Velká Země

č. zájezdu: 283110/33
od121 990,-/osoba
Velká Země - Pobytové zájezdy

Velká Země

Země: USA


Stravování: snídaně
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy, Poznávací zájezdy

Termíny: Červen - Říjen

Délka pobytu: 35 dnů


Možné slevy:

 • slevové programy CK

Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • snídaně

Obecný popis

Program

1. den: PHILADELPHIA    120 mil / 190 km
Odlet z Prahy do New Yorku. Po uvítání průvodcem na letišti následuje transfer do historické Philadelphie, ubytování a orientační meeting s průvodcem /V případě plánovaného pozdního příletu začne zájezd programem v New Yorku/.

2. den: PHILADELPHIA, WASHINGTON DC     160 mil / 260 km
Prohlídka centra historické Philadelphie, včetně návštěvy vyhlídky One Liberty Building s jedinečným panoramatickým výhledem z výšky bezmála 300 metrů. Pokračování cesty do Washingtonu, zde do večerních hodin prohlídka zahrnující největší atrakce a pamětihodnosti – Capitol, White House, Lincolnův a Washingtonův památník, Arlingtonský hřbitov… Ubytování večer.

3. den: WASHINGTON DC    380 mil / 600 km
Dopoledne indiv. volno k návštěvě muzeí a galerií, odpoledne odjezd na západ do Nashville, nocleh v motelu na trase.

4. den: LYNCHBURG, NASHVILLE    380 mil / 600 km
Návštěva a prohlídka destilerie slavné whisky Jack Daniels, pokračování cesty na západ. Příjezd do Nashville v podvečer, ubytování. Pro zájemce fakultativní návštěva koncertu v slavné Grand Ole Opry.

5. den: NASHVILLE, MEMPHIS   &nbsp230 mil / 370 km
Dopoledne indiv. prohlídka centra Nashville a „Music Row“, možnost prohlídky Dvorany slávy country music /vstup není v ceně/. Odpoledne odjezd do Memphisu, ubytování a večerní návštěva slavné Beale Street, líhně hvězd rock´n rollu a blues.

6. den: DALLAS    450 mil / 720 km
Celodenní přejezd do Dallasu. V odpoledních hodinách prohlídka centra města, ubytování.

7. den: EL PASO     630 mil / 990 km
Celodenní přejezd krajem dobytkářů a naftařů. Cílem dne je známé město El Paso. Po příjezdu ve večerních hodinách ubytování.

8. den: CIUDAD JUAREZ, TUCSON     330 mil / 530 km
Dopoledne odpočinek po náročném přejezdu, možnost pěší návštěvy mexického města Juarez. Odpoledne odjezd do města Tucson v Arizoně, návštěva „lesů“ kaktusů saguaro, kterými je zdejší kraj typický. Ubytování.

9. den: APACHE TRAIL, FLAGSTAFF     320 mil / 510 km
Putování na sever státem Arizona po originální trase America Tours – kaktusy, kaňony, jezera, město duchů… zhlédnete soumrak v kraji rudých skal u městečka Sedona, nocleh ve Flagstaffu.

10. den: NP GRAND CANYON    230 mil / 370 km
Celodenní návštěva národního parku Grand Canyon. Možnost fakultativního letu nad kaňonem letadlem nebo helikoptérou. Odpoledne odjezd do městečka Page, ubytování.

11. den: MONUMENT VALLEY, LAKE POWELL    340 mil / 540 km
Velmi časně odjezd do slavného Monument Valley, prohlídka. Možnost projížďky údolím v jeepech s indiánskými průvodci /není v ceně/. Návrat do Page, prohlídka přehrady Glen Dam a dle počasí koupání v jezeře Lake Powell. Fakultativně Vám doporučujeme nezapomenutelný let nad jezerem ke skalnímu oblouku Rainbow Bridge.

12. den: NP ZION, LAS VEGAS   &nbsp230 ;mil / 370 km
Návštěva národního parku Zion, poté pokračování do Las Vegas. Orientační prohlídka, ubytování a indiv. volno. Večer Vám nabídneme jedinečný zážitek – let helikoptérou nad zářícím Las Vegas /fakultativně, není v ceně/.

13. den: LAS VEGAS    20 mil / 35 km
Volný den v Las Vegas!! Fakultativně celodenní výlet do národního parku Death Valley – nejnižšího a nejteplejšího místa na západní polokouli.

14. den: LOS ANGELES    270 mil / 430 km
Časně odjezd do Los Angeles. Prohlídka města zahrnující největší atrakce města – Hollywood, Beverly Hills, downtown, Santa Monica Beach…. Ubytování ve večerních hodinách.

15. den: LOS ANGELES    20 mil / 35 km
Celodenní volno k relaxaci po první části zájezdu – můžete relaxovat u hotelového bazénu nebo fakultativně navštívit slavná filmová studia Universal /vstup není v ceně/.

16. den: NP SEQUOIA, KING´S CANYON     340 mil / 540 km
Velmi časně odjezd do národního parku Sequoia a King´s Canyon, domova obřích sekvojí. Prohlídka do večerních hodin, nocleh v motelu na cestě do San Francisca.

17. den: SAN FRANCISCO     220 mil / 350 km
Odjezd do San Francisca. Po příjezdu prohlídka hlavních atrakcí města včetně plavby lodí po zálivu pod Golden Gate /v ceně zájezdu/. Ubytování ve večerních hodinách.

18. den: SAN FRANCISCO     80 mil / 130 km
Pokračování prohlídky San Francisca, během které budete mít i dostatek času k samostatným vycházkám. Fakultativně Vám nabízíme nezapomenutelný let helikoptérou nad San Franciscem a Golden Gate. V podvečer odjezd na sever, nocleh v motelu na trase.

19. den: NP REDWOOD    390 mil / 620 km
Návštěva národního parku Redwood na pobřeží Pacifiku, domova nejvyšších stromů na Zemi. Po prohlídce pokračování do NP Crater Lake v Oregonu, nocleh v motelu na trase.

20. den: NP CRATER LAKE    410 mil / 650 km
Prohlídka Crater Lake, pokračování cesty na sever, nocleh v motelu na trase.

21. den: NP MT. RAINIER, SEATTLE    230 mil / 370 km
Návštěva NP Mt. Rainier. V odpoledních hodinách příjezd do Seattle, indiv. prohlídka centra města, ubytování ve večerních hodinách.

22. den: NP OLYMPIC    370 mil / 590 km
Časně odjezd do NP Olympic na stejnojmenném poloostrově. Celodenní okruh parkem, nocleh na stejném místě.

23. den: SPOKANE    520 mil / 830 km
Odjezd na východ do NP Yellowstone, nocleh v motelu na trase.

24. den: NP YELLOWSTONE    350 mil / 560 km
Celodenní přejezd státy Idaho a Montana, prohlídka části NP Yellowstone. Nocleh v Gardineru.

25. den: NP YELLOWSTONE    200 mil / 320 km
Dokončení prohlídky NP Yellowstone, nocleh v Cody.

26. den: CODY, DEVIL´S TOWER    380 mil / 600 km
Odjezd přes Bighorn Natl. Forest a Gillette ke slavné skalní věži Devil´s Tower. Prohlídka do večerních hodin, nocleh v motelu na cestě do Rapid City.

27. den: MT. RUSHMORE    280 mil / 440 km
Pokračování k národnímu monumentu Mt. Rushmore. Po prohlídce a krátké zastávce v Rapid City zahájíte přejezd farmářským krajem do Chicaga. Nocleh v motelu na trase.

28. den: BADLANDS     525 mil / 840 km
Celodenní přejezd nekonečnými pláněmi států South Dakota a Iowa do Chicaga, nocleh v motelu na trase.

29. den: CHICAGO    300 mil / 480 km
Příjezd do Chicaga, orientační prohlídka centra města – downtown, Magnificent Mile, Navy Pier. Volno k návštěvě druhé nejvyšší budovy Ameriky Willis Tower /není v ceně/.

30. den: CLEVELAND     350 mil / 560 km
Dopoledne volno v centru Chicaga, odpoledne odjezd do Niagara Falls, nocleh v motelu na trase.

31. den: NIAGARA FALLS     220 mil / 350 km
Po příjezdu do Niagara Falls ubytování a prohlídka vodopádů, v jejímž závěru Vás pozveme k plavbě lodí do centra hlavního vodopádu „Horseshoe“. Indiv. volno k vycházkám.

32. den: FINGER LAKES, NEW YORK    420 mil / 670 km
Ráno odjezd do New Yorku oblastí Finger Lakes. Po příjezdu ubytování a podvečerní prohlídka části Manhattanu.

33. den: NEW YORK CITY     70 mil / 110 km
Celodenní prohlídka Manhattanu. Plavba lodí podél Manhattanu po řekách Hudson a East River a kolem sochy Svobody /v ceně/. Navštívíte také vyhlídku ze střešní terasy Rockefellerova Centra a projdete se slavným Central Parkem a jeho okolím. Fakultativně Vám nabídneme nezapomenutelný let helikoptérou nad Manhattanem a sochou Svobody.

34. den: NEW YORK,     odlet domů 40 mil / 60 km
Dopoledne volno na Manhattanu, poslední shopping, odpoledne dle Vaší hodiny odletu transfer na letiště a odlet do Prahy.

35. den: Příletem do Prahy bude Váš zájezd ukončen.

Cena zahrnuje

Leteckou dopravu z Prahy do cílové destinace a zpět (v turistické třídě)letištní poplatky 33× ubytování ve 3

 • hotelech a motelechminimálně 24× snídanidopravu klimatizovaným vanem nebo minivanemprogram dle itinerářeslužby průvodce America Tourskomplexní pojištění vč. pojištění stornazákonné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

Vstupní formality cílové země a tranzitních zemístravu mimo uvedenévstupy a fakult. akce nezahrnuté do programuspropitné místním řidičům, průvodcům a personálueven­t.palivové příplatky a poplatky k fakultativním ak­cím

Příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj == 39200 CZK

Slevy

Sleva pro třetí osobu na pokoji ( dvě dvoulůžka) == 11500 CZKsleva pro čtvrtou osobu na pokoji ( dvě dvoulůžka) == 5400 CZK

Velká Země - Pobytové zájezdyVelká Země - Pobytové zájezdyVelká Země - Pobytové zájezdyVelká Země - Pobytové zájezdyVelká Země - Pobytové zájezdyVelká Země - Pobytové zájezdyVelká Země - Pobytové zájezdy

Slevy

Sleva na zájezd Perly Západní Kanady, klasické okruhy Západ USA a Východ USA ve všech termínech 2015 je 10% ze základní ceny zájezdu
Sleva na ostatní skupinové zájezdy America Tours z katalogu 2015 do USA a Kanady je 7% ze základní ceny zájezdu
Sleva na zájezdy navštěvující Kostariku, Panamu a Nicaraguu je 10% ze základní ceny zájezdu
Sleva na ostatní skupinové zájezdy America Tours z katalogu 2015 do Mexika, Karibiku, střední a jižní Ameriky je 4% ze základní ceny zájezdu
Sleva na individuální pobytové zájezdy je 8% z katalogových cen
Sleva na ubytování, pronájmy automobilů, motocyklů a camperhomes je 10% z katalogových cen


Doprava

Všechny lety nabízené zákazníkům AT jsou provozovány renomovanými leteckými společnostmi, a to zásadně linkovými spoji. Letecká doprava přes Atlantik do místa začátku zájezdu a zpět je většinou s jedním až třemi přestupy. Běžné přestupní časy se pohybují dle lokality od 40 minut do 5 hodin.

Zákazník vždy obdrží od AT zpáteční letenku podle itineráře zájezdu nebo individuální cesty. Odlety jsou zásadně z Prahy, na přání zákazníka AT zajistí odlet z jiných letišť za příplatek, časy odletů jsou uvedeny v letence. Při přeletech přes Atlantik je den odletu a příletu, event. první a poslední den zájezdu určen k přepravě.

AT nemůže vyhovět indiv. žádostem o konkrétní místa v letadle (např. okno, ulička apod.). Za všechny změny v letecké dopravě, které se vyskytnou z jakéhokoli důvodu, odpovídá letecký dopravce. AT nenese žádnou odpovědnost za zpoždění, přesměrování nebo zrušení letu, stejně jako za časové odchylky způsobené mimořádnými opatřeními k zajištění bezpečnosti leteckého provozu, za opoždění letu, ztrátu zavazadel a jiné problémy související s leteckou přepravou. O změnách v letecké přepravě je AT dopravcem průběžně informována a v případě časového posunu přizpůsobí začátek programu zájezdu.

Cena zájezdu nezahrnuje letištní, bezpečnostní a palivové taxy při přepravě Praha – cílové a odletové místo podle programu – Praha: u jednotlivých zájezdů v katalogu AT je uvedena celková výše těchto tax (paušál) podle výše platné v době korektury katalogu AT hrazená zákazníkem s cenou zájezdu nebo služeb, změny se řídí bodem 4.6. Všeobecných podmínek. O letištních, bezpečnostních a palivových taxách při vnitrostátních přeletech hrazených v hotovosti zákazníky na místě podá AT informace při sdělení k odletu. Taxy činí nejvýše 60 USD na celý zájezd (2009).

Podrobné informace o dopravě


Pojištění

Zákazníci jsou pojištěni v případě poznávacích zájezdů komplexním cestovním pojištěním zahrnující:

 • aktivní asistenci 24 hod. denně
 • léčebné výlohy
 • úrazové pojištění
 • pojištění zavazadel
 • zpoždění zavazadel
 • odpovědnost za škody
 • pojištění storna zájezdu
 • pojištění přerušení cesty
 • kompenzaci nevyužité dovolené a zpoždění odjezdu

Smluvním partnerem pro pojištění zákazníků AT je EVROPSKÁ CESTOVNÍ POJIŠŤOVNA a. s.

Obecné informace o USA najdete na usa.infonacesty.cz

773 647 900
774 418 009

(po-pá: 8:00 - 17:00)

všechny kontakty

Aktuálně

9.4.2018

Hledáme nové kolegy

Do naší kanceláře v Brně hledáme příjemného a komunikativního kolegu/kolegyni na pozici prodejce zájezdů.

28.3.2018

Velikonoční sleva na Mallorcu

Sleva platí pro prodej v období 28.3.-8.4.2018

28.3.2018

Aktuální zlevněné poznávací zájezdy

Předkládáme naše akční nabídky. Na webu bývají zpravidla uvedeny slevy nižší, Vy s touto nabídkou můžete uplatnit slevy vyšší. Slevy platí na nově přihlášené zájezdy z katalogových cen a jsou sečitatelné pouze se slevou pro skupinky.

RSS, více aktualit

Novinky E-mailem

Zaregistrujte se k odběru novinek e-mailem


zpracováním os. údajů