Hotel Blumen (snídaně)

Itálie, Viserba di Rimini

č. zájezdu: 486994/109
od2 690,-/osoba
-34%sleva
Hotel Blumen (snídaně) - Emilia Romagna - Itálie, Viserba di Rimini - Pobytové zájezdy

Hotel Blumen (snídaně)

Země: Itálie

Destinace: Emilia Romagna

Středisko: Viserba di Rimini


Stravování: snídaně
Doprava: autobusem, vlastní doprava

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Září

Délka pobytu: 4 až 10 dnů


Možnosti dopravy

 • vlastní doprava
 • autobusem

Možnosti stravování

 • snídaněPopis:

  Rodinná dovolená v italském Rimini v hotelu Blumen! Ubytování přímo na pláži se snídaní a plážovým servisem v ceně!

  • 3–7 nocí v letovisku Viserba di Rimini, Itálie
  • Ubytování v hotelu Blumen 
  • Pokoje pro 1–4 osoby
  • Klimatizované pokoje
  • Stravování formou snídaně
  • Dítě do 3,99 let na 1. přistýlce zdarma
  • Hotel přímo u pláže
  • Plážový servis zdarma
  • Domácí mazlíčci povoleni zdarma
  • Tipy na výlety – Bologna, Ferrara, Mirabilandia, Cattolica Aquarium
  • Vlastní nebo autobusová doprava

  Rimini – největší přímořské letovisko Itálie

  V italském městě Rimini je spousta možností zábavy a sportovního vyžití, ale přesto se jedná o klidné místo k odpočinku. Můžete se rozhodnout, zda chcete relaxovat v hotelu, na pláži nebo půjdete za zábavou a nákupy. V okolí je mnoho restaurací, kaváren, barů, zmrzlináren a obchodů. Městská část Viserba di Rimini je blízko starého města s jeho historickými památkami (např. Tibériův most, náměstí Piazza Cavour, Castel Sismondo nebo Antica Pescheria) a navštívit můžete také místní trhy a různé zábavní parky (největší zábavní park v Itálii Mirabilandia, dále aquapark Aquafan, zábavní park Oltremare, Italia in miniatura, delfinárium nebo Fiabilandia). A na pláži je samozřejmě k dispozici spousta vodních sportů a dalšího sportovního vyžití.

  Ubytování v hotelu Blumen přímo na pláži

  Tento hotel se nachází přímo u písečné pláže a nejbližší restaurace a nákupní možnosti jsou vzdáleny cca 100 m. Centrum části Rimini Marina Centro je cca 5 km. Hotel je vybaven recepcí (24 hod.), centrálním trezorem, barem s přístupem na pláž, výtahem, restaurací s výhledem na moře, společenskou místností s TV, úschovnou zavazadel a WiFi připojením. Na střeše hotelu naleznete sluneční terasu s lehátky a slunečníky (vstup za poplatek cca 10 €/osoba/den). Wellness centrum se saunou je za poplatek cca 10 € – nutná rezervace (pouze pro osoby starší 16 let). Parkoviště dostupné za poplatek cca 10 €/den (cca 700 m od hotelu) – omezená kapacita, není možné rezervovat předem, zpět k hotelu Vás odveze shuttle bus. Pro hosty hotelu je dále k dispozici beach volejbal (zdarma, v termínu od cca 01.06. do 15.09.) a sleva na půjčovné kol (půjčovna hned vedle vstupu do hotelu). Na základě rezervace předem u CK je možnost zapůjčit mini ledničku za poplatek 5 €/den (omezené množství). Hotel akceptuje malá/střední domácí zvířata zdarna (na vyžádání předem v CK). V hotelu jsou přijímány platební karty Visa, MasterCard a EC card/Maestro. Budova hotelu má 5 podlaží a celkem 84 pokojů. Hotel má na vyžádání i pokoje pro pohybově omezené osoby.

  Jednolůžkové pokoje

  Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, klimatizací, telefonem, SAT/TV, trezorem a WiFi. Některé pokoje mají balkon, není možné rezervovat.

  Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek

  Pokoje o rozloze cca 15 m2 jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, balkonem, klimatizací, telefonem, SAT/TV, trezorem a WiFi. Přistýlky v pokoji pro 4 osoby jsou řešeny formou patrové postele. 

  Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek a výhledem na moře

  Pokoje s výhledem na moře o rozloze cca 15 m2 jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, klimatizací, telefonem, SAT/TV, trezorem a WiFi. Přistýlky v pokoji pro 4 osoby jsou řešeny formou patrové postele. Některé pokoje mají balkon, není možné rezervovat.

  Stravování formou snídaně

  • Snídaně formou bufetu

  Písečná pláž přímo před hotelem

  Rimini je proslulé svými upravenými písečnými plážemi s pozvolným vstupem do moře a kamennými vlnolamy. Moře u pobřeží je tedy chráněno před silným příbojem. Hlavní části pláže jsou placené. Plážový servis je zahrnut v ceně (1× slunečník a 2× lehátka/pokoj) v období cca od 1. 6. do 15. 9.

  Tipy na výlety

  • Bologna – hlavní město regionu Emilia–Romagna. Centrum města nabízí množství krásných cihlových domů, paláců, a uliček, které lákají k procházkám. Typická pro město jsou četná podloubí v celkové délce 38 km. Symbolem Bologni jsou dvě věže Asinelli a šikmá Gaisenda – jsou spolu s dalšími asi 20 věžemi pozůstatkem raně středověkého města.
  • Ferrara – město s rozsáhlým historickým centrem s paláci ze 14. a 15. století, které je zapsáno na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejvýznamnější památkou je hrad Castello Estense. Dále se zde nachází katedrála di Ferrara, radnice, historická univerzita ze 14. století, nebo renesanční paláce Palazzo dei Diamanti, Schifanoia nebo Romei.
  • Mirabilandia – je lunapark a zábavní park otevřen od roku 1992 u města Ravenna. Nabízí 38 atrakcí, zahrnující různé horské dráhy, vodní dráhy, prolézačky, volné pády, strašidelné domy a jiné atrakce.
  • Cattolica Aquarium – nabízí až 400 různých druhů vodních živočichů.

  Cestujete s dětmi?

  • Dítě do 3,99 let na 1. přistýlce zdarma
  • Dítě do 13,99 let na přistýlce za zvýhodněnou cenu
  • Dětská postýlka na vyžádání zdarma (omezená kapacita)
  • Dětská židlička na vyžádání zdarma
  • Dětské menu na vyžádání
  • Pro děti je na pláži v hlavní sezoně k dispozici animační program
  • Dětské hřiště na pláži 

  Bez delegáta 

  Delegát není k dispozici a klienti obdrží v pokynech k zájezdu 5–7 dní před odjezdem telefonní číslo na asistenční linku CK. V případě potřeby (problémy při ubytování, pozdější příjezd na ubytování apod.) volejte asistenční linku CK. V případě úrazu kontaktujte rovnou linku pojišťovny a využijte její asistenční služby (tel. číslo najdete na kartičkách pojištěnce).

  Důležité informace

  • Check in od 12.00 hod., check out je nutné provést do 10.00 hod.
  • Povinná pobytová taxa cca 2 €/os. od 13 let/noc – hradí se na místě
  • Malá/střední domácí zvířata povolena zdarma – na vyžádání předem v CK
  • Plážový servis je zahrnut v ceně (1× slunečník a 2× lehátka/pokoj) v období cca od 1. 6. do 15. 9.
  • Dětská postýlka na vyžádání u CK zdarma
  • Na pokoj je možné si rezervovat mini ledničku za poplatek 5 €/den – na vyžádání předem u CK (omezená kapacita)
  • WiFi připojení v celém hotelu zdarma – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky
  • Parkoviště vzdálené cca 700 m od hotelu za poplatek cca 10 €/den – hradí se na místě
  • Cestovat můžete s platným OP
  • Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
  • Vlastní i autobusová doprava
  • Při autobusové dopravě je velmi brzký ranní příjezd a na cestu zpět pozdější odjezd v podvečerních – večerních hodinách
  • Adaptéry pro italské zásuvky – naše klasické ploché zástrčky se dvěma kolíky pasují do italských užších nebo kombinovaných zásuvek. Pro použití eurozástrčky budete muset zakoupit speciální adaptér (adattatore per la presa elettrica nebo jen zkráceně adattatore, případně riduzione elettrica). Mají je v každém supermarketu, elektru za ceny cca € 1,50–3,50 (podle typu). Koupíte je i v ČR – například Alza.cz, Euronics apod.


Hotel Blumen (snídaně) - Emilia Romagna - Itálie, Viserba di Rimini - Pobytové zájezdyHotel Blumen (snídaně) - Emilia Romagna - Itálie, Viserba di Rimini - Pobytové zájezdyHotel Blumen (snídaně) - Emilia Romagna - Itálie, Viserba di Rimini - Pobytové zájezdyHotel Blumen (snídaně) - Emilia Romagna - Itálie, Viserba di Rimini - Pobytové zájezdyHotel Blumen (snídaně) - Emilia Romagna - Itálie, Viserba di Rimini - Pobytové zájezdyHotel Blumen (snídaně) - Emilia Romagna - Itálie, Viserba di Rimini - Pobytové zájezdyHotel Blumen (snídaně) - Emilia Romagna - Itálie, Viserba di Rimini - Pobytové zájezdyHotel Blumen (snídaně) - Emilia Romagna - Itálie, Viserba di Rimini - Pobytové zájezdyHotel Blumen (snídaně) - Emilia Romagna - Itálie, Viserba di Rimini - Pobytové zájezdyHotel Blumen (snídaně) - Emilia Romagna - Itálie, Viserba di Rimini - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Hotel Blumen Rimini Viserba

Hotel Blumen Rimini Viserba

Země: Itálie

Destinace: Emilia Romagna

Středisko: Rimini

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Září

Délka pobytu: 8 až 10 dnů

č. zájezdu: 478601/135
snídaně
autobusem
od5 440,-/osoba
  Hotel Blumen - Rimini Viserba

  Hotel Blumen - Rimini Viserba

  Země: Itálie

  Destinace: Rimini

  Středisko: Viserba

  Ubytování: Blumen

  Typ: Ubytování

  Termíny: Červen - Září

  Délka pobytu: 4 až 8 dnů

  č. zájezdu: 391801/30
  snídaně
  vlastní doprava
  od2 400,-/osoba
   Rimini - Hotel Blumen

   Rimini - Hotel Blumen

   Země: Itálie

   Destinace: Emilia Romagna

   Středisko: Rimini

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Červen - Září

   Délka pobytu: 8 dnů

   Osob: 1-4 osoba

   č. zájezdu: 475604/70
   polopenze
   vlastní doprava
   od6 490,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy na Madeiru

    Pobytové a pobytově-poznávací zájezdy

    Pobytový zájezd na Madeiru je synonymem pro relaxaci, klid a luxusní dovolenou.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    9.2.2024

    Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

    Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek nejen ve Francii, Itálii a Rakousku, ale také v Česku, Bulharsku, Německu, Polsku, Slovinsku a Švýcarsku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přehledné tabulce.

    RSS, více aktualit