Royal Dragon

Turecko, Side

č. zájezdu: 469072/5
od23 390,-/osoba
Last minute
Royal Dragon - Turecká riviéra - Turecko, Side - Pobytové zájezdy

Royal Dragon

Země: Turecko

Destinace: Turecká riviéra

Středisko: Side

Ubytování: Royal Dragon


Stravování: all-inclusive
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Září - Prosinec

Délka pobytu: 5 až 15 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • all-inclusive

Nutná hotovost s sebou

Hotel ze sítě Stone Group v thajském stylu, který je obklopen nádhernou zahradou s datlovníky.

rychly_prehled

vhodný i pro rodiny s dětmilunapark, aquapark, hotelové programySpa centrumstravování all inclusive

strucna_poloha

rozloha 50 000 m^2dlouhá písčitá pláž Antalya 48 km, letiště 55 km Side-5 km, Manavgat 12 km

Poloha

oblíbený hotelový komplex Royal Dragon leží v oblasti Colakli, u krásné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře (ocenění Modrá vlajka), jejíž přilehlá část patří k hotelu. Je pouhých 5 km od centra populárního letoviska Side. O něco dál se nachází malebné městečko Manavgat (12 km). Do obou těchto míst, stejně jako k řadě dalších zajímavostí této oblasti, se lze snadno dopravit místní dopravou nebo hotelovým taxi. Hlavní město oblasti – Antalya – je vzdáleno 48 km, mezinárodní letiště pak 55 km.

Vybavení hotelu

rozlehlý hotelový komplex (otevřeno 2008), rozléhající se na úctyhodných 50 000m2, zaujme už na první pohled svým nevšedním architektonickým provedením se střechami ve stavebním stylu asijských pagod. Hlavní 6ti patrová budova obepínající venkovní areál má dvě ubytovací křídla a v jejich prostředku rozlehlou kruhovitou centrální část hotelu. Venkovní areál přechází přes spletenec bazénů a chodníčků s dřevenými zábradlími k pláži, která v přilehlé části patří hotelu. V centrální části hlavní budovy Vás uvítá majestátní vstupní hala s recepcí, prostornými lobby prostory s barem a výtahy. Ve vnitřní části se hostům nabízí směnárna, kadeřnictví, obchody se suvenýry, minimarket, velkokapacitní konferenční místnost, menší business centra a salónky, společenská místnost, herna, vnitřní dětský koutek aj. Hotel má vlastní Spa a wellness centrum s tureckými lázněmi, saunou, vířivkou, relaxační místností, nabídkou různých druhů masáží a revitalizačních procedur. Nechybí ani kvalitně vybavené fitness centrum. Stravovací služby obstarává celkem 5 restaurací (hlavní bufetová s venkovní částí a 4 a´la carte tematické – asijská, italská, turecká a rybí), dále je zde patisserie, snack/bar, noční bistro, turecký fast food koutek. K posezení u kávy a nápojů všeho druhu Vám poslouží celkem 10 barů (vnitřní i venkovní, pool bary, plážový, disco, bowling bar aj.). Venkovní část Vám nabídne hlavní sladkovodní bazén nepravidelných tvarů (2500 m2) přemostěn v několika částech elegantními můstky zahrnující bazén se 3 skluzavkami (250 m2), další velký společný bazén (600 m2) a pro nejmenší hosty Fun Aquapark bazén (200 m2), další bazén se skluzavkami (250 m2) a ještě jeden samostatný dětský bazén (200 m2). Areál bazénů je vsazen do udržované zahrady a je obklopen slunečními terasami s lehátky a slunečníky (zdarma). K aktivnímu odpočinku se nabízí pestrá škála aktivit- tenis, volejbal, basketbal, minifotbal, stolní tenis, biliár, bowling, šipky, na pláži možnost využití služeb střediska vodních sportů a atrakcí, potápěčská báze. Hotel organizuje plejádu společenských a zábavných programů-aerobic, zumba, vodní polo, dětský minikub (4–12 let), diskotéky a vystoupení souborů a jiné. U recepce lze sjednat pronájem jízdních kol či vozidel (soukromé parkoviště k dispozici zdarma).

Vybavení pokojů

hotel s celkovou kapacitou 564 ubytovacích jednotek nabízí pokoje v několika kategoriích. Všechny jsou moderně a velmi elegantně zařízené. Standardní pokoje (40 m2) mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, klimatizaci, SAT/TV, minibar (poplatek), WiFi připojení, coffee/tea set, pracovní desk, stolek a posezení, balkón nebo terasu (výhled do zahrady nebo na bazény či moře). Lze sjednat i pokoje kategorie Duplex Family (60 m2, dva propojené pokoje nebo mezonetový typ) či ubytování v Junior a King suitách s vnitřní jacuzzi (70–100 m2, kapacita až 8 osob). Na vyžádání pokoje s bezbariérovým přístupem.

pojmenovani_za­rizeni1

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek s výhledem do okolí

popis_zarizeni1

standardní dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, klimatizaci, SAT/TV, minibar (poplatek), WiFi připojení, coffee/tea set, pracovní desk, stolek a posezení, balkón nebo terasu (výhled do zahrady nebo na bazény).

pojmenovani_za­rizeni2

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek s bočním výhledem na moře

popis_zarizeni2

standardní dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek s bočním výhledem na moře mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, klimatizaci, SAT/TV, minibar (poplatek), WiFi připojení, coffee/tea set, pracovní desk, stolek a posezení, balkón nebo terasu (boční výhled na moře).

Stravování

All inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, během dne lehké občerstvení, noční bufet, po celý den místní rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje. U večeře je vyžadováno formální oblečení. Po předchozí rezervaci lze 1 x povečeřet v a´ la carte restauraci (nápoje se platí extra). Přesná místa stravování a jejich časy Vám sdělí recepce po Vašem příjezdu.

Náš názor

hotelový komplex se zcela oprávněně může pyšnit nejen pro tuto část světa ojedinělou architekturou, ale i perfektní vybaveností skýtající každé kategorii hostů pestrou nabídku vyžití, ať sportovního, společenského či relaxace. Doslova si zde přijde na to své úplně každý. Velký důraz je zde navíc kladen na nejmenší hotelové hosty a to formou samostatných dětských sektorů, animačních programů či ve stravování nebo možnostech ubytování i rodin s více dětmi. Nelze nevyzdvihnout vysokou kvalitu a zároveň pestrou škálu stravovacích možností. Pochopitelně obrovským plus je situování přímo u pláže, která je v dané části hotelová.

Odkaz na hotel/resort

http://www.stonegroup.com.tr

Cena zahrnuje

 • odpovídající počet noclehů dle zvoleného termínu a s uvedenou stravou
 • leteckou dopravu
 • letištní a bezpečnostní taxy
 • služby delegáta
 • pobytovou taxu
 • transfery z letiště na ubytování a zpět.

Letecká doprava nezahrnuje

 • případné navýšení palivového příplatku.
Royal Dragon - Turecká riviéra - Turecko, Side - Pobytové zájezdyRoyal Dragon - Turecká riviéra - Turecko, Side - Pobytové zájezdyRoyal Dragon - Turecká riviéra - Turecko, Side - Pobytové zájezdyRoyal Dragon - Turecká riviéra - Turecko, Side - Pobytové zájezdyRoyal Dragon - Turecká riviéra - Turecko, Side - Pobytové zájezdyRoyal Dragon - Turecká riviéra - Turecko, Side - Pobytové zájezdyRoyal Dragon - Turecká riviéra - Turecko, Side - Pobytové zájezdyRoyal Dragon - Turecká riviéra - Turecko, Side - Pobytové zájezdyRoyal Dragon - Turecká riviéra - Turecko, Side - Pobytové zájezdyRoyal Dragon - Turecká riviéra - Turecko, Side - Pobytové zájezdy

Doprava

 • N1 – Praha, Beroun, Žebrák, Rokycany, Plzeň (garantovaná odjezdová místa – platí u všech zájezdů a termínů) – bez příplatku!
 • N2 – Ústí n. L., Teplice, Bílina, Most, Louny, Slaný, Kladno, Chomutov, Ostrov n. O., K. Vary – příplatek 400 Kč
 • N3 – Hradec Králové, Pardubice, Chrudim, Poděbrady, Kolín – příplatek 400 Kč
 • N4 – České Budějovice, Vodňany, Písek, Tábor – příplatek 400 Kč
 • N5 – Liberec, Jablonec, Turnov,Mladá Boleslav – příplatek 400 Kč
 • N6 – Cheb, Sokolov, Mariánské Lázně – příplatek 400 Kč
 • N7 – Klatovy, Domažlice – příplatek 400 Kč
 • N8 – Brno, Jihlava – příplatek 400 Kč

  Důležitá poznámka:

  Svozy N2 – N8 jsou garantovány při minimálním počtu 4 osob a více než 31 dní před odjezdem!

Svoz u autobusových zájezdů

N1 a nebo na trase zájezdu je bez příplatku.
N2–9 je za příplatek 400 Kč není-li u dané destinace uvedeno jinak.

Svoz u leteckých zájezdů

N2–9 za příplatek 500 Kč na osobu, není-li u dané destinace v ceníku uvedeno jinak.


Podobné zájezdy

Kleopatra Royal Palm

Kleopatra Royal Palm

Země: Turecko

Destinace: Turecká riviéra

Středisko: Alanya

Ubytování: Kleopatra Royal Palm

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Říjen, Listopad, Prosinec

Délka pobytu: 5 až 12 dnů

Osob: 1-4 osoba

č. zájezdu: 466884/5
all-inclusive
letecky
od15 790,-/osoba
  Last minute
  Royal Alhambra Palace

  Royal Alhambra Palace

  Země: Turecko

  Destinace: Turecká riviéra

  Středisko: Side

  Ubytování: Royal Alhambra Palace

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Říjen, Listopad, Prosinec

  Délka pobytu: 5 až 12 dnů

  Osob: 1-4 osoba

  č. zájezdu: 469060/5
  all-inclusive
  letecky
  od19 990,-/osoba
   Last minute
   Royal Taj Mahal

   Royal Taj Mahal

   Země: Turecko

   Destinace: Turecká riviéra

   Středisko: Side

   Ubytování: Royal Taj Mahal

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Září - Prosinec

   Délka pobytu: 5 až 15 dnů

   Osob: 1-4 osoba

   č. zájezdu: 469064/5
   all-inclusive
   letecky
   od23 490,-/osoba
    Last minute

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Pobytové zájezdy na Madeiru

    Pobytové a pobytově-poznávací zájezdy

    Pobytový zájezd na Madeiru je synonymem pro relaxaci, klid a luxusní dovolenou.

    Aktuálně

    21.7.2023

    Velký okruh Slovinskem

    Poslední volná místa na autobusový zájezd po krásách Slovinska od 22.8. do 27.8.2023

    20.7.2023

    Poslední volná místa do Londýna!

    Poslední volná místa na jedinečný letecký poznávací zájezd z Londýna do srdce Anglie.

    20.7.2023

    Last Minute Kalábrie

    doprodej leteckých zájezdů do 4* rezortu Villaggio Borgo degli Ulivi v Kalábrii, letecky z Prahy, v termínu 24.7.-31.7.2023.

    RSS, více aktualit