Hotel Mercury

Bulharsko, Slunečné pobřeží

č. zájezdu: 480932/109
od15 090,-/osoba
-41%sleva
Last minute
Hotel Mercury - Střední Bulharsko - Bulharsko, Slunečné pobřeží - Pobytové zájezdy

Hotel Mercury

Země: Bulharsko

Destinace: Střední Bulharsko

Středisko: Slunečné pobřeží


Stravování: all-inclusive
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Září

Délka pobytu: 8 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • all-inclusivePopis:

  Skvělá letní dovolená na Slunečném Pobřeží, ubytování v hotelu Mercury s all inclusive, venkovním bazénem s oddělenou částí pro děti a pouhých cca 150 m od pláže! Dítě do 11,99 let na 1. přistýlce zdarma (hradí pouze dopravu)!

  • 7 nocí v oblíbeném letovisku Slunečné Pobřeží, Bulharsko
  • Ubytování v hotelu Mercury
  • Pokoje pro 2–5 osob 
  • Dítě do 11,99 let na 1. přistýlce zdarma (hradí pouze dopravu) 
  • Dítě do 11,99 let na 2. a 3. přistýlce za zvýhodněnou cenu 
  • Dospělý a 1 dítě do 11,99 let na pevném lůžku za zvýhodněnou cenu 
  • Stravování formou all inclusive 
  • Venkovní bazén s oddělenou částí pro děti 
  • Hotel se nachází cca 150 m od pláže 
  • Animační programy pro děti i dospělé 
  • Bohaté sportovní vyžití 
  • Vhodné pro rodiny s dětmi
  • WiFi připojení a klimatizace zdarma
  • Uvedené ceny jsou včetně letenek a transferů 
  • Letový den je v pondělí

  Oblíbené letovisko Slunečné Pobřeží

  Slunečné Pobřeží je považováno za nejoblíbenější letovisko Bulharska. Je vzdálené cca 30 km od města Burgas, kde se nachází letiště. Kromě své skvělé polohy turisty lákají dobré klimatické podmínky, nádherná písčitá pláž dlouhá 8 km s pozvolným vstupem do Černého moře a množství atrakcí jak pro děti, tak i pro dospělé. Velikou výhodu je rozdělení pláže, kde ta jižnější část je plná barů, diskoték a restaurací, vhodná pro milovníky rušného nočního života a ta severnější je zase klidná, vhodná pro rodiny s dětmi, jelikož tam v nočních hodinách panuje docela klid. Letovisko je ideální jak pro vyznavače aktivní dovolené, tak pro milovníky klidu. Na pláži je velká nabídka volnočasových aktivit, vodních sportů a v centru naleznete lunapark nebo aquapark. Velkým lákadlem je i blízkost starobylého bulharského městečka Nessebar, které je zapsané na seznamu UNESCO, kam se dostanete příjemnou procházkou po pláži nebo turistickým vláčkem.

  Ubytování v hotelu Mercury

  Hotel Mercury nabízí skvělou polohu a to přímo v samotném srdci živého letoviska Slunečné Pobřeží. K moři je to od ubytování pouhých 150 m a na známou Květinovou ulici cca 300 m, vše potřebné mají tak hosté hotelu Mercury přímo za rohem. Hotel byl otevřen v roce 2000 a poslední rekonstrukcí prošel v roce 2021. Ubytování disponuje recepcí, restaurací, lobby barem, koktejl barem, venkovním bazénem s oddělenou částí pro děti (v čase od cca 9.00 do 18.00 hod.), trezorem na recepci (zdarma), posilovnou (zdarma, otevřeno denně od cca 9.00 do 20.00 hod.) a WiFi připojením. Lehátka a slunečníky u bazénu jsou hostům k dispozici zdarma (omezená kapacita). Hotel pořádá různé animační programy jak pro děti, tak i pro dospělé. Těšit se můžete na různé sportovní aktivity, hry v bazénu, soutěže, kreativní činnosti nebo večerní show. Pro děti bývá pořádáno mini disco. Kromě využití posilovny si můžete zahrát například i stolní tenis zdarma (pouze za vratnou zálohu), šipky, šach a karty. Plážové osušky si můžete v hotelu zapůjčit za vratnou zálohu. Za poplatek můžete využít také služby lékaře, prádelnu, půjčení auta na recepci nebo zavolání taxíku. Hotel se skládá z jedné budovy a disponuje celkem 130 pokoji. Hotel akceptuje platby kartou Visa a MasterCard.

  Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek 

  Pokoje o výměře cca 26 m2 disponují dvěmi oddělenými lůžky nebo manželskou postelí, vlastním sociálním zařízením, klimatizací, mini ledničkou, TV, fénem, WiFi připojením a balkonem s posezením. Přistýlky jsou řešeny formou rozkládací pohovky. Maximální obsazení pokoje jsou 3 dospělé osoby a 1 dítě do 11,99 let. 

  Apartmány s 1 ložnicí pro až 5 osob

  Apartmány o výměře cca 48 m2 se skládají z 1 obývací místnosti a 1 ložnice. Disponují dvěmi oddělenými lůžky nebo manželskou postelí v ložnici, v obývacím pokoji najdeme postel navíc a rozkládací pohovku. Dále je zde vlastní sociální zařízení (2 toalety), klimatizace, mini lednička, LCD TV, fén, WiFi připojení a balkon nebo terasa s posezením. Maximální obsazení Apartmánu jsou 3 dospělé osoby a 2 děti do 11,99 let. 

  Stravování formou all inclusive

  • Snídaně formou bufetu probíhají od cca 7.30 do 10.00 hod. 
  • Obědy formou bufetu probíhají od cca 12.30 do 14.30 hod. 
  • Večeře formou bufetu probíhají od cca 18.30 do 21.00 hod. 
  • Pozdní snídaně a občerstvení probíhá v čase od cca 10.00 do 17.00 hod., k dispozici pizza, hotdogy, dortíky, palačinky, kebab, sendviče, přílohy, saláty, hranolky, pro děti je zde také popkornovač
  • Lobby bar a koktejl bar jsou otevřeny v čase od cca 10.00 do 23.00 hod., k dispozici jsou nealkoholické nápoje, místní točené pivo a víno, vybrané místní a importované alkoholické nápoje, alkoholické a nealkoholické koktejly, voda, káva, čaj, teplé nápoje a mléko
  • Vstup do hotelové restaurace není povolen bez obuvi a v plavkách
  • Není dovoleno odnášet jídlo a pití do pokojů nebo mimo all inclusive restauraci a bar
  • Osoby mladší 18 let nemají nárok na alkoholické nápoje
  • Přibližné časy konzumací se mohou změnit 
  • Při check inu obdrží každý host náramek, který musí nosit po celou dobu pobytu a slouží na prokázání, že je hostem hotelu a opravňuje ho k využívání služeb a aktivit v rámci all inclusive

  Krásná písečná pláž vzdálená jen cca 150 m

  Pláž na Slunečném Pobřeží patří k nejoblíbenějším a nejvyhledávanějším plážím v Bulharsku. Je dlouhá cca 8 km, má pozvolný vstup do moře a pyšní se jemným pískem, který je ideální pro rodiny s dětmi. Nejbližší písečná pláž se nachází jen cca 150 m od hotelu. Pláže v Bulharsku jsou jak volné tak placené. Na pláži si můžete od místních prodejců koupit plážový servis (1× slunečník, 2× lehátko).

  Sport, zábava a tipy na výlety

  Sport

  Přímo v hotelu si můžete zahrát stolní tenis (za vratnou zálohu) nebo například využít hotelovou posilovnu zdarma (otevřena denně v čase od cca 9.00 do 20.00 hod.). Hotel pro své hosty pořádá animační programy, při kterých si vyzkoušíte různé sportovní aktivity nebo třeba hry v bazénu. Na pláži je velká nabídka vodních sportů jako například parasailing, vodní lyžování nebo plachtění. Taktéž si můžete zahrát plážový volejbal nebo si zajezdit na banánu. 

  Zábava

  Spoustu zábavy si jistě užijete při animačních programech, při kterých si vyzkoušíte nejen sportovní aktivity, ale také různé soutěže a kreativní činnosti. Rovněž si můžete zahrát karty, šach a šipky. Pro děti bývá pořádáno mini disco. V okolí můžete navštívit různé bary, restaurace, diskotéky (nejznámější je Cacao Beach Club) nebo se svézt na některém z kolotočů. V ulicích se nachází množství stánků s různorodým zbožím nebo se můžeme vydat do historického městečka Nessebar turistickým vláčkem. 

  Tipy na výlety

  • Historické městečko Nessebar (cca 5 km)
  • Aquapark Nessebar (cca 6 km)
  • Action Aquapark (cca 1 km)
  • Delfinárium ve Varně (cca 100 km)
  • Město Burgas (cca 30 km)
  • Turecké lázně a SPA (cca 1 km)
  • Město Sozopol (cca 70 km)
  • Fakultativní výlety je možné zakoupit u delegáta

  Cestujete s dětmi? 

  Dítě do 11,99 let na 1. přistýlce je zdarma (hradí pouze dopravu), dítě na 2. přistýlce má pobyt se slevou. V Apartmánu mohou být na přistýlce až 3 děti, dítě na této 3. přistýlce má pobyt rovněž se slevou. Dítě do 11,99 let na pevném lůžku v doprovodu 1 dospělé osoby je za zvýhodněnou cenu. V případě letecké dopravy děti zdarma hradí jen cenu letenky a náklady s ní spojené. Děti do 1,99 let mají cenu letenky ve výši 999 Kč a nemají nárok na sedačku. V hotelu je pro děti pořádán animační program a mini diskotéka. 

  Informace k letům 

  • Z letišť Praha, Ostrava, Brno a Burgas nám byl přidělen odletový den v pondělí
  • První a poslední den slouží k přepravě a pozdní přílet do Bulharska či brzký odlet zpět do ČR není důvodem ke kompenzaci
  • Lety mohou být kdykoliv během dne, například odletíte ráno a přiletíte ještě před možným check inem nebo naopak můžete letět i před půlnocí a do Bulharska přiletět až po půlnoci
  • V případě pozdního příletu mohou klienti přijít o první večeři. Nebo při velmi brzkém příletu a tím pádem brzkém odjezdu poslední den na letiště mohou klienti přijít o poslední snídani. Obojí bez nároku na kompenzaci. Stravování začíná jídlem, které následuje jako první po check inu v hotelu (při příjezdu do hotelu v pozdních večerních hodinách začíná strava snídaní následující den) a končí posledním jídlem před check outem z hotelu (při odjezdu z hotelu v brzkých ranních hodinách je strava ukončena předchozí den večeří)

  Oblastní delegát

  V průběhu pobytu budete mít k dispozici služby oblastního delegáta. Pozor, oblastní delegát má na starost větší množství hotelů, mezi kterými přejíždí a není možné, aby byl u příjezdu a check-inu všech klientů. Delegát necestuje s klienty transferem, je celou sezónu v letovisku a Vy ho máte k dispozici po celou dobu pobytu. V místě Vašeho ubytování uspořádá delegát informační schůzku (čas a termín bude na nástěnce nebo v informační knize CK). Schůzka není povinná, ale velmi ji klientům doporučujeme – delegát Vám sdělí všechny důležité informace ohledně ubytování, letoviska, co kde jak funguje a také Vám nabídne fakultativní výlety (nejsou v ceně zájezdu). Telefonní kontakt na delegáta obdržíte v pokynech k zájezdu, které Vám pošleme emailem 5–7 dní před odjezdem. Pokud máte s ubytováním jakýkoliv problém, nejprve ho nahlašte delegátovi telefonicky nebo na schůzce a on se ho pokusí vyřešit. Pokud nebude problém nahlášen delegátovi, na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

  Důležité informace

  • Check in je možný od cca 14.00 hod., check out je nutné provést nejpozději do 12.00 hod.
  • Všechny lety jsou plánované na pondělí a přesné časy letů budou upřesněný v pokynech, které se posílají emailem cca týden před odletem
  • Letecká doprava je z letišť Praha, Brno a Ostrava
  • První a poslední den slouží k přepravě a pozdní přílet do Bulharska či brzký odlet zpět do ČR není důvodem ke kompenzaci
  • Povinná pobytová taxa je zahrnuta v ceně
  • Není tolerováno rezervování lehátka u bazénu pomocí ručníku nebo jiných osobních předmětů – management hotelu si vyhrazuje právo proti této rezervaci zakročit
  • Není tolerováno odnášet hotelové ručníky k bazénu nebo na pláž, na to slouží plážové osušky, které si můžete v hotelu zapůjčit za vratnou zálohu 
  • Trezor na recepci je k dispozici zdarma
  • Za poplatek můžete využít služby jako například lékaře, lékaře a půjčení auta
  • Domácí zvířata nejsou povolena
  • Pokoje jsou nekuřácké
  • WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky
  • Cestovní kancelář není pořadatelem animačních programů a dětských klubů. Z tohoto důvodu nemůže CK garantovat rozsah, četnost, či kvalitu poskytovaných služeb. Animační programy a dětské kluby standardně probíhají v cizím jazyce. Ze strany pořadatele dětských programů je třeba, aby děti setrvávali v těchto programech v doprovodu dospělé osoby
  • Cestovat můžete s platným OP
  • Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
  • WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky
  • Pouze letecká doprava


Hotel Mercury - Střední Bulharsko - Bulharsko, Slunečné pobřeží - Pobytové zájezdyHotel Mercury - Střední Bulharsko - Bulharsko, Slunečné pobřeží - Pobytové zájezdyHotel Mercury - Střední Bulharsko - Bulharsko, Slunečné pobřeží - Pobytové zájezdyHotel Mercury - Střední Bulharsko - Bulharsko, Slunečné pobřeží - Pobytové zájezdyHotel Mercury - Střední Bulharsko - Bulharsko, Slunečné pobřeží - Pobytové zájezdyHotel Mercury - Střední Bulharsko - Bulharsko, Slunečné pobřeží - Pobytové zájezdyHotel Mercury - Střední Bulharsko - Bulharsko, Slunečné pobřeží - Pobytové zájezdyHotel Mercury - Střední Bulharsko - Bulharsko, Slunečné pobřeží - Pobytové zájezdyHotel Mercury - Střední Bulharsko - Bulharsko, Slunečné pobřeží - Pobytové zájezdyHotel Mercury - Střední Bulharsko - Bulharsko, Slunečné pobřeží - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Hotel Grifid Hotel Metropol

Hotel Grifid Hotel Metropol

Země: Bulharsko

Destinace: Varna

Středisko: Zlaté Písky

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Září

Délka pobytu: 3 až 15 dnů

č. zájezdu: 473227/138
all-inclusive
letecky
od12 890,-/osoba
  Hotel Grifid Hotel Vistamar

  Hotel Grifid Hotel Vistamar

  Země: Bulharsko

  Destinace: Varna

  Středisko: Zlaté Písky

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Červen - Září

  Délka pobytu: 3 až 15 dnů

  č. zájezdu: 473595/138
  all-inclusive
  letecky
  od12 590,-/osoba
   Hotel Kotva

   Hotel Kotva

   Země: Bulharsko

   Středisko: Slunečné pobřeží

   Hotel: Kotva

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Červen - Září

   Délka pobytu: 8 až 12 dnů

   Osob: 1-4, 1-5 osoba

   č. zájezdu: 470039/24
   all-inclusive
   letecky
   od16 911,-/osoba
    First minute
    -6%sleva

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy na Madeiru

    Pobytové a pobytově-poznávací zájezdy

    Pobytový zájezd na Madeiru je synonymem pro relaxaci, klid a luxusní dovolenou.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Aktuálně

    9.2.2024

    Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

    Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek nejen ve Francii, Itálii a Rakousku, ale také v Česku, Bulharsku, Německu, Polsku, Slovinsku a Švýcarsku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přehledné tabulce.

    24.1.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 35%

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    13.12.2023

    Vánoční poukaz na dovolenou

    Darujte zážitek! Originální poukaz na nákup dovolené od tuzemských i zahraničních touroperátorů.

    RSS, více aktualit