Poznávací zájezd Východ USA - klasický okruh - atrakce v ceně

Varianta oblíbeného zájezdu s atrakcemi již v základní ceně

č. zájezdu: 317003/33
vyprodáno
Poznávací zájezd Východ USA - klasický okruh s výlety v ceně

…zájezd Východ USA - klasický okruh - atrakce v ceně

Země: USA

Ubytování: hotel


Stravování: snídaně
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy, Poznávací zájezdy

Termíny: žádný termín

Délka pobytu: volitelná


Výhody:

Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • snídaně

Cestovní pojištění od České pojišťovny včetně storna (do 100 000 Kč na osobu) ZDARMA pouze u nás

Výlety a atrakce zahrnuté již do základní ceny

 • plavba lodí v New Yorku v ceně zájezdu
 • plavba lodí pod Niagarské vodopády (od 1.6. do 30.9.) v ceně zájezdu
 • vstupné na vyhlídku Rockefeller Center v ceně zájezdu
 • vstupné na vyhlídku One World Observatory v ceně zájezdu
 • vstupné na vyhlídku One Liberty ve Philadelphii v ceně zájezdu
 • večeře s vyhlídkou na Niagaruv ceně zájezdu

Zájezd nabízíme i ve svobodnější variantě bez výletů v ceně, pouze s plavbou lodí v New Yorku v ceně

Program

1. den:     PRAHA – NEW YORK CITTY, MANHATTAN    20 mil / 30 km
Odlet z Prahy do New Yorku. Po uvítání na letišti zkušeným průvodcem následuje transfer na Manhattan a ubytování. Dle časových možností do večera stihneme vycházku po 5.Avenue a Broadway, návštěvu vyhlídky ze střechy mrakodrapu Rockefellerova centra /v ceně/.

2. den:    NEW YORK CITY, MANHATTAN    40 mil / 60 km
Celodenní prohlídka Manhattanu !! Nejprve Vás pozveme na plavbu lodí kolem Manhattanu po řekách Hudson a East River, během které se seznámíte s místopisem New Yorku, a naskytne se Vám bezpočet jedinečných scenérií města a sochy Svobody. Nevynecháme také „nejvyšší“ atrakci New Yorku – vyhlídku ze 104. patra věže One World Observatory !!/v ceně/. Vy z Vás, kteří máte objednaný fakultativní let helikoptérou nad Manhattanem zhlédnete New York z ptačí perspektivy během osobního volna na Lower Manhattanu.. Vaše prohlídka bude poté pokračovat /dle počasí/ návštěvou finančního distriktu se slavnou Wall Street a budovou New Yorské burzy, návštěvou Čínské čtvrti, přechodem Brooklynského mostu s bezpočtem působivých pohledů na panoráma Manhattanských mrakodrapů.. odpoledne se metrem přesunete do oblasti Central Parku a Upper Manhattanu. Prohlídku zakončíte návštěvou nočního rozzářeného srdce Manhattanu- Times Square /jízdné hromadnou dopravou není v ceně/. 

3. den:   MANHATTAN – PHILADELPHIA    140 mil / 230 km
Dopoledne volno na Manhattanu k samostatnému „prozkoumávání“ jeho atrakcí !! Odpoledne odjezd do historické Philadelphie, kde absolvujete orientační prohlídku centra, včetně návštěvy vyhlídky One Liberty Building s jedinečným panoramatickým výhledem na město z výšky bezmála 300 metrů. Ubytování v podvečerních hodinách.

4. den: **WASHINGTON D.C. **    150 mil / 240 km
Po snídani odjezd do Washingtonu D.C., hlavního města USA. Celodenní prohlídka atrakcí, kterých má tato metropole nespočet. Uvidíte výběr těch největších – prohlédneme si Capitol, zhlédneme White House, Lincolnův a Jeffersonův památník, slavný hřbitov na Arlingtonském kopci, řeku Potomac a mnohem více… Odpoledne budete mít volno v centru k samostatné prohlídce muzeí a galerií až do večerních hodin, poté ubytování, nocleh.

5. den: WASHINGTON D.C., PITTSBURGH    250 mil / 400 km
Dopoledne ještě volno v centru Washingtonu /doporučujeme návštěvu jedinečného Air and Space Museum/, poté přejezd státem Pennsylvania na sever do města Pittsburgh. Individuální prohlídka centra města a místa, kde soutok řek Monongahela a Allegheny dává vzniknout řece Ohio. V podvečer příjezd do hotelu, ubytování.

6. den: BUFFALO, NIAGARA FALLS    240 mil / 380 km
Cílem dne jsou Niagarské vodopády. Cestou spatříte rozlehlé jezero Erie, jehož jižní břehy jsou – pro nás překvapivě – vinařskou oblastí. Dle počasí je možná zastávka na vykoupání. Po průjezdu městem Buffalo se již přiblížíme k Niagara Falls. Po příjezdu Vás pozveme k plavbě lodí pod Niagarské vodopády – přímo do centra slavného vodopádu „Horseshoe“/v ce­ně/. Závěrem společného programu s průvodcem Vás pozveme na večeři s jedinečným výhledem na panoráma vodopádů z věže Skylon Tower /v ceně/. Po ubytování v podvečer můžete třeba vyrazit na vycházku podél řeky…/díky bezvízovému styku je naše ubytování zpravidla na kanadské straně vodopádů/

7. den: LAKE ONTARIO, FINGER LAKES    240 mil / 380 km
Dopoledne individuální volno u Niagarských vodopádů !! Užijte si v klidu atmosféru slavného místa, vydejte se podél řeky od vodopádů k jezeru…fakul­tativně Vám zde nabídneme nezapomenutelný let helikoptérou nad Niagarskými vodopády. Odjezd farmářskou oblastí u jezera Ontario do rekreační oblasti Finger Lakes. Lyrická atmosféra krásné přírody protkané sítí jezer si Vás jistě získá!! V podvečer naše zájezdy obvykle navštíví některou ze zdejších vinic k ochutnávce vína. Večer ubytování v hotelu na cestě do New Yorku.

8. den: NEW YORK, odlet domů     200 mil / 320 km
Ráno vyrazíme na poslední etapu naší cesty. Absolvujeme „nezbytnou“ zastávku v ohromném outletovém shoppingu, a odtud se již rozjedeme na letiště. Po rozloučení s průvodcem následuje odlet do Prahy, případně odlet k pobytu v některé z nabízených plážových destinací /fakultativně/.

9. den: Přílet do Prahy Váš zájezd ukončí.

Cena zahrnuje

Dopravu z Prahy do cílové destinace a zpět, letištní poplatky, 7× ubytování v 3 hvězdičkových hotelech a motelech, 5× snídani a 1× večeři, dopravu klimatizovaným autokarem či minibusem, program, vstupné a atrakce zahrnuté v itineráři, služby zkušeného průvodce, komplexní pojištění – speciál pro Ameriku, zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

Pojištění storna zájezdu, vstupní formality cílové země a tranzitních zemí, stravu mimo snídaní, vstupy a fakult. akce nezahrnuté v programu, spropitné místním řidičům, průvodcům a personálu, event. palivové příplatky a poplatky k fakultativním akcím, poplatky za odbavení zavazadel /letecká doprava/

Příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj == 11800 CZK, pojištění storna zájezdu /ERV pojišťovna/ == 1.800 CZK

Slevy

Sleva pro třetí osobu na pokoji (dvě dvoulůžka) == 2800 CZK, sleva pro čtvrtou osobu na pokoji == 1800 CZK, sleva pro dítě do 12 let (pokoj sdílí s rodiči) == 11900 CZK

Poznávací zájezd Východ USA - klasický okruh s výlety v ceněPoznávací zájezd Východ USA - klasický okruh s výlety v ceněPoznávací zájezd Východ USA - klasický okruh s výlety v ceněPoznávací zájezd Východ USA - klasický okruh s výlety v ceněPoznávací zájezd Východ USA - klasický okruh s výlety v ceně

Výlety

 • plavba lodí v New Yorku v ceně zájezdu
 • plavba lodí pod Niagarské vodopády (od 1.6. do 30.9.) v ceně zájezdu
 • vstupné na vyhlídku Rockefeller Center v ceně zájezdu
 • vstupné na vyhlídku One World Observatory v ceně zájezdu
 • vstupné na vyhlídku One Liberty ve Philadelphii v ceně zájezdu
 • večeře s vyhlídkou na Niagaru v ceně zájezdu
 • helikoptéra nad Manhattanem a sochou Svobody (12–15 min.) 4.990 Kč
 • let helikoptérou nad Niagarskými vodopády 2.990 Kč
 • prodloužení pobytem na Miami Beach ( ubytování hotel3* + letenka, transfery nejsou v ceně – individuální kalkulace
 • indiv. prodloužení pobytu (odlet ze stejné destinace) 4.000 Kč

Slevy

Při objednání zájezdu do 15.6.2019 nabízíme ZDARMA komplexní cestovní pojištění od České pojišťovny se stornem do 100 000,– Kč a léčebnými výlohami 10 mil. Kč. Zahrnuje i právní ochranu, odpovědnost, zavazadla a úraz.

Do USA platí bezvízový styk s USA. Cestující se musí prokázat buď platným pasem s vízem USA (platnost pasu minimálně 6 měsíců od data plánovaného návratu ze zájezdu) nebo biometrickým pasem a elektronickou autorizací ESTA. Poplatek v době uzávěrky katalogu činil 14 USD, který se zaplatí platební kartou při registraci. Autorizace je platná 2 roky od schválení.

K cestám do Kanady není potřeba vízum, ale elektronická autorizace eTA.

Obecné informace o USA najdete na usa.infonacesty.cz

CK poskytne zákazníkovi při objednávce zájezdu na základě jeho požadavku s doložením účasti na zájezdech AT (od roku 1995) slevu ze základní ceny zájezdu, tj. z ceny bez tax, příplatků a ceny fakultativních služeb bez možnosti kumulovat slevy:

 • při účasti na druhém skupinovém zájezdu AT ve výši 3 %
 • při účasti na třetím skupinovém zájezdu AT ve výši 4%
 • při účasti na čtvrtém a dalších skupinových zájezdech AT sleva ve výši 5%

Doprava

Všechny lety nabízené zákazníkům AT jsou provozovány renomovanými leteckými společnostmi, a to zásadně linkovými spoji. Letecká doprava přes Atlantik do místa začátku zájezdu a zpět je většinou s jedním až třemi přestupy. Běžné přestupní časy se pohybují dle lokality od 40 minut do 5 hodin.

Zákazník vždy obdrží od AT zpáteční letenku podle itineráře zájezdu nebo individuální cesty. Odlety na poznávací zájezdy jsou zásadně z Prahy, na přání zákazníka AT zajistí odlet z jiných letišť za příplatek, časy odletů jsou uvedeny v letence. Při přeletech přes Atlantik je den odletu a příletu, event. první a poslední den zájezdu určen k přepravě.

AT nemůže vyhovět individuálním žádostem o konkrétní místa v letadle (např. okno, ulička apod.). Za všechny změny v letecké dopravě, které se vyskytnou z jakéhokoli důvodu, odpovídá letecký dopravce. AT nenese žádnou odpovědnost za zpoždění, přesměrování nebo zrušení letu, stejně jako za časové odchylky způsobené mimořádnými opatřeními k zajištění bezpečnosti leteckého provozu, za opoždění letu, ztrátu zavazadel a jiné problémy související s leteckou přepravou. O změnách v letecké přepravě je AT dopravcem průběžně informována a v případě časového posunu přizpůsobí začátek programu zájezdu.

Základní cena zájezdu zahrnuje letištní, bezpečnostní a palivové taxy při přepravě Praha – cílové místo a zpět. Tyto položky tvoří konečnou cenu zájezdu hrazenou zákazníkem. Změny se řídí bodem 4.6. Všeobecných podmínek. O letištních, bezpečnostních a palivových taxách při vnitrostátních přeletech hrazených v hotovosti zákazníky na místě podá AT informace při sdělení k odletu. Taxy činí nejvýše 60 USD na celý zájezd. (Týká se pouze Jižní Ameriky). Při vnitrostátních přeletech v severní Americe klienti hradí každé své odbavené zavazadlo na letišti před odletem.


Pojištění

Při objednání zájezdu do 15.6.2019 nabízíme ZDARMA komplexní cestovní pojištění od České pojišťovny se stornem do 100 000,– Kč a léčebnými výlohami 10 mil. Kč. Zahrnuje i právní ochranu, odpovědnost, zavazadla a úraz.

Aktuálně

28.11.2019

Sleva na exotické poznávací zájezdy až 15%

Slevy na exotické poznávací zájezdy pokračují nyní se slevou až 15% pouze do konce listopadu.

4.11.2019

Adventní zájezdy 2019

Doporučíme kam vyrazit nasát Vánoční atmosféru. Nabízíme Rakousko, Německo, Polsko, Slovensko, Maďarsko a další země.

RSS, více aktualit

Novinky E-mailem

Zaregistrujte se k odběru novinek e-mailem


zpracováním os. údajů