Hotel Chuchulev

Bulharsko, Sozopol

č. zájezdu: 480938/109
od10 190,-/osoba
-30%sleva
Last minute
Hotel Chuchulev - Burgas - Bulharsko, Sozopol - Pobytové zájezdy

Hotel Chuchulev

Země: Bulharsko

Destinace: Burgas

Středisko: Sozopol


Stravování: bez stravování
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Září

Délka pobytu: 8 dnů


Možnosti dopravy

  • letecky

Možnosti stravování

  • bez stravováníPopis:

    Užijte si letní dovolenou v letovisku Sozopol, ubytování v hotelu Hotel Chuchulev bez stravy, pouhých cca 80 m od písečné pláže! Až 3 osoby na přistýlce zdarma (hradí pouze dopravu)! 

    • 7 nocí v letovisku Sozopol, Bulharsko 
    • Ubytování v hotelu Chuchulev
    • Pokoje pro 2–6 osob
    • Jen cca 150 m od písečné pláže
    • Pouhých cca 100 m od centra Sozopolu
    • Letiště v Burgasu cca 44 km od hotelu
    • Až 3 osoby na přistýlce zdarma (hradí pouze dopravu) v Apartmánu
    • WiFi připojení zdarma 
    • Uvedené ceny jsou včetně letenek a transferů
    • Letový den je v pondělí

    Letovisko Sozopol 

    Letovisko Sozopol se nachází cca 35 km od města Burgas, kde se také nachází mezinárodní letiště. Úzké dlážděné ulice, nádherné vyhlídky na moře, pozůstatky městských hradeb a typické domy, to vše tvoří starší část Sozopolu. Novější část Sozopolu je tvořena spíše zástavbou, hotely, restauracemi a obchody. Na své si zde přijde opravdu každý. Ti, kteří chtějí objevovat historické krásy města mohou navštívit např. kostel sv. Matky Boží nebo archeologické muzeum. Milovníci jídla zde najdou velké množství restaurací, které nabízí nejen místní speciality. Každý rok na začátku září zde probíhá setkání umělců na kulturním festivalu Apollonia. Součástí jsou divadelní představení, koncerty skupin i jednotlivců. 

    Ubytování v hotelu Chuchulev 

    Hotel Chuchulev se nachází nedaleko (cca 80 m) od písečné pláže v letovisku Sozopol. Hotel byl postaven v roce 2004 a poslední rekonstrukcí prošel v roce 2020. Letiště Burgas se nachází cca 44 km od hotelu. Jedná se o jednodušší ubytování, vhodné především pro ty, kteří nechtějí strávit celou svou dovolenou na hotelovém pokoji a spíše touží po objevování okolí. V okolí hotelu, zejména v blízkosti nedaleké pláže, se nachází spousta taveren a obchodů. Hotel disponuje recepcí, lobby, trezorem (za poplatek), žehličkou a WiFi připojením v hotelovém lobby. Hotel akceptuje platební karty typu Maestro, MasterCard a Visa. Personál hovoří bulharsky, anglicky a rusky.

    Dvoulůžkový pokoj Economy

    Pokoje disponují buď manželskou postelí, nebo dvěma oddělenými lůžky, vlastním sociálním zařízením, klimatizací, TV, WiFi připojením, rychlovarnou konvicí a ledničkou. Fén lze vyžádat na recepci. Maximální obsazení pokoje jsou 2 dospělé osoby. 

    Dvoulůžkový pokoj Standard

    Pokoje disponují buď manželskou postelí, nebo dvěma oddělenými lůžky, vlastním sociálním zařízením, klimatizací, TV, WiFi připojením, rychlovarnou konvicí, ledničkou a balkonem. Fén lze vyžádat na recepci. Maximální obsazení pokoje jsou 2 dospělé osoby.

    Apartmán pro až 4 osoby

    Apartmán disponuje dvěma pokoji amezi vybavení apartmánu patří vlastní sociální zařízení, klimatizace, TV, WiFi připojení, rychlovarná konvice, lednička a balkon. Fén lze vyžádat na recepci. Maximální obsazení pokoje jsou 4 dospělé osoby. V kalkulaci lze zvolit i apartmán s výhledem na moře. 

    Apartmán pro až 6 osob s výhledem na moře

    Apartmán disponuje třemi pokoji, v každém pokoji je 1 manželská a 1 jednolůžková postel. Mezi vybavení apartmánu patří vlastní sociální zařízení, klimatizace, TV, WiFi připojení, rychlovarná konvice, lednička a balkon. Fén lze vyžádat na recepci. Maximální obsazení pokoje je 6 dospělých osob. Pozor, v pokoji Apartmán 6 je vždy potřeba uhradit 3 pevná lůžka.

    Stravování 

    • Stravování ve vlastní režii klientů
    • V docházkové vzdálenosti (do 500 m) restaurace a obchody

    Krásná písečná pláž jen cca 80 m 

    Pláže v Bulharsku jsou velmi čisté a pravidelně udržované. Krásná písečná pláž se nachází jen cca 80 m od hotelu. Na pláži lze zakoupit za poplatek od místních prodejců lehátka a slunečníky. 

    Sport, zábava a tipy na výlety 

    Sport 

    Na pláži si můžete za poplatek užít různé aktivity, například surfování, jízda na banánu a jiné. 

    Zábava

    V centru letoviska je bohatý noční život. Navštívit můžete různé bary, restaurace a diskotéky. V ulicích Sozopolu se nachází velké množství stánků s různorodým zbožím.

    Tipy na výlety 

    • Novodobý hrad Ravadinovo (cca 5,5 km)
    • Přírodní rezervace Ropotamo (cca 17,5 km)
    • Thrácká svatyně Beglik Tash (cca 29 km)
    • Historické městečko Nessebar (cca 70 km)
    • Město Burgas (cca 33 km) 

    Cestujete s dětmi?

    V apartmánu pro až 4 osoby lze ubytovat až 2 děti na přistýlce zdarma (hradí pouze dopravu). V apartmánu pro až 6 osob lze ubytovat až 3 děti na přistýlce zdarma (hradí pouze dopravu). V hotelu je k dispozici za poplatek cca 8 BGN dětská postýlka. V případě letecké dopravy děti zdarma hradí jen cenu letenky a náklady s ní spojené. Děti do 1,99 let mají cenu letenky ve výši 999 Kč a nemají nárok na sedačku.

    Informace k letům

    • Z letišť Praha, Ostrava, Brno a Burgas nám byl přidělen odletový den v pondělí
    • První a poslední den slouží k přepravě a pozdní přílet do Bulharska či brzký odlet zpět do ČR není důvodem ke kompenzaci
    • Lety mohou být kdykoliv během dne, například odletíte ráno a přiletíte ještě před možným check inem nebo naopak můžete letět i před půlnocí a do Bulharska přiletět až po půlnoci
    • V případě pozdního příletu mohou klienti přijít o první večeři. Nebo při velmi brzkém příletu a tím pádem brzkém odjezdu poslední den na letiště mohou klienti přijít o poslední snídani. Obojí bez nároku na kompenzaci. Stravování začíná jídlem, které následuje jako první po check inu v hotelu (při příjezdu do hotelu v pozdních večerních hodinách začíná strava snídaní následující den) a končí posledním jídlem před check outem z hotelu (při odjezdu z hotelu v brzkých ranních hodinách je strava ukončena předchozí den večeří).

    Oblastní delegát

    V průběhu pobytu budete mít k dispozici služby oblastního delegáta. Pozor, oblastní delegát má na starost větší množství hotelů, mezi kterými přejíždí a není možné, aby byl u příjezdu a check-inu všech klientů. Delegát necestuje s klienty transferem, je celou sezónu v letovisku a Vy ho máte k dispozici po celou dobu pobytu. V místě Vašeho ubytování uspořádá delegát informační schůzku (čas a termín bude na nástěnce nebo v informační knize CK). Schůzka není povinná, ale velmi ji klientům doporučujeme – delegát Vám sdělí všechny důležité informace ohledně ubytování, letoviska, co kde jak funguje a také Vám nabídne fakultativní výlety (nejsou v ceně zájezdu). Telefonní kontakt na delegáta obdržíte v pokynech k zájezdu, které Vám pošleme emailem 5–7 dní před odjezdem. Pokud máte s ubytováním jakýkoliv problém, nejprve ho nahlašte delegátovi telefonicky nebo na schůzce a on se ho pokusí vyřešit. Pokud nebude problém nahlášen delegátovi, na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

    Důležité informace:

    • Check in je od cca 14.00 hod., check out je nutné provést nejpozději do cca 12.00 hod. 
    • Všechny lety jsou plánované na pondělí a přesné časy letů budou upřesněný v pokynech, které se posílají emailem cca týden před odletem
    • Letecká doprava je z letišť Praha, Brno a Ostrava
    • První a poslední den slouží k přepravě a pozdní přílet do Bulharska či brzký odlet zpět do ČR není důvodem ke kompenzaci
    • Povinná pobytová taxa je již zahrnuta v ceně pobytu
    • Trezor na recepci je hostům k dispozici za poplatek cca 5 BGN/den 
    • Dětská postýlka je k dispozici za poplatek cca 8 BGN/den na vyžádání u CK předem – hradí se na místě
    • Pokoje jsou nekuřácké
    • WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky
    • Pouze letecká doprava
    • Cestovat můžete s platným OP
    • Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
    • Z důvodu Covid opatření mohou být nabízené služby v hotelu omezeny

Hotel Chuchulev - Burgas - Bulharsko, Sozopol - Pobytové zájezdyHotel Chuchulev - Burgas - Bulharsko, Sozopol - Pobytové zájezdyHotel Chuchulev - Burgas - Bulharsko, Sozopol - Pobytové zájezdyHotel Chuchulev - Burgas - Bulharsko, Sozopol - Pobytové zájezdyHotel Chuchulev - Burgas - Bulharsko, Sozopol - Pobytové zájezdyHotel Chuchulev - Burgas - Bulharsko, Sozopol - Pobytové zájezdyHotel Chuchulev - Burgas - Bulharsko, Sozopol - Pobytové zájezdyHotel Chuchulev - Burgas - Bulharsko, Sozopol - Pobytové zájezdyHotel Chuchulev - Burgas - Bulharsko, Sozopol - Pobytové zájezdyHotel Chuchulev - Burgas - Bulharsko, Sozopol - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Hotel Grifid Hotel Metropol

Hotel Grifid Hotel Metropol

Země: Bulharsko

Destinace: Varna

Středisko: Zlaté Písky

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Září

Délka pobytu: 3 až 15 dnů

č. zájezdu: 473227/138
all-inclusive
letecky
od12 890,-/osoba
    Hotel Grifid Hotel Vistamar

    Hotel Grifid Hotel Vistamar

    Země: Bulharsko

    Destinace: Varna

    Středisko: Zlaté Písky

    Typ: Pobytové zájezdy

    Termíny: Červen - Září

    Délka pobytu: 3 až 15 dnů

    č. zájezdu: 473595/138
    all-inclusive
    letecky
    od12 590,-/osoba
      Hotel Kotva

      Hotel Kotva

      Země: Bulharsko

      Středisko: Slunečné pobřeží

      Hotel: Kotva

      Typ: Pobytové zájezdy

      Termíny: Červen - Září

      Délka pobytu: 8 až 12 dnů

      Osob: 1-4, 1-5 osoba

      č. zájezdu: 470039/24
      all-inclusive
      letecky
      od16 911,-/osoba
        First minute
        -6%sleva

        Mohlo by vás zajímat:

        Pobytově poznávací zájezdy

        Pobyty s výlety

        Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

        Pobytové zájezdy na Madeiru

        Pobytové a pobytově-poznávací zájezdy

        Pobytový zájezd na Madeiru je synonymem pro relaxaci, klid a luxusní dovolenou.

        Pobytové zájezdy pro seniory

        Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

        Aktuálně

        27.2.2024

        Velikonoční lyžování

        Vyrazte zalyžovat si přes Velikonoce. Nepotřebujete si brát žádnou dovolenou!

        9.2.2024

        Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

        Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek nejen ve Francii, Itálii a Rakousku, ale také v Česku, Bulharsku, Německu, Polsku, Slovinsku a Švýcarsku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přehledné tabulce.

        24.1.2024

        Sleva na poznávací zájezdy až 35%

        Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

        RSS, více aktualit