Hotel Urán, Tatranská Lomnice, Vlakem pendolino Senior 65+ (5 nocí)

Slovensko, Vlakem do Tater

č. zájezdu: 491885/113
od12 290,-/osoba
Hotel Urán, Tatranská Lomnice, Vlakem pendolino Senior 65+ (5 nocí)

…Tatranská Lomnice, Vlakem pendolino Senior 65+ (5 nocí)

Země: Slovensko

Středisko: Vlakem do Tater


Stravování: polopenze
Doprava: vlakem

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Červenec - Prosinec

Délka pobytu: 6 dnů


Možnosti dopravy

 • vlakem

Možnosti stravování

 • polopenze

  Pojeďte na prodloužený víkend v Tatrách luxusním expresem Pendolino. Za 7 hodin nebo i dříve můžete být pohodlně ve vašem hotelu v Tatrách. Rychle, pohodlně, bezpečně!

  DOPRAVA VLAKEM Doprava je zajištěna expresem Pendolino včetně místenek. Cesta tam: ranní spoj s odjezdem z Prahy v 6:05 hod. Příjezd do Popradu v 13.10 hod. Cesta zpět: odpolední spoj s odjezdem z Popradu cca v 16:05 hod. Příjezd do Prahy ve 22:27 hod. Přepravu z Popradu do Tatranské Lomnice a zpět do Popradu si klienti zajišťují sami a to převážně místní Tatranskou železnicí, na kterou lze přestoupit přímo ve vlakové stanici Poprad. Cena jízdenky na tento úsek je 1,5 Eur. Nástupní místa: Praha (odj. 06:05), Kolín (odj. 07:08), Pardubice (odj. 07:28), Česká Třebová (odj. 08:10), Olomouc (odj. 08:45), Ostrava (odj. 09:53). V případě požadavku zajistíme i jízdenky na spoj k uvedeným nástupním místům. Hotel URAN se nachází cca 300 metrů od železniční stanice Tatranská Lomnica.

  Stravování


Polopenze. Snídaně a večeře je podávána v hotelové restauraci formou teplého i studeného bufetu.

Ubytování


Hotel Urán leží v centru Tatranské Lomnice a patří mezi nejoblíbenější tatranské hotely. Návštěvníci Tatranské Lomnice zde mohou využívat zimní stadion, kasino, kino, obchodní dům i řadu restaurací. Hotelový hostům je k dispozici nové wellness URANIA s nejmodernější technologií a UV zářením ve vodě. Nerezový relaxační bazén s nabídkou vodních atrakcí (lezecká síť, houpací záliv, vodní chrliče, masážní trysky, vodní perlička a jiné), dva dětské bazény propojené nerezovou klouzačkou s vodním ježkem, finská sauna, parní sauna a různé druhy masáží. Dále bar, sauna, krytý plavecký bazén, masážní centrum, solárium. Hotel rovněž nabízí kulturně – společenský program, přednášky, výlety aj. V celém hotelu je wifi připojení zdarma. V létě / koupání: hotelový bazén. V zimě / lyžování: v blízkosti hotelu je lyžařský areál Jámy s umělým zasněžováním a večerním lyžováním. Pro náročnější lyžaře jsou sjezdovky pod Lomnickým štítem (2180 m.n.n.). Délky sjezdových tratí se zde pohybují kolem 1500 – 2000 m. 2– lůžkové pokoje se sprchou a WC, s možností přistýlky, balkónem, TV a telefonem.

Poznámka


Dítě 3 – 8 let na přistýlce: Platí pro ubytování s 2 dospělými a vždy jen jedno na pokoj. Pro ubytování 2. dítěte na pokoji platí cena kategorie dítěte 3–15 let na přistýlce. Při vyprodání 1– lůžkových pokojů lze ubytovat 1 osobu ve 2– lůžkovém pokoji za příplatek (neobsazené lůžko). Je možné zajistit libovolný termín odjezdu i mimo vypsané termíny. Stejně tak je možné i prodloužení pobytu v Tatrách o 1 nebo i více dní. V případě prodloužení zájezdu je v ceně jízdenka a ubytování s polopenzí na objednaný počet nocí.

Poznámka k ubytování


Ubytování od 13.00 hod. Uvolnění pokoje do 10.00 hod. Na místě se hradí místní poplatek 3,5 Eur/den. Příjezd: auto – centrum Tatranské Lomnice, po levé straně od hlavní komunikace. Bus – autobusová zastávka cca 250 m od hotelu. Vlak – vlaková stanice cca 150 m od hotelu.

Cena zahrnuje:

 • dopravu vlakem z ČR do Popradu a zpět
 • 5× ubytování (osoba v 2-lůžkovém pokoji)
 • 5× polopenzi
 • 5× vstup na 2 hod. do centra wellness Urania

BONUSY PRO VŠECHNY KLIENTY HOTELŮ SOREA: 30 % sleva na základní vstup do wellness Urania v hotelu Urán

30 % sleva na vstup do Aqua relax v Tatranské Lomnici

30 % sleva do wellness centra v hotelu Baník na Štrbském Plese

30 % sleva na vstup do krytého bazénu s termální vodou v hotelu Máj v Liptovském Jáně

30% sleva n azákladní vstup do wellness Euphoria v hotelu SNP v Demanovské dolině

20 % sleva na bowling v hotelu Hutník v Tatranských Matliaroch

Cena nezahrnuje:

 • místní poplatek 3,5 Eur/osoba /den (platí se na recepci hotelu)
 • místní dopravu (úsek Poprad – Tatranská Lomnica, cca 1,5 Eur)

Slevy:

 • 3 % – Sleva pro stále klienty CK (účast na zájezdech SLAN tour) v letech 2020–2023, při rezervaci min. 3 měsíce před nástupem na pobyt. – Sleva pro stále klienty CK SLAN tour (účast na zájezdech CK v letech 2020–2023) – lázně, hory
Hotel Urán, Tatranská Lomnice, Vlakem pendolino Senior 65+ (5 nocí)Hotel Urán, Tatranská Lomnice, Vlakem pendolino Senior 65+ (5 nocí)Hotel Urán, Tatranská Lomnice, Vlakem pendolino Senior 65+ (5 nocí)Hotel Urán, Tatranská Lomnice, Vlakem pendolino Senior 65+ (5 nocí)Hotel Urán, Tatranská Lomnice, Vlakem pendolino Senior 65+ (5 nocí)Hotel Urán, Tatranská Lomnice, Vlakem pendolino Senior 65+ (5 nocí)Hotel Urán, Tatranská Lomnice, Vlakem pendolino Senior 65+ (5 nocí)Hotel Urán, Tatranská Lomnice, Vlakem pendolino Senior 65+ (5 nocí)Hotel Urán, Tatranská Lomnice, Vlakem pendolino Senior 65+ (5 nocí)Hotel Urán, Tatranská Lomnice, Vlakem pendolino Senior 65+ (5 nocí)

Doprava

CK provozuje vlastní autokarovou dopravu. Cílem této nabídky je seznámení co nejširší veřejnosti s možností využít naše luxusní autokary vybavené klimatizací, vestavěným WC, videem a občerstvením pro zpříjemnění Vašich cest u nás i v zahraničí tak, aby byly umocněny Vaše zážitky z krásného zájezdu. Samozřejmostí jsou pro nás vedle luxusních autobusů i luxusní služby – v posádkách našich autobusů jsou zkušení profesionálové, kteří brázdí Evropu křížem krážem již řadu let a k jejich základním návykům patří i špičkové služby pro klienty. V současné době nabízí naše firma 2 autokary Mercedes. Typ O350 RHD a Typ MB Tourismo. Oba v konfiguraci 49+1 míst:

Mercedes O350 RHD : 49 + 1 míst, klimatizace, velkoprostorové zavazadlové kufry, vestavěné WC, video – 2 televize, teplé a studené nápoje během cesty. Cenová nabídka je od 24 Kč/km a 150 Kč/hod. čekání .

Mercedes Tourismo : 49 + 1 míst, klimatizace, velkoprostorové zavazadlové kufry, vestavěné WC, video – 2 televize, teplé a studené nápoje během cesty. Cenová nabídka je od 24 Kč/km a 150 Kč/hod. čekání. Většinou však fungují smluvní ceny, které jsou různé podle jednotlivých typů zajišťované dopravy, její náročnosti, případně objemu přepravy. Pro menší skupiny nabízíme rovněž dopravu minivanem (mikrobusem) VW Transporter s kapacitou 8 osob. VW Transporter T6 : 7–8 míst, klimatizace, dostatečný prostor pro zavazadla. Cenová nabídka od 9 Kč/km a 150 Kč/hod. čekání.


Podobné zájezdy

Vila Julia, Tatranská Lomnice, Vlakem Pendolino (3 noci)

Vila Julia, Tatranská Lomnice, Vlakem Pendolino (3 noci)

Země: Slovensko

Středisko: Vlakem do Tater

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Červenec - Prosinec

Délka pobytu: 4 dny

č. zájezdu: 480153/113
snídaně
vlakem
od4 990,-/osoba
  Hotel Morava, Tatranská Lomnice, Vlakem Pendolino (3 noci)

  Hotel Morava, Tatranská Lomnice, Vlakem Pendolino (3 noci)

  Země: Slovensko

  Středisko: Vlakem do Tater

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Červenec, Srpen, Září

  Délka pobytu: 4 dny

  č. zájezdu: 487610/113
  polopenze
  vlakem
  od4 990,-/osoba
   Grand hotel Praha, Tatranská Lomnice, Vlakem Pendolino (3 noci)

   Grand hotel Praha, Tatranská Lomnice, Vlakem Pendolino (3 noci)

   Země: Slovensko

   Středisko: Vlakem do Tater

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Červenec - Říjen

   Délka pobytu: 4 dny

   č. zájezdu: 480154/113
   snídaně
   vlakem
   od8 790,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Aktuálně

    16.7.2024

    First minute poznávací zájezdy

    Nabízíme mimořádné slevy na oblíbené poznávací zájezdy do všech bezpečných zemí na sezónu 2024-2025

    5.6.2024

    Fjordy a další klenoty Norska

    Poslední volná místa na červencový termín 2024! Sleva 2000 Kč pro osoby starší 55 let

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    RSS, více aktualit