Bohemi Hotel

Bulharsko, Slunečné pobřeží

č. zájezdu: 367723/65
od12 690,-/osoba
Bohemi Hotel - Bulharsko, Slunečné pobřeží - Pobytové zájezdy

Bohemi Hotel

Země: Bulharsko

Středisko: Slunečné pobřeží


Stravování: all-inclusive
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Září

Délka pobytu: 8 dnů


Výhody:

Možnosti dopravy

  • letecky

Možnosti stravování

  • all-inclusive

Slevy

Poloha a popis

Vybavení hotelu

Pro hotelové hosty je zde k dispozici:  – vstupní hala s recepcí  – hlavní restaurace  – bar u bazénu  – lobby bar  – směnárna  – trezor na recepci (za poplatek)  – prádelna

Vybavení pokoje

Standardní pokoje jsou vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, satelitní TV, telefonem, minibarem (za poplatek) a balkonem. Economy pokoje jsou stejně vybaveny jako standardní ale nemají balkon. Apartmány jsou stejně vybaveny jako standardní pokoje, jsou rozlohou větší.

Stravování

All inclusive zahrnuje: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, místní alkoholické a nealkoholické nápoje do 23 hodin. Čerstvé ovocné šťávy a některé importované nápoje jsou za poplatek. Snídaně (07:00–10:00) Oběd (12:00–14:00) Svačina (10:00–17:00) Večeře (18:00–20:30) Lobby bar (10:00–23:00) Bar u bazénu (10:00–18:00) Změna složení i časů all inclusive vyhrazena – dle vedení hotelu.

Pláž a plážový servis

Pláž je vzdálená od hotelu cca 450 m. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

Pro děti

Dětský bazén, dětská postýlka (za poplatek)

Služby v ceně

Lehátka a slunečníky u bazénu, Wi-Fi připojení ve společných prostorech.

Služby za poplatek

Dětská postýlka, masáže, lehátka a slunečníky na pláži, trezor na recepci, prádelna. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek získáte po příjezdu na hotel.

Storno podmínky

Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu Důležeté informace k zájezdů

Povolená hmotnost zavazadla:

23 kg na osobu + 8 kg kabinové zavazadlo

Cena nezahrnuje

Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje

Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

GPS souřadnice ubytování

(lat/lon): 42.6873664855957°, 27.704565048217773°
Bohemi Hotel - Bulharsko, Slunečné pobřeží - Pobytové zájezdyBohemi Hotel - Bulharsko, Slunečné pobřeží - Pobytové zájezdyBohemi Hotel - Bulharsko, Slunečné pobřeží - Pobytové zájezdyBohemi Hotel - Bulharsko, Slunečné pobřeží - Pobytové zájezdyBohemi Hotel - Bulharsko, Slunečné pobřeží - Pobytové zájezdyBohemi Hotel - Bulharsko, Slunečné pobřeží - Pobytové zájezdyBohemi Hotel - Bulharsko, Slunečné pobřeží - Pobytové zájezdyBohemi Hotel - Bulharsko, Slunečné pobřeží - Pobytové zájezdyBohemi Hotel - Bulharsko, Slunečné pobřeží - Pobytové zájezdyBohemi Hotel - Bulharsko, Slunečné pobřeží - Pobytové zájezdyBohemi Hotel - Bulharsko, Slunečné pobřeží - Pobytové zájezdyBohemi Hotel - Bulharsko, Slunečné pobřeží - Pobytové zájezdyBohemi Hotel - Bulharsko, Slunečné pobřeží - Pobytové zájezdyBohemi Hotel - Bulharsko, Slunečné pobřeží - Pobytové zájezdy

Slevy

Změny zdarma do konce dubna

Změna destinace, hotelu nebo termínu zdarma

Žádný nebo minimální stornopoplatek

Garance maximálního storno poplatku 10% z ceny zájezdu

Podmínky akce

Platí pro objednávky od 3.3.2020 do 31.3.2020
Změna nebo storno musí byt provedeno nejpozději do 30.4.2020
Platí pro destinace Řecko, Bulharsko, Turecko označené jako „březnová akce“

Bulharsko: Burgas, Elenite, Pomorie, Saint Vlas, Slunečné pobřeží
Řecko: Korfu, Kos, Kréta, Rhodos, Santorini, Zakynthos
Turecko: Turecká riviéra

Aktuálně

13.10.2020

Cestování je možné! MADEIRA

Na ŘÍJEN jsme připravili jednoznačně POZNÁVACÍ ZÁJEZD, klienti se nemusí tedy obávat, že by šlo o turistiku: Madeira v kostce - ostrov, kde jaro nikdy nekončí. A to během dní, kdy je i státní svátek 28. října = pouze 4 dny dovolené!

2.7.2020

Kam cestovat bez rizika?

Samé dobré zprávy:-) Do všech evropských zemí mimo Švédsko lze cestovat bez rizika:-)

7.3.2020

Rozhovor s Papežem - předsedou asociace kanceláří a agentur

Jestli se politici ve světlech reflektorů tváří jako zachránci lidu, tak to mají dělat důsledně. A ne zavřít biatlon a ostatní akce nechat. Po Praze momentálně chodí bez kontroly turisté 59 národností, v tom vidím větší riziko než v cestě do Itálie, míní Jan Papež z Asociace cestovních kanceláří. Jsme snadná oběť, místo toho, aby nám ministryně pomohla, náš obor odstřelila, kritizuje.

RSS, více aktualit