Thajské maximum - Památky a bílé pláže ostrova Ko Samet

č. zájezdu: 491626/115
od69 500,-/osoba
Thajské maximum - Památky a bílé pláže ostrova Ko Samet

Thajské maximum - Památky a bílé pláže ostrova Ko Samet

Země: Thajsko


Stravování: polopenze
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Poznávací zájezdy

Termíny: Prosinec, Leden

Délka pobytu: 16 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • polopenze

Popis

Jeden z nejoblíbenějších zájezdů do Asie. Díky dlouholetým zkušenostem vyladěný a pestrý program!

Program1. – 2. den: Letecky do Thajska. Hlavní město Bangkok. Mrakodrap Baiyoke Sky Tower – nezapomenutelná vyhlídka.3. den: Bangkok.„Cere­moniální obří houpačka Giant“Swing, ulice s obchody plnými soch Buddhů, potravinová ranní tržnice. Chrám Wat Po s obrovským ležícím Buddhou. Největší květinová tržnice v Thajsku fungující 24 hodin denně. Plavba dlouhoocasou lodí po vodních kanálech k ikonickému chrámu úsvitu Wat Arun. Večerní rušné ulice Lamphutree a Khaosan Road.4. den: Bangkok – působivý„Králov­ský“palác s chrámem Smaragdového"Bud­dhy. Poutní chrám Golden"Mountain – pozlacená chedí a svaté relikvie Buddhy. Obří mořské akvárium Sea"Life. Nočním lůžkovým vlakem či busem na thajský sever.5. den: Příjezd v"ranních hodinách do starobylého města Chiang Mai s"historickými hradbami a vodním příkopem. Dílničky thajských řemeslníků – ukázka výroby tradičních deštníků, řezbáři, zlatníci, výroba hedvábí. Doi Suthep – hora s nejmalebnějším buddhistickým chrámem severu. Pulzující noční bazar.6. den: To nejlepší z Chiang Mai a okolí. Exkurze do sloního kempu. Seznámíme se s lidmi, jejichž život je zasvěcen slonům. I vy budete mít možnost slony krmit a blíže poznat. Fakultativní výprava k „dlouhým krkům” Long neck. „Žirafí ženy” kmene Padang s mohutnými mosaznými spirálami, které jim „vytahují” krk do neuvěřitelné délky. Motýlí a orchidejová farma. Chrám"Wat Chiang Man krále Mengrai. Křišťálová figura Setang Khanami se silou přivolávat déšť. Chrám Wat Chedi Luang s masivní chedí. Tradiční masáže.7. den: Místní tržiště s ochutnávkou místních specialit. Pro zájemce splavování řeky na raftech. Trek do vesnice horského kmene. Nocleh v"tradičních příbytcích.8. den: Trek thajskou džunglí k vodopádu. Nocleh v"tradičních příbytcích.9. den: Posvátná jeskyně Chiang"Dao. Přejezd minibusy do Thatonu, návštěva moderního chrámu a západ slunce nad řekou Kok.10. den: Plavba lodí z Thatonu do Chiang"Rai. Možnost koupání v horkých sirných pramenech.„Unikátní Bílý chrám Wat“Rong"Khun. Přejezd na jih, nocleh ve městě Phitsanulok.11. den: Starobylé královské město Sukhothai. Prohlídka nejvýznamnějších chrámů a paláců v"sedle kola nebo tuk tuku.„Přejezd do“Ayutthaya, nocleh.12. den: Nejvýznamnější památky královského města Ayutthaya. Cesta do přístavu Ban Phe. Lodí na ostrov Ko Samet.13. – 15. den: Pobyt na ostrově Ko Samet. Bílé pláže, koupání, šnorchlování, relax. Pro zájemce pěšky napříč ostrovem, noční lov sépií, vodní lyže či skútr. Masáže přímo na pláži. Plavba lodí z ostrova do přístavu Ban Phe. Přejezd do Bangkoku a večerní odlet.16. den: Letecký návrat domů.

Jeden z nejoblíbenějších zájezdů do Asie. Díky dlouholetým zkušenostem vyladěný a pestrý program!

Doplňující informace


Bangkokem křížem krážem za tím nejlepším. Uvidíme jej z mrakodrapu i z lodi při plavbách po kanálech. Starobylé město Chiang Mai s uvolněnou atmosférou. Krmení slonů, farma orchidejí a motýlů. Dlouhokrké „Žirafí ženy“. Oblíbený trek mezi horskými kmeny. Jízda na slonech a raftech. Plavba panenskou přírodou po řece"Kok. Koupání v horkých sirných pramenech. Královská města Sukhothai a Ayutthaya. Bílé pláže, koupání na ostrově Ko Samet. Z Thajska vám chceme ukázat maximum. Léty prověřený a vyladěný poznávací okruh Thajskem. Jedna z nejoblíbenějších asijských zemí: starobylé památky, krásná příroda, bělostné pláže. Zažijete Thajsko naplno včetně nenáročného treku k horským kmenům v thajské džungli. Na závěr si odpočinete na bílých plážích ostrova Ko Samet.

Cena zahrnuje:

 • Mezinárodní letenka

  Doprava minibusem s klimatizací

  Dálkový noční vlak či autobus Bangkok – Chiang Mai

  Veškerá lodní doprava (v Bangkoku, plavba po řece Kok, na ostrov Ko Samet a zpět), raft

  Ubytování 10× v hotýlcích, na treku 2× v domorodých příbytcích

  Snídaně, na treku plná penze

  Vstupy do národních parků

  Vstupné na Baiyoke Sky Tower

  Český průvodce

  Místní průvodci podle potřeb

Cena nezahrnuje:

 • Vstupné a spropitné pro řidiče a místní průvodce, celkem cca 100 USD

  Stravování nad rámec programu

  Příplatek za jednolůžkový pokoj 6 400 Kč

  [[Fakultativní aktivity]]

  Cestovní pojištění -"rádi však sjednáme prostřednictvím ERV Evropské pojišťovny, nejlépe oslovte garanta zájezdu přímo při objednávce

Thajské maximum - Památky a bílé pláže ostrova Ko SametThajské maximum - Památky a bílé pláže ostrova Ko SametThajské maximum - Památky a bílé pláže ostrova Ko SametThajské maximum - Památky a bílé pláže ostrova Ko SametThajské maximum - Památky a bílé pláže ostrova Ko SametThajské maximum - Památky a bílé pláže ostrova Ko SametThajské maximum - Památky a bílé pláže ostrova Ko SametThajské maximum - Památky a bílé pláže ostrova Ko SametThajské maximum - Památky a bílé pláže ostrova Ko SametThajské maximum - Památky a bílé pláže ostrova Ko Samet

Doprava

Letenky a letištní taxy jsou zahrnuty do ceny zájezdu, pokud není uvedeno jinak. CK pro zákazníka jeho jménem na základě uzavření Smlouvy o zájezdu zajistí u dodavatele nákup letenek na linkové lety leteckých společností. Storna a změny letenek vycházejí z podmínek jednotlivých leteckých společností.


Podobné zájezdy

Velký okruh severním Thajskem

Velký okruh severním Thajskem

Země: Thajsko

Typ: Poznávací zájezdy

Termíny: Listopad - Březen

Délka pobytu: 15 dnů

č. zájezdu: 436587/36
snídaně
letecky
od53 652,-/osoba
  First minute
  -7%sleva
  Velký okruh Jižním Thajskem

  Velký okruh Jižním Thajskem

  Země: Thajsko

  Typ: Poznávací zájezdy

  Termíny: Listopad - Březen

  Délka pobytu: 15 dnů

  č. zájezdu: 485663/36
  snídaně
  letecky
  od62 301,-/osoba
   First minute
   -7%sleva
   Silvestrovský okruh s pobytem u moře

   Silvestrovský okruh s pobytem u moře

   Země: Thajsko

   Typ: Poznávací zájezdy

   Termíny: Prosinec, Leden

   Délka pobytu: 12 dnů

   č. zájezdu: 481987/36
   polopenze
   letecky
   od60 441,-/osoba
    First minute
    -7%sleva

    Mohlo by vás zajímat:

    Poznávací zájezdy Itálie

    Poznávací zájezdy Itálie - široký výběr a skvělé ceny!

    Od vrcholků Alp až k jižnímu cípu Sicílie je Itálie skutečným důkazem toho, že svět je jeviště. Architekti a sochaři zde vytvořili bezpočet parků a zahrad. Příroda zde vykouzlila krajinný ráz s charakteristickými cypřiši, olivovníky, fíkovníky a řadami vinic v mnoha podobách. Vyzkoušet můžete oblíbené zájezdy autobusem i letecky do Benátek, poznávací zájezdy do Říma autobusem s mnoha odjezdovými místy a další úžasná místa Itálie.

    Poznávací zájezdy Turecko

    Pestrá a široká nabídka poznávacích zájezdů do Turecka

    Turecko se rozprostírá jak známo na poloostrově Malá Asie a svoji menší částí zasahuje do jihovýchodní Evropy na Balkánském poloostrově. Turecko má pod svoji kontrolou dva strategické průlivy Bospor a Dardanely, které se nacházejí mezi Černým a Středozemním mořem a tak je spojují.

    Poznávací zájezdy Řecko

    Pestrá nabídka poznávacích zájezdů do Řecka

    Řecko patří mezi státy pohostinné a zvyklé na množství cizinců, kteří přijíždějí za poznáním či rekreací. Turisté zde nepodstupují větší žádná bezpečnostní rizika, ale přesto je nutné uvést některá specifika – především v oblasti dopravy.

    Aktuálně

    5.6.2024

    Fjordy a další klenoty Norska

    Poslední volná místa na červencový termín 2024! Sleva 2000 Kč pro osoby starší 55 let

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    RSS, více aktualit