UKRAJINA NA KOLE (DO HOTELU)

č. zájezdu: 331973/118
od8 590,-/osoba
UKRAJINA NA KOLE (DO HOTELU) - Aktivní dovolená

UKRAJINA NA KOLE (DO HOTELU)

Země: Ukrajina


Stravování: polopenze
Doprava: autobusem

Typ zájezdu: Aktivní dovolená

Termíny: Červenec

Délka pobytu: 9 dnů


Výhody:

Možnosti dopravy

  • autobusem

Možnosti stravování

  • polopenze

Popis

143 UKRAJINA NA KOLE (DO HOTELU): https://www.bikemap.net/en/r/1463846/

Program

1. – 2. den: Žďár nad Sázavou – Volovec. Odpolední odjezd a noční přejezd na Ukrajinu. Prohlídka starobylého centra města Mukačevo s radnicí, mohutným hradem Palanok na kopci nad městem a klášterem. Přejezd na místo ubytování v hotelu nedaleko horského městečka Volovec, jemuž dominuje hora Temnatyj.

3. den: Koločava. Autobusem nebo na kole do pověstné Koločavy: muzeum Ivana Olbrachta, hroby Nikoly Šuhaje a Eržiky, dřevěný kostelík. Nenáročná projížďka přes Negrovec. V hospůdce si můžeme zavzpomínat na staré časy první Československé republiky.

4. den: N.P. Siněvir. Autobusem nebo na kole do národního parku Siněvir s malebnými horskými osadami a minerálními prameny. Nejvyhledávanějším místem parku je Siněvirské jezero ledovcového původu, prohlédneme si protrženou přehradu na splavování dřeva, projedeme se údolím řeky Terebly, navštívíme Svobodu, malebnou vesničku, kde se zastavil čas.

5. den: Rekita, polonina Boržava. Na kole přes Majdan a Goljatin do Rekity, kde si prohlédneme dřevěný kostelíček. Vystoupáme do sedla Perekrestie, kde se konají místní festivaly. Sjezd do údolí s překrásnými výhledy na hřebeny hor a poloniny Boržava. Malebná krajina nad vesnicí Nižnyj Studenyj.

6. den: Volovec. Odpočinkový den, možnost výletu k nedalekému vodopádu Šipot, který je největším kaskádovitým vodopádem Zakarpatské Ukrajiny, či kratší výlety do okolí. Na kole přes Pilipec a Bukovec do Ričky, přes sedla lesními cestami do Tjušky a Lozanskij a po silnici zpět.

7. den: Lvovská oblast. Na kole přes Nižnyje Vorota a Verecký průsmyk do Lvovské oblasti. Z ukrajinského „Špindlu“ – Slavske terénem přes Skotarský průsmyk do Skotarského, nebo ve vlaku průjezd tunelem skrz hřeben a po silnici zpět.

8. – 9. den: Volovec – Žďár nad Sázavou. Údolím řeky Riky po proudu dolů do obce Iza, kde můžeme obdivovat místní košíkářské umění. Možnost koupání v řece u Chustu. Noční přejezd přes Maďarsko a Slovensko do ČR.

Obtížnost:

2–4, doporučujeme trek, MTB Délka tras: autobusem 2000 km, na kole 0–400 km Počasí: horské, proměnlivé Odjezdy: Praha, Žďár nad Sázavou, Brno, Zlín

V ceně je:

Doprava klimatizovaným autobusem, přeprava kol, polopenze, 6× ubytování v hotelu – dvoulůžkové pokoje s koupelnou a toaletou, vstup do N.P. Siněvir, průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH.

143 UKRAJINA NA KOLE (DO HOTELU): https://www.bikemap.net/en/r/1463846/

UKRAJINA NA KOLE (DO HOTELU) - Aktivní dovolená
773 647 900
774 418 009

(po-pá: 8:00 - 17:00)

všechny kontakty

Aktuálně

4.4.2019

Garantované termíny poznávacích zájezdů

Aktuální last minute nabídky na poznávací zájezdy s garancí odjezdu.

14.3.2019

Norsko nejen pro seniory 55+

Nejlevnější letecký zájezd do Norska. V základní ceně již zahrnutá polopenze, komplexní cestovní pojištění UNIQA včetně storna a vyhlídkovou plavbu po Geirangerfjordu.

10.3.2019

Island nejen pro seniory 55+

Poznejte Island během našeho nejúspěšnějšího zájezdu minulých let. Noclehy jsou zajištěny v penzionu v pokojích s příslušenstvím a povlečením.

RSS, více aktualit

Novinky E-mailem

Zaregistrujte se k odběru novinek e-mailem


zpracováním os. údajů