Víkend v Ázerbajdžánu - za jídlem a poznáním

č. zájezdu: 486947/137
od25 790,-/osoba
Víkend v Ázerbajdžánu - za jídlem a poznáním - Poznávací zájezdy

Víkend v Ázerbajdžánu - za jídlem a poznáním

Země: Ázerbajdžán


Stravování: polopenze
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Poznávací zájezdy

Termíny: Květen - Říjen

Délka pobytu: 4 dny


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • polopenze

Program zájezdu

2. den Snídaně. Prohlídka Highland Park a Starého města. Oběd – hlavní chod Dolma (plněné hroznové listy). Po obědě návštěva Centra Hejdara Alijeva.Večeře – hlavní chod Azerbájdžánský pilaf s kaštany a masem. Noc v hotelu v Baku.

3. den Snídaně.Návštěva Chrámu věčného ohně a Yanar Dag. Poté kurz vaření a oběd – hlavní chod Lula kebab. Pánové si budou moci zkusit dělání kebabu a dámy pak pečení Qutabů. Transfer zpět na hotel a zbytek dne volno. Noc na hotelu v Baku.

4. den Snídaně a transfer na letiště. Odlet z Baku.

Víkend v Ázerbajdžánu - za jídlem a poznáním - Poznávací zájezdyVíkend v Ázerbajdžánu - za jídlem a poznáním - Poznávací zájezdyVíkend v Ázerbajdžánu - za jídlem a poznáním - Poznávací zájezdyVíkend v Ázerbajdžánu - za jídlem a poznáním - Poznávací zájezdyVíkend v Ázerbajdžánu - za jídlem a poznáním - Poznávací zájezdyVíkend v Ázerbajdžánu - za jídlem a poznáním - Poznávací zájezdyVíkend v Ázerbajdžánu - za jídlem a poznáním - Poznávací zájezdyVíkend v Ázerbajdžánu - za jídlem a poznáním - Poznávací zájezdy

Podobné zájezdy

Ázerbájdžán, Gruzie a Arménie

Ázerbájdžán, Gruzie a Arménie

Země: Ázerbajdžán

Typ: Poznávací zájezdy

Termíny: Srpen, Září

Délka pobytu: 15 dnů

č. zájezdu: 472270/133
snídaně
letecky
od52 800,-/osoba
  Ázerbajdžán - země tísíce kultur

  Ázerbajdžán - země tísíce kultur

  Země: Ázerbajdžán

  Typ: Poznávací zájezdy

  Termíny: Květen - Říjen

  Délka pobytu: 8 dnů

  č. zájezdu: 486944/137
  snídaně
  letecky
  od29 990,-/osoba

   Mohlo by vás zajímat:

   Adventní zájezdy 2023

   Adventní zájezdy se Summit Tour - široká nabídka a skvělé ceny

   Adventní zájezdy představují pestrou paletu předvánočních zájezdů do Rakouska, Německa a dalších zemí jako je Francie, Maďarsko nebo Alsasko. Neopakovatelná atmosféra na Vás dýchne v blízké Vídni, kde dostanete skvělý punč do krásných malovaných hrnečků, ve vánoční Paříži, kde budete ohromeni bohatou výzdobou a neopakovatelnými památkami této kosmopolitní metropole.

   Pobytově poznávací zájezdy

   Pobyty s výlety

   Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

   Poznávací zájezdy Itálie

   Poznávací zájezdy Itálie - široký výběr a skvělé ceny!

   Od vrcholků Alp až k jižnímu cípu Sicílie je Itálie skutečným důkazem toho, že svět je jeviště. Architekti a sochaři zde vytvořili bezpočet parků a zahrad. Příroda zde vykouzlila krajinný ráz s charakteristickými cypřiši, olivovníky, fíkovníky a řadami vinic v mnoha podobách. Vyzkoušet můžete oblíbené zájezdy autobusem i letecky do Benátek, poznávací zájezdy do Říma autobusem s mnoha odjezdovými místy a další úžasná místa Itálie.

   Aktuálně

   12.4.2024

   Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

   Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

   11.4.2024

   Island nejen pro seniory 55+

   Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

   9.2.2024

   Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

   Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek nejen ve Francii, Itálii a Rakousku, ale také v Česku, Bulharsku, Německu, Polsku, Slovinsku a Švýcarsku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přehledné tabulce.

   RSS, více aktualit