Apartmány Trakia Plaza

Bulharsko, Slunečné pobřeží

č. zájezdu: 480894/109
od15 390,-/osoba
-34%sleva
Last minute
Apartmány Trakia Plaza - Střední Bulharsko - Bulharsko, Slunečné pobřeží - Pobytové zájezdy

Apartmány Trakia Plaza

Země: Bulharsko

Destinace: Střední Bulharsko

Středisko: Slunečné pobřeží

Ubytování: Apartmány Trakia Plaza


Stravování: all-inclusive
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Červenec, Srpen, Září

Délka pobytu: 8 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • all-inclusivePopis:

  Užijte si letní dovolenou v letovisku Slunečné Pobřeží, ubytování v apartmánech Trakia s all inclusive a venkovním bazénem se skluzavkami! Dítě do 12,99 let na 1. přistýlce zdarma (hradí pouze dopravu)!

  • 7 nocí v oblíbeném letovisku Slunečné Pobřeží, Bulharsko
  • Ubytování v apartmánech Trakia
  • Klimatizované pokoje pro 4–5 osoby
  • Stravování formou all inclusive
  • Ubytování vhodné pro rodiny s dětmi 
  • Jen cca 250 m od písečné pláže 
  • Dítě do 12,99 let na 1. přistýlce zdarma (hradí pouze dopravu)
  • Animační programy pro děti i dospělé 
  • Venkovní bazény s oddělenou částí pro děti, skluzavky, dětská hřiště 
  • Slunečníky a lehátka u bazénu zdarma
  • WiFi připojení ve společných prostorách zdarma 
  • Uvedené ceny jsou včetně letenek a transferů
  • Letový den je v pondělí

  Oblíbené letovisko Slunečné Pobřeží

  Slunečné Pobřeží je považováno za nejoblíbenější letovisko Bulharska. Je vzdálené cca 30 km od města Burgas, kde se nachází letiště. Kromě své skvělé polohy turisty lákají dobré klimatické podmínky, nádherná písčitá pláž dlouhá 8 km s pozvolným vstupem do Černého moře a množství atrakcí jak pro děti, tak pro dospělé. Velkou výhodou je rozdělení pláže, kdy jižní část je plná barů, diskoték a restaurací, vhodná pro milovníky rušného nočního života a severní část pláže je naopak vhodná pro rodiny s dětmi. Letovisko je ideální jak pro vyznavače aktivní dovolené, tak pro milovníky pohody. Na pláži je velká nabídka volnočasových aktivit, vodních sportů a v centru naleznete lunapark nebo aquapark. Velkým lákadlem je i blízkost starobylého bulharského městečka Nesebar, které je zapsané na seznamu UNESCO, kam se dostanete příjemnou procházkou po pláži nebo turistickým vláčkem. 

  Ubytování v apartmánech Trakia Plaza

  Hotel Trakia Plaza se nachází na Slunečném Pobřeží, jen cca 35 km od letiště v Burgasu. Hotel je situovaný jen cca 250 m od písečné pláže. Apartmány Trakia Plaza se nacházejí ve vedlejší budově připojené k hotelu Trakia Plaza. Budova disponuje 7 patry a postavena byla v roce 2008. Poslední rekonstrukcí prošla v roce 2018. Celkem nabízí 50 apartmánů. Na vyžádání jsou k dispozici rovněž pokoje pro osoby s omezením pohybového aparátu. Vedlejší hotel Trakia Plaza disponuje recepcí s nepřetržitým provozem, restaurací se zahradou, barem u bazénu, lobby barem, úschovnou zavazadel, trezorem na recepci (za poplatek), hotelovou směnárnou a výtahem. WiFi připojení je k dispozici zdarma na 1. patře hotelu Trakia Plaza, ve společných prostorách hotelu. Můžete využít různé služby za poplatek, například prádelnu a čistírnu, telefon, lékařské služby, masáže a kosmetické procedury. Hotel nabízí také venkovní bazén se skluzavkami, které jistě ocení především děti (otevírací doba od cca 10.00 do 18.00 hod.). Lehátka a slunečníky u bazénu jsou k dispozici zdarma (omezená kapacita). Vířivku můžete rovněž využít zdarma. Hotel nabízí bohaté sportovní vyžití, kromě bazénu je k dispozici také kulečník (za poplatek), tenisové kurty a lekce tenisu (za poplatek). V rámci animačních programů si můžete vyzkoušet vodní gymnastiku, šipky a jiné sportovní aktivity. Hotel pořádá animační programy 6× týdně a to jak pro děti, tak i pro dospělé. Pro děti je k dispozici dětské hřiště, dětský klub a také minidisco. Hotel akceptuje platební karty typu Maestro, Visa a MasterCard.

  Apartmány s 1 ložnicí

  Apartmány o rozloze cca 80 m2 disponují ložnicí a obývací místností. Dále jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, klimatizací, televizí, telefonem, mini lednicí, fénem a balkonem. Maximální obsazení Apartmánu s 1 ložnicí jsou 4 dospělé osoby. Pozor, v tomto typu ubytování je potřeba zaplatit nejméně 3 pevná lůžka. 

  Apartmány se 2 ložnicemi

  Apartmány o rozloze cca 130 m2 disponují dvěmi ložnicemi a obývací místností. Dále jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, klimatizací, televizí, telefonem, mini lednicí, fénem a balkonem. Maximální obsazení Apartmánu se 2 ložnicemi je 5 dospělých osob. Pozor, v tomto typu ubytování je potřeba zaplatit nejméně 4 pevná lůžka. 

  Stravování formou all inclusive 

  • Snídaně jsou podávány formou bufetu od cca 07.30 do 10.00 hod. 
  • Obědy jsou podávány formou bufetu od cca 12.00 do 14.00 hod. 
  • Večeře jsou podávány formou bufetu od cca 18.00 do 21.00 hod. 
  • Bar u bazénu je k dispozici od 10.00 do 23.00 hod. (místní alkoholické nápoje, koktejly, pivo, víno, horké nápoje, nealkoholické nápoje)
  • Snack bar nabízí od cca 11.00 do 15.00 menší svačiny v podobě sendvičů a sezónního ovoce, od cca 15.00 do 17.00 hod. zmrzlinu 
  • Lobby bar je k dispozici od cca 10.00 do 23.00 hod. (místní alkoholické nápoje, koktejly, pivo, víno, horké nápoje a nealkoholické nápoje), importované alkoholické nápoje jsou za poplatek (není zahrnuto v ceně pobytu)
  • Není dovoleno odnášet jídlo a pití do pokojů nebo mimo all inclusive restaurace a bar, v oblasti aquaparku je zakázáno přinášet a konzumovat jídlo a nápoje
  • Osoby mladší 18 let nemají nárok na alkoholické nápoje
  • Přibližné časy konzumací se mohou změnit
  • Při check inu obdrží každý host náramek, který musí nosit po celou dobu pobytu a slouží na prokázání, že je hostem hotelu a opravňuje ho k využívání služeb a aktivit v rámci all inclusive (ztráta náramku je zpoplatněna). 

  Krásná písečná pláž jen cca 250 m 

  Pláž na Slunečném pobřeží patří k nejoblíbenějším a nejvyhledávanějším plážím v Bulharsku. Je dlouhá cca 8 km, má pozvolný vstup do moře a je tvořena jemným pískem, který je ideální pro rodiny s dětmi. Nejbližší písečná pláž se nachází jen cca 250 m od hotelu. Pláže v Bulharsku jsou jak volné tak placené. Na pláži si můžete od místních prodejců koupit plážový servis (1× slunečník, 2× lehátko) za cenu cca 25–35 BGN/den (cca 320–430 Kč).

  Sport, zábava a tipy na výlety 

  Sport 

  V hotelu Trakia Plaza probíhají pravidelně animační programy. Dospělí se mohou těšit na večerní programy od cca 21.00 hod., denně od cca 10.00 do 18.00 hod. si mohou zahrát např. stolní tenis, vodní pólo, šipky nebo zacvičit zumbu, aerobic a vodní gymnastiku. Pro děti od 4–12 let je připraven klubík, mini disco a dětské hřiště. Animační programy probíhají 6× týdně v německém, anglickém a bulharském jazyce. Na pláži je zase velká nabídka vodních sportů za poplatek jako parasailing, vodní lyžování či plachtění. Taktéž si můžete zahrát plážový volejbal nebo si zajezdit na banánu. 

  Zábava

  V centru letoviska je bohatý noční život. Navštívit můžete různé bary, restaurace, diskotéky (nejznámější je Cacao Beach Club) nebo se svézt na některém z kolotočů. V ulicích se nachází množství stánků s různorodým zbožím nebo se můžete svézt turistickým vláčkem až do městečka Nessebar. 

  Tipy na výlety 

  • Historické městečko Nessebar (cca 1,5 km)
  • Aquapark Nessebar (cca 3 km)
  • Action Aquapark (cca 4 km)
  • Turecké lázně a SPA (cca 4 km)
  • Město Burgas (cca 30 km)
  • Město Sozopol (cca 70 km)
  • Delfinárium ve Varně (cca 100 km)
  • Fakultativní výlety je možné zakoupit u delegáta

  Cestujete s dětmi?

  Dítě do 12,99 let na 1. přistýlce má pobyt zdarma (hradí pouze dopravu). Děti do 1,99 let mají cenu letenky ve výši 999 Kč a nemají nárok na sedačku. V hotelu spí v dětské postýlce, která je za povinný poplatek cca 3 €/noc (hradí se na místě). Pozor, v pokojích typu Apartmán s 1 ložnicí je vždy potřebné zaplatit nejméně 3 pevná lůžka. V pokojích typu Apartmán se 2 ložnicemi je vždy potřebné zaplatit nejméně 4 pevná lůžka. Děti mohou využít venkovní hřiště, herničku, animační programy a mini club.

  Informace k letům

  • Z letišť Praha, Ostrava, Brno a Burgas nám byl přidělen odletový den v pondělí
  • První a poslední den slouží k přepravě a pozdní přílet do Bulharska či brzký odlet zpět do ČR není důvodem ke kompenzaci
  • Lety mohou být kdykoliv během dne, například odletíte ráno a přiletíte ještě před možným check inem nebo naopak můžete letět i před půlnocí a do Bulharska přiletět až po půlnoci
  • V případě pozdního příletu mohou klienti přijít o první večeři. Nebo při velmi brzkém příletu a tím pádem brzkém odjezdu poslední den na letiště mohou klienti přijít o poslední snídani. Obojí bez nároku na kompenzaci. Stravování začíná jídlem, které následuje jako první po check inu v hotelu (při příjezdu do hotelu v pozdních večerních hodinách začíná strava snídaní následující den) a končí posledním jídlem před check outem z hotelu (při odjezdu z hotelu v brzkých ranních hodinách je strava ukončena předchozí den večeří).

  Oblastní delegát

  V průběhu pobytu budete mít k dispozici služby oblastního delegáta. Pozor, oblastní delegát má na starost větší množství hotelů, mezi kterými přejíždí a není možné, aby byl u příjezdu a check-inu všech klientů. Delegát necestuje s klienty transferem, je celou sezónu v letovisku a Vy ho máte k dispozici po celou dobu pobytu. V místě Vašeho ubytování uspořádá delegát informační schůzku (čas a termín bude na nástěnce nebo v informační knize CK). Schůzka není povinná, ale velmi ji klientům doporučujeme – delegát Vám sdělí všechny důležité informace ohledně ubytování, letoviska, co kde jak funguje a také Vám nabídne fakultativní výlety (nejsou v ceně zájezdu). Telefonní kontakt na delegáta obdržíte v pokynech k zájezdu, které Vám pošleme emailem 5–7 dní před odjezdem. Pokud máte s ubytováním jakýkoliv problém, nejprve ho nahlašte delegátovi telefonicky nebo na schůzce a on se ho pokusí vyřešit. Pokud nebude problém nahlášen delegátovi, na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

  Důležité informace:

  • Check in je od cca 15.00 hod., check out je nutné provést nejpozději do cca 11.00 hod. 
  • Všechny lety jsou plánované na pondělí a přesné časy letů budou upřesněný v pokynech, které se posílají emailem cca týden před odletem
  • Letecká doprava je z letišť Praha, Brno a Ostrava
  • První a poslední den slouží k přepravě a pozdní přílet do Bulharska či brzký odlet zpět do ČR není důvodem ke kompenzaci
  • Povinná pobytová taxa je již zahrnuta v ceně pobytu
  • Praní prádla, trezor na recepci, lékařská péče, wellness služby za poplatek dle aktuálního ceníku recepce hotelu Trakia Plaza
  • Povinný poplatek za dětskou postýlku pro dítě do 1,99 let je cca 3 €/den – hradí se na místě
  • WiFi připojení pouze ve společných prostorách a v 1. patře hotelu Trakia Plaza
  • Pokoje jsou nekuřácké
  • Pouze letecká doprava
  • Cestovat můžete s platným OP
  • Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
  • Z důvodu Covid opatření mohou být nabízené služby v hotelu omezeny
  • Cestovní kancelář není pořadatelem animačních programů a dětských klubů. Z tohoto důvodu nemůže CK garantovat rozsah, četnost, či kvalitu poskytovaných služeb. Animační programy a dětské kluby standardně probíhají v cizím jazyce. Ze strany pořadatele dětských programů je třeba, aby děti setrvávali v těchto programech v doprovodu dospělé osobyApartmány Trakia Plaza - Střední Bulharsko - Bulharsko, Slunečné pobřeží - Pobytové zájezdyApartmány Trakia Plaza - Střední Bulharsko - Bulharsko, Slunečné pobřeží - Pobytové zájezdyApartmány Trakia Plaza - Střední Bulharsko - Bulharsko, Slunečné pobřeží - Pobytové zájezdyApartmány Trakia Plaza - Střední Bulharsko - Bulharsko, Slunečné pobřeží - Pobytové zájezdyApartmány Trakia Plaza - Střední Bulharsko - Bulharsko, Slunečné pobřeží - Pobytové zájezdyApartmány Trakia Plaza - Střední Bulharsko - Bulharsko, Slunečné pobřeží - Pobytové zájezdyApartmány Trakia Plaza - Střední Bulharsko - Bulharsko, Slunečné pobřeží - Pobytové zájezdyApartmány Trakia Plaza - Střední Bulharsko - Bulharsko, Slunečné pobřeží - Pobytové zájezdyApartmány Trakia Plaza - Střední Bulharsko - Bulharsko, Slunečné pobřeží - Pobytové zájezdyApartmány Trakia Plaza - Střední Bulharsko - Bulharsko, Slunečné pobřeží - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Hotel Trakia

Hotel Trakia

Země: Bulharsko

Destinace: Střední Bulharsko

Středisko: Slunečné pobřeží

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Září

Délka pobytu: 8 dnů

č. zájezdu: 480168/109
all-inclusive
letecky
od14 190,-/osoba
  Last minute
  -33%sleva
  Hotel Perla Plaza

  Hotel Perla Plaza

  Země: Bulharsko

  Destinace: Burgas

  Středisko: Primorsko

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Červen - Září

  Délka pobytu: 3 až 15 dnů

  č. zájezdu: 473235/138
  all-inclusive
  letecky
  od10 790,-/osoba
   Hotel Admiral Plaza

   Hotel Admiral Plaza

   Země: Bulharsko

   Destinace: Střední Bulharsko

   Středisko: Slunečné pobřeží

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Červen - Září

   Délka pobytu: 8 dnů

   č. zájezdu: 480929/109
   snídaně
   letecky
   od12 890,-/osoba
    Last minute
    -31%sleva

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Apartmány Itálie 2023

    Levné apartmány Itálie 10 dní, dovolená Bibione, Caorle, Leonardo

    Itálie nabízí kromě ubytovacích zařízení jako jsou hotely (albergo) a pensiony (pensioni) také velice oblíbenou levnějí varintu ubytování v podobě apartmánů, které jsou však plně zařízené a pro běžné potřeby plně uspokojující.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Aktuálně

    9.2.2024

    Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

    Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek nejen ve Francii, Itálii a Rakousku, ale také v Česku, Bulharsku, Německu, Polsku, Slovinsku a Švýcarsku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přehledné tabulce.

    24.1.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 35%

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    13.12.2023

    Vánoční poukaz na dovolenou

    Darujte zážitek! Originální poukaz na nákup dovolené od tuzemských i zahraničních touroperátorů.

    RSS, více aktualit