ŠVÝCARSKO - ALPSKÝ OKRUH

č. zájezdu: 445088/113
od11 390,-/osoba
ŠVÝCARSKO - ALPSKÝ OKRUH - Poznávací zájezdy

ŠVÝCARSKO - ALPSKÝ OKRUH

Země: Švýcarsko


Stravování: polopenze
Doprava: autobusem

Typ zájezdu: Poznávací zájezdy

Termíny: Červenec

Délka pobytu: 7 dnů


Možnosti dopravy

  • autobusem

Možnosti stravování

  • polopenze

Program0. den: 1. den: Odjezd z Prahy v podvečerních hodinách. 2. den: Nádherné Bernské Alpy: Grindenwald – horské středisko (1 038 m n. m.) – možnost výjezdu na Kleine Scheidegg, odkud se naskýtají nádherné výhledy na pásmo zaledněných vrcholů v čele s trojicí Eiger, Mönch a Jungfrau, v případě velmi pěkného počasí možnost výjezdu až na Jungfraujoch – střecha Evropy, nejvýše položené nádraží v Evropě, výhledy přímo na nejdelší alpský ledovec Aletschgletscher. Dojezd na ubytování do Wallisu. 3. den: Nejkrásnější partie Walliských Alp: výlet do světoznámého horského střediska Zermatt, možnost výjezdu vláčkem až na Gornergrat do výšky přes 3000 metrů, odkud se naskýtají nezapomenutelné výhledy na symbol Švýcarska Matterhorn i na nejvyšší horu Švýcarska Monte Rosu. Pěkná panoramatická vycházka z mezistanice vláčku k jezeru Riffelsee. Cestou nádherné pohledy na Matterhorn a okolní velikány. Dále pohodovou cestou vysokohorskou krajinou k další mezistanici vláčku. Při velmi pěkném počasí možnost výjezdu lanovkami až na Klein Matterhorn (3 883 m), kde se člověk dostane do nejužšího kontaktu s ledovými štíty. 4. den: Tento den navštívíme francouzské Savojské Alpy pod střechou Evropy: celodenní putování do oblasti nejvyšší hory Evropy – Mont Blancu a do horského střediska Chamonix. Možnost výjezdu lanovkou na Aiguille du Midi (do výšky 3 843 m) s nezapomenutelnými výhledy na masiv Mont Blancu a další okolní velikány. 5. den: Výjezd lanovkou na Hochsaas (3 100 m), naučná cesta kolem vrcholu nebo jen do mezistanice na Kreuzboden a procházka alpskou květinovou cestou. Dále autobusem přejezd do údolí Gomstal, výjezd lanovkou na hřeben, který leží proti a nad největším alpským ledovcem Aletschgletscher, nádherné výhledy. Zastávka v městečku Brig s kulisou majestátních hor. Odpočinek v termálních lázních Brigerbad, koupání v jeskyni s vodou teplou 42˚ nebo ve venkovních termálních bazénech.

6. den: Ženevské jezero: autobusem ke středověkému hradu Chillon, který je malebně situován u břehu jezera. Bern – hlavní město Švýcarska, jehož historické jádro se působivě vypíná na ostrohu řeky Aare. Nejvyšší katedrála ve Švýcarsku Münster, pěší zóny, měšťanské domy aj. Luzern – město považované za klenot Švýcarska. Prohlídka historického centra s hlavním symbolem Luzernu Kaplovým mostem, z něhož jsou krásné pohledy přes řeku na domy, paláce a kostely starého města. 7. den: Příjezd do Prahy v ranních hodinách.

Švýcarsko – země proslulá sýrem, čokoládou, hodinkami a hlavně Alpami! Cesta za poznáním mnohotvárnosti Švýcarska, od jeho starobylých měst až po okouzlující alpskou krajinu s výletem pod Mt. Blanc do francouzských Alp. Zájezd jsme obohatili o oblast světoznámého Zermattu pod Matterhornem a Grindelwaldu pod Jungfrau.

Poznámka


vstupné (orientačně): Lanovka na Aiguille du Midi – 50 EUR, lanovka k Mer de Glace – 27 EUR, lanovka na Brévent – 24 EUR. Zubačka do Zermatu – 12,80 SFr zp., Gornergrat (zubačka) – 67 SFr zp., lanovka na Schwarzsee – 43 SFr zp. Vlak na Jungfrau – 182 SFr (v případě pěkného počasí), lanovka Grindelwald – Männlichen – 53 SFr zp., lanovka Grindelwald – First – 50,60 SFr zp., Grindelwald – jeskyně – 6 SFr. Hrad Chillon – 8,50 SFr. Lanovka – ledovec Aletschgletscher – 31 SFr Brigerbad – 14 SFr + jeskyně 3 SFr Celková orientační částka na vstupy je cca 55 EUR + 200 SFr + vlak na Jungfrau (závisí na množství využitých lanovek). Pro více informací o poznávacích zájezdech do Švýcarska navštivte naše webové stránky poznavaci-zajezdy.slantou­r.cz.

Cena zahrnuje:

  • doprava autokarem
  • 4× nocleh v penzionu ve (2-lůžkové pokoje příslušenstvím)
  • 4× polopenze (česká kuchyně)
  • služby průvodce

Slevy:

  • 3 % – sleva pro stálé klienty poznávacích zájezdů 2018 – 2022, rezervace min. 60 dní před odjezdem – sleva pro klienty z let 2018 – 2022 (poznávací zájezdy), rezervace min. 60 dní před odjezdem, do 30.000 Kč
ŠVÝCARSKO - ALPSKÝ OKRUH - Poznávací zájezdyŠVÝCARSKO - ALPSKÝ OKRUH - Poznávací zájezdyŠVÝCARSKO - ALPSKÝ OKRUH - Poznávací zájezdyŠVÝCARSKO - ALPSKÝ OKRUH - Poznávací zájezdy

Doprava

CK provozuje vlastní autokarovou dopravu. Cílem této nabídky je seznámení co nejširší veřejnosti s možností využít naše luxusní autokary vybavené klimatizací, vestavěným WC, videem a občerstvením pro zpříjemnění Vašich cest u nás i v zahraničí tak, aby byly umocněny Vaše zážitky z krásného zájezdu. Samozřejmostí jsou pro nás vedle luxusních autobusů i luxusní služby – v posádkách našich autobusů jsou zkušení profesionálové, kteří brázdí Evropu křížem krážem již řadu let a k jejich základním návykům patří i špičkové služby pro klienty. V současné době nabízí naše firma 2 autokary Mercedes. Typ O350 RHD a Typ MB Tourismo. Oba v konfiguraci 49+1 míst:

Mercedes O350 RHD : 49 + 1 míst, klimatizace, velkoprostorové zavazadlové kufry, vestavěné WC, video – 2 televize, teplé a studené nápoje během cesty. Cenová nabídka je od 24 Kč/km a 150 Kč/hod. čekání .

Mercedes Tourismo : 49 + 1 míst, klimatizace, velkoprostorové zavazadlové kufry, vestavěné WC, video – 2 televize, teplé a studené nápoje během cesty. Cenová nabídka je od 24 Kč/km a 150 Kč/hod. čekání. Většinou však fungují smluvní ceny, které jsou různé podle jednotlivých typů zajišťované dopravy, její náročnosti, případně objemu přepravy. Pro menší skupiny nabízíme rovněž dopravu minivanem (mikrobusem) VW Transporter s kapacitou 8 osob. VW Transporter T6 : 7–8 míst, klimatizace, dostatečný prostor pro zavazadla. Cenová nabídka od 9 Kč/km a 150 Kč/hod. čekání.

Aktuálně

13.3.2023

Kam vyrazit na Velikonoce?

Neseďte na Velikonoce doma a podívejte se do světa! Každý týden přinesem nový tip na zajímavý zájezd.

9.3.2023

Nový let Praha - Burgas na 7 dnů

rádi bychom Vás informovali, že vzhledem k velkému zájmu o zájezdy do BULHARSKA, přidáváme jeden zkrácený pobyt na 7 DNÍ s odletem z Prahy do Burgasu, a to ve velice žádaném a atraktivním termínu 28.06. - 04.07.2023!!

20.2.2023

Tipy na únor 2023

Od 6.6. nově Madeira z Brna

RSS, více aktualit