Velký okruh Thajskem

č. zájezdu: 298219/102
od45 890,-/osoba
Velký okruh Thajskem - Pobytové zájezdy

Velký okruh Thajskem

Země: Thajsko

Ubytování: Velký okruh Thajskem


Stravování: polopenze
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Listopad

Délka pobytu: 12 dnů


Výhody:

Možnosti dopravy

  • letecky

Možnosti stravování

  • polopenze

Popis zájezdu

S koupáním na ostrově Ko Chang

Termíny | 2.–13. února | 14.–25. listopadu 2018
Cena | 45 890 Kč | příplatek na jednolůžkový pokoj 7 100 Kč

Program

1. den: Odlet z Prahy nebo Vídně (bude upřesněno) přes některou z evropských nebo asijských metropolí do Bangkoku.

2. den: Přílet do Bangkoku, transfer do hotelu (bez večeře), ubytování.

3. den:  Po snídani okružní jízda více než osmimilionovým hlavním městem Thajska: chrám Wat Traimit v Čínské čtvrti s největším zlatým Buddhou na světě, chrám Wat Pho s gigantickým ležícím Buddhou, plavba lodí po řece Chao Phraya a kanály Thonburi – příležitost pozorovat místní rodiny žijící na vodě v dřevěných domcích na kůlech, dále chrám Wat Arun. Po obědě v restauraci návštěva rezidence siamských králů dynastie Chakri, postavené pro krále Rámu I., který vládl v letech 1782–1809. Vedle paláce se nachází Wat Phra Kéu – Chrám Smaragdového Buddhy, zřejmě nejznámější z královských chrámů se sochou Buddhy vyřezanou z jednoho kusu zeleného jaspisu, místo konání různých náboženských obřadů za účasti krále. Na závěr prohlídky Wat Benchamabophti (Mramorový chrám) nebo Wat Saket, v případě zájmu návštěva výstavní síně a prodejny největší místní klenotnické firmy. Návrat do hotelu, nocleh.

4. den:  Po snídani odjezd na prohlídku historické Ayutthayi, bývalého hlavního města království Siam. Ayutthaya byla postavena v polovině 14. století a svými výstavnými chrámy a paláci se mohla měřit s velkými evropskými městy té doby. Svědkem tehdejšího významu města jsou ruiny méně i více zachovalých chrámů. Obzvláště krásná je působivá socha Viharn Phra Mongkol Bobitr a majestátní rozvaliny chrámů Wat Phra Si Sanpeth, Wat Phra Mahathat a Wat Yai Chaimongkol. Po obědě prohlídka královského letního sídla v Bang Pa In. Návrat do Bangkoku, možnost odjezdu taxíky do zábavní čtvrti Pat Phong, procházka centrem nočního života a návrat opět taxíky do hotelu, nocleh.

5. den: Po časné snídani odjezd k plovoucímu trhu Damnoen Saduak v provincii Ratchaburi, cestou zastávky k fotografování salin v provincii Samut Sakhon a návštěva pestrobarevného tržiště na železničních kolejích v Maeklongu, po kterých mezi stánky projíždí vlak. Projíždka lodí po kanálech mezi ovocnými plantážemi a dřevěnými domky, návštěva proslulého plovoucího trhu, kde obchodníci nabízejí své zboží přímo z malých loděk a člunů. Odpoledne návrat do Bangkoku, možnost zastávky v Čínské čtvrti, nocleh.

6. den: Po snídani odjezd soukromým autobusem do přístavu Laem Ngob v provincii Trat. Cesta dlouhá zhruba 350 km vede po pěkné dálnici krajem rýžových polí, ananasových, kaučukových a ovocných plantáží. Odtud trajektem na ostrov Ko Chang, odpoledne ubytování v hotelu u pláže.

10. den:   4 dny na celodenní relax, volno, koupání, možnost výletů. Doporučujeme zejména výlet rychlým člunem po okolních ostrovech.

11. den:  Dopoledne volno, odpoledne odjezd z hotelu, transfer na letiště v Bangkoku, v nočních hodinách odlet do Evropy.

12. den: Přílet do Prahy nebo Vídně (bude upřesněno).

S koupáním na ostrově Ko Chang

Termíny | 2.–13. února | 14.–25. listopadu 2018
Cena | 45 890 Kč | příplatek na jednolůžkový pokoj 7 100 Kč

Cena zahrnuje:

  • Leteckou přepravu z Prahy nebo Vídně (bude upřesněno) do Bangkoku, veškerou přepravu v Thajsku, zmiňovanou v programu, všechny vstupy dle programu, thajského průvodce po dobu konání výletů, českého průvodce, doprovázejícího zájezd po celou dobu, 4 noclehy v Bangkoku hotel *** a 5 noclehů v hotelu *** na ostrově Ko Chang, ubytování ve dvoulůžkových pokojích s klimatizací, TV a příslušenstvím. Stravování zahrnuje snídaně bufetového typu a dvakrát oběd v době celodenních výletů.

Cena nezahrnuje:

  • Cestovní pojištění, výlety na ostrově, spropitné (cca 40–50 USD/EUR na osobu), jiné stravování mimo zmíněných snídaní a dvou obědů, nápoje k obědům, transfer z Brna na letiště a zpět 500 Kč jedním směrem.

Slevy:

Velký okruh Thajskem - Pobytové zájezdyVelký okruh Thajskem - Pobytové zájezdyVelký okruh Thajskem - Pobytové zájezdy
773 647 900
774 418 009

(po-pá: 8:00 - 17:00)

všechny kontakty

Aktuálně

17.9.2018

Slevy 13% na exotické poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy 2019 plné zážitků do 125 zemí světa v doprovodu českých průvodců se slevou 13%. First minute trvá jenom do 5.10.2018.

24.8.2018

Aktuální zlevněné poznávací zájezdy

Kam vyrazit v září? .-)

7.6.2018

Tip dne - akční nabídka

Mallorca 2 osoby za cenu 1 - let z Prahy

RSS, více aktualit

Novinky E-mailem

Zaregistrujte se k odběru novinek e-mailem


zpracováním os. údajů