Blu Bay Boutique

Bulharsko, Sozopol

č. zájezdu: 491676/122
od22 490,-/osoba
Blu Bay Boutique

Blu Bay Boutique

Země: Bulharsko

Destinace: Burgas

Středisko: Sozopol

Ubytování: Blu Bay Boutique


Stravování: snídaně
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Červenec, Srpen, Září

Délka pobytu: 8 až 15 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • snídaně

nazev

*****Blu Bay Boutique Hotel

Poloha

Hotel se nachází v centru starého Sozopolu, v přístavu a je vzdálen cca 200 m od městské písčité pláže a cca 1000 m od pláže Charmanite.

Vybavení

Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, lobby bar, španělskou restauraci à la carte, zahradu, venkovní infinity bazén na střeše, sluneční terasu, obchod. Zdarma: Wi-Fi ve společných prostorách, slunečníky, lehátka, matrace a osušky u bazénu, fitness, sauna, pára, trezor v recepci. Za poplatek: pokojový servis, salon krásy, kadeřnictví, půjčovna kol, prádelna a čistírna, parkoviště.

Ubytování

Pokoje s balkonem a sociálním zařízením (sprchový kout, WC, fén, župany, pantofle) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, Wi-Fi (zdarma), telefonem, trezorem (zdarma), kávovarem a minibarem (za poplatek). Maximální obsazenost dvě dospělé osoby. Jsou zde k dispozici i pokoje Deluxe (za příplatek) s výhledem do parku bez možnosti přistýlky nebo s výhledem na moře s možností jedné přistýlky a maximální obsazeností tři dospělí.

Stravování

Snídaně jsou podávány formou bufetu v hotelové restauraci.

plaz

Najdete zde dvě pláže – městskou pláž (vzdálenou cca 200 m od hotelu) a pláž Charmanite (vzdálenou cca 1 000 m od hotelu). Městská pláž je prostorná, písčitá, dlouhá několik set metrů a postupně se svažující do moře. Pláž Charmanite je písčitá, několik kilometrů dlouhá a postupně se svažující do moře. Slunečníky a lehátka na obou plážích za poplatek.

doporuceni

Hotel Blu Bay Boutique je prvním hotelem v Bulharsku, který byl postaven výhradně z přírodních materiálů. Je unikátním příkladem harmonie bulharské architektury a komfortu. Tento elegantní hotel je ideální volbou pro náročné klienty.

popisnawww

Hotel Blu Bay Boutique je prvním hotelem v Bulharsku, který byl postaven výhradně z přírodních materiálů. Je unikátním příkladem harmonie bulharské architektury a komfortu. Tento elegantní hotel je ideální volbou pro náročné klienty.

gps

42.421661, 27.692113

plazcca

cca 200 m

plazm

200

cena

V ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku • transfery do pobytového místa a zpět
• ubytování – počet noclehů a služby dle popisu • česky/slovensky mluvící delegát
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky): • volitelné doplňkové služby • doporučený příplatek za cestovní pojištění Holiday Europe včetně pojištění storna zájezdu (více informací zde)  storno/plnění do 50 000 Kč850 Kč/osoba starší 15 let/pobyt stor­no/plnění do 50 000 Kč640 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt doporučený příplatek cestovní pojištění Holiday Europe Plus včetně pojištění storna zájezdu (více informací zde)  storno/plnění do 80 000 Kč990 Kč/osoba starší 15 let/pobyt stor­no/plnění do 80 000 Kč740 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt Pro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 25. 8. 2023. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 25. 8. 2023. *Upozornění: *Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasnému omezení poskytovaných služeb v plném rozsahu.

stitky

Pro náročné klienty Písčitá pláž 200 mStřešní infinity bazénSkvělá polohaHistorické centrum na dosah


Podobné zájezdy

Hotel Alua Helios Bay

Hotel Alua Helios Bay

Země: Bulharsko

Destinace: Varna

Středisko: Obzor

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Srpen, Září

Délka pobytu: 7 až 13 dnů

č. zájezdu: 476259/138
all-inclusive
letecky
od15 390,-/osoba
  Hotel Serenity Bay

  Hotel Serenity Bay

  Země: Bulharsko

  Destinace: Jižní pobřeží

  Středisko: Carevo

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Červenec, Srpen, Září

  Délka pobytu: 3 až 15 dnů

  č. zájezdu: 473012/138
  all-inclusive
  letecky
  od9 790,-/osoba
   Hotel Sol Nessebar Bay & Mare

   Hotel Sol Nessebar Bay & Mare

   Země: Bulharsko

   Destinace: Burgas

   Středisko: Nessebar

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Srpen, Září

   Délka pobytu: 3 až 15 dnů

   č. zájezdu: 468790/138
   all-inclusive
   letecky
   od12 590,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Aktuálně

    5.6.2024

    Fjordy a další klenoty Norska

    Poslední volná místa na červencový termín 2024! Sleva 2000 Kč pro osoby starší 55 let

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    RSS, více aktualit