LOCANDA AL CONVENTO - letní pobyt

Itálie, Tarvisio - letní Alpy

č. zájezdu: 399257/76
od1 924,-/osoba
LOCANDA AL CONVENTO - letní pobyt - Itálie, Tarvisio - letní Alpy - Aktivní dovolená

LOCANDA AL CONVENTO - letní pobyt

Země: Itálie

Středisko: Tarvisio - letní Alpy


Stravování: polopenze
Doprava: vlastní doprava

Typ zájezdu: Aktivní dovolená, Pobytové zájezdy

Termíny: Září, Říjen

Délka pobytu: 2 dny


Možnosti dopravy

  • vlastní doprava

Možnosti stravování

  • polopenze

Popis ubytování

Obecné informace

Nejoblíbenější penzion na Monte Lussari letos po kompletní rekonstrukci všech pokojů, oken a střechy penzionu! Celková kapacita penzionu je 12 pokojů se 34 lůžky. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchou. Penzion se skládá z následujících pokojů umístěných ve 2 patrech: 4 x pokoj pro 2 osoby, 6 x pokoj pro 3 osoby, 2 x pokoj pro 4 osoby.

Důležité – parkování, příjezd: Parkování (nehlídané) zdarma je možné jen v Camporossu u nástupní stanice kabinové lanovky, příjezd je limitován otevírací dobou kabinové lanovky zpravidla od 9.00 do 16.00h. Upozornění: Výjezd lanovkou v příjezdový den / sjezd lanovkou v odjezdový den na Monte Lussari při pobytu na 3 a více nocí je v ceně zájezdu! 

Poloha

Tarvisio/ Camporosso – lokalita Monte Lussari v nadmořské výšce 1 766 m, přístup jen kabinovou lanovkou z obce Camporosso

Vybavenost kapacity

Restaurace, bar s TV, venkovní sluneční terasa

Stravování

Snídaně: formou bohatého bufetu (zpravidla s následujícím výběrem: šunka /salám, sýr, vejce, párek, máslo, med, marmeláda, nutella, müsli, jogurt, croisant a čerstvé pečivo a ovoce) včetně nápojů (voda, džus, čaj nebo káva nebo kapučíno)
Večeře: servírované menu s výběrem z jídelního lístku „á la card“- předkrm a hlavní jídlo s přílohou, salátový bufet, nápoje za poplatek

Upozorňujeme: V případě přetrvávajících opatření z důvodu pandemie Covid 19 může být způsob stravování formou bufetu upraven podle aktuálně platných norem tzn. např. bufet bude obsluhovaný personálem za plexisklem či bufet bude kompletně nahrazený servírovanou snídaní nebo může být kombinací obojího. Děkujeme za pochopení.

Cena zahrnuje

na osobu:
» Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji na 1 až 3 noci dle ceníku
» Polopenze (stejný počet jako nocí)
» Ložní a koupelnové prádlo

Příplatky

» Pojištění/ nepovinné: v ceně zájezdu není zahrnuto žádné cestovní pojištění. Pro Váš klid a pohodlí doporučujeme využít naším prostřednictvím nabídky pojišťovny Uniqa. Nabízíme tyto 2 druhy pojištění:

Sleva

Slevy pro 3. až 5. lůžka:
» Děti od 0 do 1,99 let: zdarma
» Děti od 2 do 6,99 let: – 50%
» Děti od 7 do 14,99 let: – 30%

GPS souřadnice ubytování

(lat/lon): 46.48077392578125°, 13.52212905883789°

Doprava

Aby Váš nástup na dovolenou byl pohodlnější, zajišťujeme k autobusovým zájezdum nástupy nejen v Brně, ale i v řadě dalších míst.

SVOZOVÁ MÍSTA NA MORAVĚ

1.trasa: Opava, Ostrava, (Český Těšín,Třinec, Karviná, Havířov), Frýdek –Místek, Nový Jičín, Hranice, Lipník nad Bečvou, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno
2.trasa: Zlín, Otrokovice, Uherské Hradiště, Brno
3.trasa: Jihlava, Třebíč, Svitavy
4.trasa: Litomyšl, Havlíčkův Brod
Základní nástupní místo: BRNO – dále autobus pokračuje na Mikulov (Znojmo)

SVOZOVÁ MÍSTA Z ČECH

1.trasa: Chomutov, Most, (Louny), Teplice, Ústí nad Labem, Litoměřice, (Kladno), Praha
2.trasa: Liberec, Jablonec nad Nisou, (Česká Lípa), Turnov, Mladá Boleslav, Mělník, Praha
3.trasa: Jičín, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady, Praha
Základní nástupní místo: PRAHA – dále bus pokračuje na Příbram, (Plzeň), Písek, Strakonice, (Tábor), České Budějovice

Příplatky za svoz: 100–250 Kč/os.dle vzdálenosti. Bližší info o cenách svozu k jednotlivým zájezdům v CK.

Aktuálně

26.5.2021

Aktuální podmínky vstupu do zemí

Chtěli bychom vás informovat o aktuálních pravidlech a možnostech cestování k dnešnímu dni v rámci České republiky a do okolních států. Snad Vám tento přehled usnadní vyznat se v současné stále se měnící situaci a pomůže vám při výběru vašeho zájezdu. · platí, že kdo má alespoň 14 dní po druhé dávce očkování proti Covid-19, může se vracet z ,červených‘ a ,oranžových‘ zemí do ČR bez testů či karantény. Očkovaným klientům toto usnadní cestování a ušetří náklady za testy.

6.5.2021

Vstupní podmínky do Tuniska

Do Tuniska lze vstoupit pouze s potvrzením o negativním PCR-testu na COVID-19. Toto potvrzení nesmí být v době vstupu do země starší 72 hodin. Z testování jsou vyjmuty děti do 11,99 let (avšak Smartwings má výjimku pro děti pouze do 4,99 let, čili děti starší 5 let musí mít na palubu letadla potvrzení o negativním antigenním testu ne starším než 24 hodin před odletem anebo o negativním PCR-testu......

13.10.2020

Cestování je možné! MADEIRA

Na ŘÍJEN jsme připravili jednoznačně POZNÁVACÍ ZÁJEZD, klienti se nemusí tedy obávat, že by šlo o turistiku: Madeira v kostce - ostrov, kde jaro nikdy nekončí. A to během dní, kdy je i státní svátek 28. října = pouze 4 dny dovolené!

RSS, více aktualit