Hotel Amália, Nová Lesná, Vlakem Pendolino (2 noci)

Slovensko, Vlakem do Tater

č. zájezdu: 491991/113
od5 590,-/osoba
Hotel Amália, Nová Lesná, Vlakem Pendolino (2 noci)

Hotel Amália, Nová Lesná, Vlakem Pendolino (2 noci)

Země: Slovensko

Středisko: Vlakem do Tater


Stravování: snídaně
Doprava: vlakem

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Srpen

Délka pobytu: 3 dny


Možnosti dopravy

 • vlakem

Možnosti stravování

 • snídaně

  Pojeďte na prodloužený víkend v Tatrách luxusním expresem Pendolino. Za 7 hodin nebo i dříve můžete být pohodlně ve vašem hotelu v Tatrách. Rychle, pohodlně, bezpečně!

  DOPRAVA VLAKEM Doprava je zajištěna expresem Pendolino včetně místenek. Cesta tam: ranní spoj s odjezdem z Prahy v 6:05 hod. Příjezd do Popradu v 13.10 hod. Cesta zpět: odpolední spoj s odjezdem z Popradu cca v 16:05 hod. Příjezd do Prahy ve 22:27 hod. Přepravu z Popradu do Nové Lesné a zpět do Popradu si klienti zajišťují sami a to převážně místní Tatranskou železnicí, na kterou lze přestoupit přímo ve vlakové stanici Poprad. Cena jízdenky na tento úsek je 1,5 Eur. Nástupní místa: Praha (odj. 06:05), Kolín (odj. 07:08), Pardubice (odj. 07:28), Česká Třebová (odj. 08:10), Olomouc (odj. 08:45), Ostrava (odj. 09:53). V případě požadavku zajistíme i jízdenky na spoj k uvedeným nástupním místům. Hotel se nachází cca 900 m od železniční stanice Nová Lesná.

  Stravování


Snídaně podávané formou bufetu.

Ubytování


Hotel Amalia je útulný hotel rodinného typu s nádechem italského stylu nabízející relax, dovolenou, školení, firemní a rodinné oslavy s výhledem na panorama Tater. Překrásné tatranské okolí obklopuje stylový hotel ležící v nadmořské výšce 820 metrů. Hotel se nachází na horním okraji obce Nová Lesná, pouhých 2 km od Starého Smokovce a 10 minut chůze k zastávce TEŽ (Tatranské elektrické železnice). Není to jen ubytování, co Vám nabídne tento hotel ve Vysokých Tatrách, pokud zde budete trávit svůj pobyt. Kromě krásného panoramatického pohledu na mohutné vrcholy, je to relaxační centrum s vyhřívaným bazénem s protiproudem a restaurací. V hotelové restauraci se podávají snídaně formou bufetových stolů. Můžete zde ochutnat místní speciality na vysoké úrovni, které uspokojí i opravdové gurmány. V zimě si můžete posedět v příjemném teple u krbu, v létě zase na venkovní terasu. Navštívit můžete také příjemné prostředí hotelové kavárny. V relaxační centru hotel nabízí služby, které Vám jistě pomohou zregenerovat síly po aktivně prožitém dni ve Vysokých Tatrách. Naleznete zde Krytý vyhřívaný bazén atypického tvaru s protiproudem a masážními tryskami, hydromasážní vanu, finskou a parní saunu, solarium a nabídku masáží. Hotel nabízí pokoje 2– až 5– lůžkové. Možnost rodinhých buněk (dva propojené 2– lůžkové pokoje). Všechny pokoje jsou komfortně zařízené, vybavené televizí se satelitními programy, trezorem, telefonem a připojením k internetu. K dispozici je také jeden bezbariérový pokoj. Struktura budovy hotelu je přizpůsobena i pro imobilní hosty.

Poznámka


Můžeme zajistit libovolný termín odjezdu i mimo vypsané termíny. Stejně tak je možné i prodloužení pobytu v tatrách o 1 nebo i více dní. V případě prodloužení zájezdu je v ceně jízdenka a ubytování s polopenzí na objednaný počet nocí.

Poznámka k ubytování


Nástup na pobyt od 14:00 hod. Ukončení pobytu do 10:00 hod. Na místě se hradí místní poplatek cca 1 Eur/den.

Cena zahrnuje:

 • dopravu vlakem z ČR do Popradu a zpět
 • 2× ubytování
 • 2× snídaně
 • zdarma vstup do hotelového bazénu

Cena nezahrnuje:

 • místní poplatek 0,5 Eur/osoba/den (platí se na recepci hotelu)
 • místní dopravu (úsek Poprad – Nová Lesná cca 1,5 Eur)

Slevy:

 • 3 % – Sleva pro stále klienty CK (účast na zájezdech SLAN tour) v letech 2020–2023, při rezervaci min. 3 měsíce před nástupem na pobyt. – Sleva pro stále klienty CK SLAN tour (účast na zájezdech CK v letech 2020–2023) – lázně, hory
Hotel Amália, Nová Lesná, Vlakem Pendolino (2 noci)Hotel Amália, Nová Lesná, Vlakem Pendolino (2 noci)Hotel Amália, Nová Lesná, Vlakem Pendolino (2 noci)Hotel Amália, Nová Lesná, Vlakem Pendolino (2 noci)Hotel Amália, Nová Lesná, Vlakem Pendolino (2 noci)Hotel Amália, Nová Lesná, Vlakem Pendolino (2 noci)Hotel Amália, Nová Lesná, Vlakem Pendolino (2 noci)Hotel Amália, Nová Lesná, Vlakem Pendolino (2 noci)Hotel Amália, Nová Lesná, Vlakem Pendolino (2 noci)Hotel Amália, Nová Lesná, Vlakem Pendolino (2 noci)

Doprava

CK provozuje vlastní autokarovou dopravu. Cílem této nabídky je seznámení co nejširší veřejnosti s možností využít naše luxusní autokary vybavené klimatizací, vestavěným WC, videem a občerstvením pro zpříjemnění Vašich cest u nás i v zahraničí tak, aby byly umocněny Vaše zážitky z krásného zájezdu. Samozřejmostí jsou pro nás vedle luxusních autobusů i luxusní služby – v posádkách našich autobusů jsou zkušení profesionálové, kteří brázdí Evropu křížem krážem již řadu let a k jejich základním návykům patří i špičkové služby pro klienty. V současné době nabízí naše firma 2 autokary Mercedes. Typ O350 RHD a Typ MB Tourismo. Oba v konfiguraci 49+1 míst:

Mercedes O350 RHD : 49 + 1 míst, klimatizace, velkoprostorové zavazadlové kufry, vestavěné WC, video – 2 televize, teplé a studené nápoje během cesty. Cenová nabídka je od 24 Kč/km a 150 Kč/hod. čekání .

Mercedes Tourismo : 49 + 1 míst, klimatizace, velkoprostorové zavazadlové kufry, vestavěné WC, video – 2 televize, teplé a studené nápoje během cesty. Cenová nabídka je od 24 Kč/km a 150 Kč/hod. čekání. Většinou však fungují smluvní ceny, které jsou různé podle jednotlivých typů zajišťované dopravy, její náročnosti, případně objemu přepravy. Pro menší skupiny nabízíme rovněž dopravu minivanem (mikrobusem) VW Transporter s kapacitou 8 osob. VW Transporter T6 : 7–8 míst, klimatizace, dostatečný prostor pro zavazadla. Cenová nabídka od 9 Kč/km a 150 Kč/hod. čekání.


Podobné zájezdy

Hotel Toliar, Štrbské Pleso, Vlakem Pendolino (3 noci)

Hotel Toliar, Štrbské Pleso, Vlakem Pendolino (3 noci)

Země: Slovensko

Středisko: Vlakem do Tater

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Červenec - Prosinec

Délka pobytu: 4 dny

č. zájezdu: 480150/113
snídaně
vlakem
od7 390,-/osoba
  Hotel Urán, Tatranská Lomnice, Vlakem Pendolino (3 noci)

  Hotel Urán, Tatranská Lomnice, Vlakem Pendolino (3 noci)

  Země: Slovensko

  Středisko: Vlakem do Tater

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Červenec - Prosinec

  Délka pobytu: 4 dny

  č. zájezdu: 480147/113
  polopenze
  vlakem
  od8 190,-/osoba
   Grand hotel Praha, Tatranská Lomnice, Vlakem Pendolino (3 noci)

   Grand hotel Praha, Tatranská Lomnice, Vlakem Pendolino (3 noci)

   Země: Slovensko

   Středisko: Vlakem do Tater

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Červenec - Říjen

   Délka pobytu: 4 dny

   č. zájezdu: 480154/113
   snídaně
   vlakem
   od8 790,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytové zájezdy na Madeiru

    Pobytové a pobytově-poznávací zájezdy

    Pobytový zájezd na Madeiru je synonymem pro relaxaci, klid a luxusní dovolenou.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Aktuálně

    5.6.2024

    Fjordy a další klenoty Norska

    Poslední volná místa na červencový termín 2024! Sleva 2000 Kč pro osoby starší 55 let

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    RSS, více aktualit