Thajsko, Malajsie, Singapur - pro aktivní rodinu

č. zájezdu: 325155/72
od50 041,-/osoba
-9%sleva
Thajsko, Malajsie, Singapur - pro aktivní rodinu - Poznávací zájezdy

Thajsko, Malajsie, Singapur - pro aktivní rodinu

Země: Malajsie


Stravování: snídaně
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Poznávací zájezdy

Termíny: Červenec, Srpen

Délka pobytu: 15 dnů


Výhody:

Možnosti dopravy

  • letecky

Možnosti stravování

  • snídaně

Slevy

Program

1. den: Odlet z Evropy a let do Asie.

2. den: BANGKOK je šílený i krásný, nebude trvat dlouho a budete se neustále usmívat, jako Thajci. Už cestou z letiště nás potěší vrčení tříkolových tuktuků. Ubytování ve kvalitním 3 hotelu s bazénem v centru města pouhých 300 metrů od Královského paláce. Zaposlouchejte se před spaním do ruchu asijské metropole.

3. den: Klimatizovaným autobusem se vydáme k plantážím plným kokosových palem. Ukážeme si a ochutnáme, jak se z kokosu vyrábí cukr. Směřujeme na plovoucí trhy, kde se plavíme po kanálech na rychlých motorových člunech. Prodavači nám přímo z loděk nabídnou smažené banány, kokosy, mango a rambutany, ale i exotické koření. Zažijete jedinečnou atmosféru tradičního tržiště. Před obědem ukázka výroby papíru ze stromu, který roste jen v tomto regionu a řezbářských prací z týkového dřeva. Most přes řeku Kwai z kultovního filmu – exotický oběd s výhledem na řeku a železnice, kterou stavěly hrdinové. Nejvyšší buddhistická stavba světa Nakhon Pathom, kde si za vyzvánění buddhistických zvonků vysvětlíme, o čem buddhismus vlastně je. Návrat do Bangkoku. Večer individuální program

4. den: Celodenní výlet do města AYUTTHAYA, které bylo 400 let hlavním městem Thajska. Čeká nás tu silný zážitek z procházek mezi ruinami starých chrámů a pagod, které stavěly v době, kdy byl Bangkok jen malou vesničkou. Hlava Buddhy vrostlá do „chapadel“ stromu. Návrat do Bangkoku.

5. den: Prohlídka chrámu Wat Pho s největším zlatým ležícím Buddhou Thajska a tradiční školou masáže. Překrásný Královský palác plný zlatých věžiček. Kompou přes mohutnou řeku Chao Phraya k exotickému chrámu Wat Arun. Odjezd autobusem na jih (za příplatek možný přelet).

6. den: Na KRABI jezdí na dovolenou s dětmi kulturní evropské národy: Švédové, Norové či Švýcaři. Přidáte se k nim i vy. Krabi je právem považováno za místo s nejkrásnějšími plážemi Asie. Palmy se sklánějí nad bělostnými plážemi a z tyrkysového moře trčí ostrůvky v podobě dračích zubů. Odpočinek u moře.

7. den: Výlet lodí na okolní pláže a ostrovy. Šnorchlování a romantický odpočinek.

8. den: Výlet na hřbetě slona přes kaučukovníkové plantáže. Cestou zpět si ukážeme, jak se sbírá kaučuk a jak se pěstuje ananas. Kamarádi si možná myslí, že ananas roste na stromě. Vaše děti už vědí, že je to jinak.

9. den: Odpočinek u Andamanského moři, nebo pro zájemce výlet na magicky krásný ostrov Phi Phi, kde se natáčel film Pláž s Leonardem DiCapriem.

10. den: Všem doporučujeme zábavné kajakování v mangrovových lesích. Budeme tu i letos krmit opice?

11. den: Přejíždíme do Malajsie na ostrov Penang. GEORGETOWN je typickou ukázkou multikulturní společnosti Malajsie. Na jedné ulici navštívíme mešitu kapitána Klinga, hinduistický Sri Mariamman, čínský chrám i britský kostel. Nahlédneme do historie náboženství.

12. den: Podíváme si hinduistické jeskyně Batu a přijedeme do KUALA LUMPUR, kde bydlíme v nejvyšším hotelu Malajsie. Večer osvětlená nejvyšší dvojčata světa Petronas.

13. den: Prohlídka Kuala Lumpur a přesun do Singapuru

14. den: Ubytování ve 4 hotelu v centru města. Vykoupeme se na nejjižnějším místě kontinentální Asie. Dokonalé pláže s naklánějícími se palmami, zábavní park, podmořské akvárium, delfíní show a mnohem více.

15. den: Z největšího kolotoče na světě ještě spočítáte okolní mrakodrapy a pozdě v noci odlétáme z nejmodernějšího letiště světa opálení, šťastní a se spoustou dárků domů.

Tři země jihovýchodní Asie vás na jedné cestě provedou světem buddhismu, islámu i byznysu. Usměvavé Thajsko je exotické i civilizované, což slibuje zážitek i pohodlí. Uvidíte krásně zdobené chrámy, stále živé staré tradice i opuštěné ostrovy Andamanského moře s bílými plážemi. Směrem na jih bude vše modernější, světla budou přibývat, budovy růst a lidé budou více uspěchaní. V Kuala Lumpur vás přivítají mrakodrapy, dvojčata a v Singapuru se už budete cítit jako v New Yorku.

Cena zahrnuje:

  • mezinárodní letenku, letištní poplatky, ubytování ve 3 a 4 hotelech, přepravu pronajatým autobusem, průvodce, mnoho výletů, jízdu na slonech, pojištění proti insolventnostiPro děti navíc: celodenní výlet do Ayutthaya a na ostrov Phi Phi (v hodnotě 1 560 Kč)

Cena nezahrnuje:

  • celodenní výlet do Ayutthaya a na ostrov Phi Phi, stravu kromě uvedené
Thajsko, Malajsie, Singapur - pro aktivní rodinu - Poznávací zájezdyThajsko, Malajsie, Singapur - pro aktivní rodinu - Poznávací zájezdyThajsko, Malajsie, Singapur - pro aktivní rodinu - Poznávací zájezdy

Slevy

Novoroční sleva až 9%

Sleva 7% se vztahuje na zájezdy s odletem v období 1.3.2019 – 14.5.2019.
Sleva 9% se vztahuje na zájezdy s odletem po 15.5.2019.

Podmínky udělení slevy: Novoroční sleva platí do 31.1.2019. Platí na všechny zájezdy v roce 2019, pokud nejsou „na vyžádání́“. Ke statusu „na vyžádání“ dochází většinou cca 30 – 60 dní před odletem na zájezd. Znamená to, že je nutné ověřit možnosti leteckého spojení, dostupnost ostatních služeb a poté tak potvrdit místo na zájezdu. Doporučujeme vám tedy přihlásit se včas s dostatečným předstihem a využít tak možnost slevy. Novoroční slevu je možné si spojit pouze s Klubovou slevou 2019.

Využijte od 1.1. do 31.1.2019 nabídku CHYTRÉ ZÁLOHY.

Při nákupu zájezdu s odletem po 1.9.2019 můžete uhradit zálohu na 1 osobu pouze ve výši 10 000 Kč.
Užijte si exotiku s možností platby většiny ceny zájezdu až po zaslaní definitivních pokynů.


Pojištění

Při objednání zájezdu do 21.12.2018 nabízíme ZDARMA komplexní cestovní pojištění od České pojišťovny se stornem do 100 000,– Kč a léčebnými výlohami 6 mil. Kč. Zahrnuje i právní ochranu, odpovědnost, zavazadla a úraz.

773 647 900
774 418 009

(po-pá: 8:00 - 17:00)

všechny kontakty

Aktuálně

5.2.2019

Slevy 9% na exotické poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy 2019 plné zážitků do 125 zemí světa v doprovodu českých a slovenských průvodců se slevou 9%. First minute trvá jenom do 28.2.2019 za podmínky složení zálohy.

24.8.2018

Aktuální zlevněné poznávací zájezdy

Kam vyrazit v září? .-)

7.6.2018

Tip dne - akční nabídka

Mallorca 2 osoby za cenu 1 - let z Prahy

RSS, více aktualit

Novinky E-mailem

Zaregistrujte se k odběru novinek e-mailem


zpracováním os. údajů