ŠPANĚLSKO - Andalusie 2024

č. zájezdu: 473574/120
od26 190,-/osoba
-3%sleva
First minute
ŠPANĚLSKO - Andalusie 2024 - Poznávací zájezdy

ŠPANĚLSKO - Andalusie 2024

Země: Španělsko

Ubytování: ŠPANĚLSKO - Andalusie 2024


Stravování: polopenze
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Poznávací zájezdy

Termíny: Květen - Říjen

Délka pobytu: 9 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • polopenze

Popis zájezdu

POBYTOVĚ-POZNÁVACÍ LETECKÝ ZÁJEZD: Torremolinos – Córdoba – Dolmen de Viera – Ronda – Gibraltar – Granada – Sevilla – Málaga…NÁPOJE BĚHEM VEČEŘÍ V CENĚ ZÁJEZDU (pivo, víno, nealko)!!!!

Program1. den: Odlet z Prahy do Málagy v cca 17.30 hod. Ubytování v letovisku TORREMOLINOS s krásnými písečnými plážemi a nepřebernými možnostmi denní i noční zábavy.2. den: Návštěva SEVILLY, města zvaného pro svoji krásu „perla Andalusie“. Symbolem Sevilly je minaret bývalé mešity – Giralda, odkud je krásný pohled na město. Prohlídka katedrály, typické židovské čtvrti Judería a dalších památek. Návrat na ubytování.3. den: Cesta pohořím Serranía de Ronda do „bílého“ města RONDA, rozděleného 100 m hlubokým kaňonem řeky Guadalevín. Možnost lehké turistiky. Návrat na ubytování.4. den: Návštěva jednoho z nejjižnějších cípů Evropy – GIBRALTARU, britského území s pevností střežící průliv mezi Evropou a Afrikou. Návrat na ubytování. Možnost zhlédnutí jedinečného vystoupení flamenca v uměle vybudované jeskyni nedaleko hotelu. Nocleh.5. den: Odpočinek u moře v místě pobytu. Se sousedními prázdninovými středisky je Torremolinos spojené pěší promenádou s mnoha obchody, restauracemi a bary. Možnost levné dopravy vlakem do Málagy, event. do nedalekého letoviska BENALMÁDENA s pěkným jachetním přístavem, delfináriem a motýlím parkem. Alternativně výjezd lanovkou „Teleférico de Benalmádena“ do pohoří Sierra de Mijas s dech beroucími výhledy na pobřeží. Nocleh.6. den: Zastávka u nádherných dolmenů DOLMEN DE MENGA (UNESCO), který lze obdivovat i zevnitř a DOLMEN DE VIERA. Prohlídka starobylé CÓRDOBY s jedinečnou maurskou mešitou (plocha 23 000 m2), do které byla vystavěna křesťanská katedrála. Procházka krásnými zahradami Alcázaru a úzkými uličkami na bílo natřené židovské čtvrti. Návrat na ubytování.7. den: Prohlídka GRANADY, jednoho z nejkrásnějších měst světa ležícího v úrodném údolí Vega s vrcholky Sierry Nevady v pozadí. Na granadském kopci Sabika stojí palácový komplex maurských staveb Alhambra včetně královského sídla dynastie Nasridů a úchvatných zahrad paláce Generalife. Návrat na ubytování.8. den: Volné dopoledne. Odpočinek u moře nebo hotelového bazénu. Odpoledne prohlídka MÁLAGY s hradem a pevností Alcazaba, katedrálou, římským divadlem a dalšími památkami. Večer transfer na letiště.9. den: Přílet do Prahy v cca 0.45 hod.

POBYTOVĚ-POZNÁVACÍ LETECKÝ ZÁJEZD: Torremolinos – Córdoba – Dolmen de Viera – Ronda – Gibraltar – Granada – Sevilla – Málaga…NÁPOJE BĚHEM VEČEŘÍ V CENĚ ZÁJEZDU (pivo, víno, nealko)!!!!

Stravování


7× polopenze (bufet) včetně nápojů (pivo, víno, nealko)

Ubytování


7× ubytování v hotelu  – (2 lůžkové klimatizované pokoje s možností přistýlky, TV a vlastním sociálním zařízením; součástí vybavení hotelu je venkovní bazén)

Cena zahrnuje:

 • letenku Praha – Málaga – Praha včetně odbaveného zavazadla
 • dopravu klimatizovaným autokarem
 • 7× ubytování v hotelu Griego Mar 4* – www.marconfort.com (2 lůžkové klimatizované pokoje s možností přistýlky, TV a vlastním sociálním zařízením; součástí vybavení hotelu je venkovní bazén)
 • 7× polopenzi (bufet) včetně nápojů (pivo, víno, nealko)
 • průvodce
 • pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:

 • cestovní pojištění
 • doporučená částka na vstupné: cca 140 € + vystoupení Flamenca cca 30 €
ŠPANĚLSKO - Andalusie 2024 - Poznávací zájezdyŠPANĚLSKO - Andalusie 2024 - Poznávací zájezdy

Podobné zájezdy

Španělsko - Andalusie, památky UNESCO

Španělsko - Andalusie, památky UNESCO

Země: Španělsko

Typ: Pobytové zájezdy, Poznávací…

Termíny: Květen - Říjen

Délka pobytu: 9 dnů

Osob: 1, 1-2, 1-3 osoba

č. zájezdu: 472081/1
polopenze
letecky
od33 990,-/osoba
  TO NEJLEPŠÍ Z ANDALUSIE - velikonoční prázdniny s Jiřím Kolbabou

  TO NEJLEPŠÍ Z ANDALUSIE - velikonoční prázdniny s Jiřím Kolbabou

  Země: Španělsko

  Ubytování: …prázdniny s Jiřím Kolbabou

  Typ: Poznávací zájezdy

  Termíny: Březen, Duben

  Délka pobytu: 6 dnů

  č. zájezdu: 463883/128
  polopenze
  letecky
  od40 800,-/osoba
   Krásy Andalusie, Elche, Caravaca de la Cruz - autobusem

   Krásy Andalusie, Elche, Caravaca de la Cruz - autobusem

   Země: Španělsko

   Typ: Poznávací zájezdy

   Termíny: Říjen

   Délka pobytu: 13 dnů

   Osob: 2, 3, 1 osoba

   č. zájezdu: 473279/5
   polopenze
   autobusem
   od23 890,-/osoba

   Mohlo by vás zajímat:

   Poznávací zájezdy do Rakouska

   Rakousko je náš soused na jihu. V minulosti jsme patřili do mocné Rakousko Uherské monarchie. Rakousko poskytuje nádhernou alpskou přírodu a pro poznávání památek bohatá města jako je Vídeň, Innsbruck nebo třeba Salcburg. Atraktivní jsou návštěvy Hitlerova orlího hnízda, jezera Solné komory nebo třeba údolí Wachau a mnoho dalšího.

   Poznávací zájezdy Londýn 2024

   Poznávací zájezdy a eurovíkendy do Londýna se Summit Tour

   Pojeďte s námi poznávat a obdivovat hlavní město nejstaršího evropského demokratického zřízení, které má svým návštěvníkům rozhodně co nabídnout. Ponoříme se jak do keltské historie a nespočtu historických památek, tak do živé současnoti.

   Poznávací zájezd Island 2024

   Zájezdy na Island patří k tomu nejlepšímu v naší nabídce. Island je nádherná a úžasná země proslulá nejen svými geotermálními prameny, ale také úžasnými horami a v neposlední řadě vodopády, ledovci a sopkami.

   Aktuálně

   21.7.2023

   Velký okruh Slovinskem

   Poslední volná místa na autobusový zájezd po krásách Slovinska od 22.8. do 27.8.2023

   20.7.2023

   Poslední volná místa do Londýna!

   Poslední volná místa na jedinečný letecký poznávací zájezd z Londýna do srdce Anglie.

   20.7.2023

   Last Minute Kalábrie

   doprodej leteckých zájezdů do 4* rezortu Villaggio Borgo degli Ulivi v Kalábrii, letecky z Prahy, v termínu 24.7.-31.7.2023.

   RSS, více aktualit