidičům, průvodcům a personálu event. palivové příplatky a poplatky k fakultativním ak­cím

Výlety

 • heli nad Manhattanem a sochou Svobody (12–15 min.) 4.990
 • let helikoptérou nad Niagarskými vodopády 2.990
 • plavba lodí v New Yorku v ceně zájezdu
 • plavba lodí pod Niagarské vodopády (od 15.5. do 30.9.) v ceně zájezdu
 • vstupné na vyhlídku Rockefeller Center v ceně zájezdu
 • vstupné na vyhlídku One World Observatory v ceně zájezdu
 • vstupné na vyhlídku One Liberty ve Philadelphii v ceně zájezdu
 • večeře s vyhlídkou na Niagaruv ceně zájezdu
 • prodloužení pobytem na Miami Beach ( ubytování hotel3* + letenka, transfery nejsou v ceně – individuální kalkulace
 • indiv. prodloužení pobytu (odlet ze stejné destinace) 4.000
Poznávací zájezd Východ USA - klasický okruhPoznávací zájezd Východ USA - klasický okruhPoznávací zájezd Východ USA - klasický okruhPoznávací zájezd Východ USA - klasický okruh

Doprava

Všechny lety nabízené zákazníkům AT jsou provozovány renomovanými leteckými společnostmi, a to zásadně linkovými spoji. Letecká doprava přes Atlantik do místa začátku zájezdu a zpět je většinou s jedním až třemi přestupy. Běžné přestupní časy se pohybují dle lokality od 40 minut do 5 hodin.

Zákazník vždy obdrží od AT zpáteční letenku podle itineráře zájezdu nebo individuální cesty. Odlety na poznávací zájezdy jsou zásadně z Prahy, na přání zákazníka AT zajistí odlet z jiných letišť za příplatek, časy odletů jsou uvedeny v letence. Při přeletech přes Atlantik je den odletu a příletu, event. první a poslední den zájezdu určen k přepravě.

AT nemůže vyhovět individuálním žádostem o konkrétní místa v letadle (např. okno, ulička apod.). Za všechny změny v letecké dopravě, které se vyskytnou z jakéhokoli důvodu, odpovídá letecký dopravce. AT nenese žádnou odpovědnost za zpoždění, přesměrování nebo zrušení letu, stejně jako za časové odchylky způsobené mimořádnými opatřeními k zajištění bezpečnosti leteckého provozu, za opoždění letu, ztrátu zavazadel a jiné problémy související s leteckou přepravou. O změnách v letecké přepravě je AT dopravcem průběžně informována a v případě časového posunu přizpůsobí začátek programu zájezdu.

Základní cena zájezdu zahrnuje letištní, bezpečnostní a palivové taxy při přepravě Praha – cílové místo a zpět. Tyto položky tvoří konečnou cenu zájezdu hrazenou zákazníkem. Změny se řídí bodem 4.6. Všeobecných podmínek. O letištních, bezpečnostních a palivových taxách při vnitrostátních přeletech hrazených v hotovosti zákazníky na místě podá AT informace při sdělení k odletu. Taxy činí nejvýše 60 USD na celý zájezd. (Týká se pouze Jižní Ameriky). Při vnitrostátních přeletech v severní Americe klienti hradí každé své odbavené zavazadlo na letišti před odletem.


Pojištění

K zájezdům nabízíme kvalitní cestovní pojištění zdarma od České pojišťovny

Do USA platí bezvízový styk s USA. Cestující se musí prokázat buď platným pasem s vízem USA (platnost pasu minimálně 6 měsíců od data plánovaného návratu ze zájezdu) nebo biometrickým pasem a elektronickou autorizací ESTA. Poplatek v době uzávěrky katalogu činil 14 USD, který se zaplatí platební kartou při registraci. Autorizace je platná 2 roky od schválení.

K cestám do Kanady není potřeba vízum.

Obecné informace o USA najdete na usa.infonacesty.cz

773 647 900
774 418 009

(po-pá: 8:00 - 17:00)

všechny kontakty

Aktuálně

4.4.2019

Garantované termíny poznávacích zájezdů

Aktuální last minute nabídky na poznávací zájezdy s garancí odjezdu.

14.3.2019

Norsko nejen pro seniory 55+

Nejlevnější letecký zájezd do Norska. V základní ceně již zahrnutá polopenze, komplexní cestovní pojištění UNIQA včetně storna a vyhlídkovou plavbu po Geirangerfjordu.

10.3.2019

Island nejen pro seniory 55+

Poznejte Island během našeho nejúspěšnějšího zájezdu minulých let. Noclehy jsou zajištěny v penzionu v pokojích s příslušenstvím a povlečením.

RSS, více aktualit

Novinky E-mailem

Zaregistrujte se k odběru novinek e-mailem


zpracováním os. údajů