Velký okruh jižním Thajskem

č. zájezdu: 292535/89
od59 790,-/osoba
-7%sleva
First minute
Velký okruh jižním Thajskem - Pobytové zájezdy

Velký okruh jižním Thajskem

Země: Thajsko


Stravování: bez stravování
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy, Poznávací zájezdy

Termíny: Listopad, Prosinec

Délka pobytu: 17 dnů


Výhody:

Možnosti dopravy

  • letecky

Možnosti stravování

  • bez stravování

Trasa

Bangkok | Krabi | ostrov Ko Lanta | ostrov Phi Phi | ostrov Phuket | Ko Samui

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy do Bangkoku s přestupem 2. den: Přílet do Bangkoku, transfer do hotelu, ubytování. 3. den: Snídaně, celodenní fakultativní prohlídka města. 4. den: Snídaně, transfer na letiště a odlet na ostrov Phuket. Jedná se o největší a zároveň i nejdražší z thajských ostrovů s krásnými dlouhými písčitými plážemi a nesčetnými mořskými zátokami. Transfer do hotelu, ubytování, volný program. 5. den: Snídaně, individuální volno na koupání, opalování, sport či fakultativní výlety. Doporučujeme návštěvu města Phuket s možností výhodných nákupů, návštěvy trhů, denních a nočních klubů, masážních salonů, barů a diskoték, z výletů zejména fakultativní výlet lodí na ostrov Jamese Bonda. 6. den: Snídaně, transfer lodí na ostrov Phi Phi – skalnaté krasové souostroví, které okouzluje průzračně čistou vodou, plážemi s bílým pískem lemovanými palmovými háji a neuvěřitelně barevným podmořským světem. Ostrov je pravým rájem pro potápěče od amatérů po nejnáročnější profesionály. Ubytování v bungalovech s příslušenstvím. 7. den: Snídaně, individuální volno. Lze využít nepřeberného množství fakultativních lodních výletů (rybaření, potápění…) a ochutnat vynikající mořskou kuchyni. 8. den: Snídaně, transfer lodí na ostrov Ko Lanta, ubytování v resortu. 9.-10. den: Snídaně, individuální program. Doporučujeme návštěvu vesnice mořských nomádů Sang Ga U, krápníkové jeskyně Mai Kaeo, projížďku kanoí mangrovými porosty na ostrově Lanta Noi nebo výlet na blízký ostrov Ko Mook se známou Smaragdovou jeskyní. Večer lze posedět v některém z plážových barů s kulisou krásných barev zapadajícího slunce. 11. den: Snídaně, transfer lodí na Krabi – nádherné a zatím stále ještě poklidné místo, které si svou přírodní krásou nezadá s Phi Phi. Ubytování. 12. den: Snídaně, individuální volno. Krabi nabízí překrásné pláže lemované palmami, fascinující skalní útvary a pestrobarevný podmořský život na útesech, vybízející k potápění nebo šnorchlování. Možnost fakultativních lodních výletů na některý z mnoha neobydlených ostrůvků v okolí. 13. den: Snídaně, transfer scénickou krajinou šíje Kra do Don Saku, přejezd trajektem na Ko Samui, ubytování a nocleh v hotelu. 14.-15. den: Snídaně, individuální program na ostrově, který ohromí svou krásou již na první pohled. Doporučujeme fakultativní výlet k vodopádům do vnitrozemí ostrova, cestou s návštěvou motýlí farmy a velké sochy Buddhy, nebo lodní výlet do mořského parku Ang Thong sestávajícího z neobydlených ostrůvků a nádherného korálového moře. Nocleh v hotelu. 16. den: Snídaně, transfer na letiště a odlet do Bangkoku. Přesun na mezinárodní terminál a odlet do Prahy s přestupem. 17. den: Přílet do Prahy.

Fakultativní služby

Příplatek za jednolůžkový pokoj od 13.990,– Kč

Tipy pro správnou volbu

  • pět různých pobytů u moře během jediného zájezdu a navíc návštěva kosmopolitního Bangkoku

Informace

Zájezd pořádáme ve spolupráci s CK ESO.

Cena nezahrnuje

  • prohlídku Bangkoku (cca 2000 THB)  – fakultativní výlety  – spropitné (místní personál, průvodce, řidiči)

Cena zahrnuje

  • leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků (s přestupy)  – transfery klimatizovanými minibusy a lodí  – 14 noclehů v hotelech nebo bungalovech kategorie 3
  • – 14 kontinentálních snídaní  – česky mluvícího průvodce (při minimálním počtu 12 osob) a místního průvodce  – pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Velký okruh jižním Thajskem - Pobytové zájezdyVelký okruh jižním Thajskem - Pobytové zájezdyVelký okruh jižním Thajskem - Pobytové zájezdyVelký okruh jižním Thajskem - Pobytové zájezdyVelký okruh jižním Thajskem - Pobytové zájezdyVelký okruh jižním Thajskem - Pobytové zájezdyVelký okruh jižním Thajskem - Pobytové zájezdyVelký okruh jižním Thajskem - Pobytové zájezdy
773 647 900
774 418 009

(po-pá: 8:00 - 17:00)

všechny kontakty

Aktuálně

17.9.2018

Slevy 13% na exotické poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy 2019 plné zážitků do 125 zemí světa v doprovodu českých průvodců se slevou 13%. First minute trvá jenom do 5.10.2018.

24.8.2018

Aktuální zlevněné poznávací zájezdy

Kam vyrazit v září? .-)

7.6.2018

Tip dne - akční nabídka

Mallorca 2 osoby za cenu 1 - let z Prahy

RSS, více aktualit

Novinky E-mailem

Zaregistrujte se k odběru novinek e-mailem


zpracováním os. údajů