Liu Resort

Turecko, Side

č. zájezdu: 469056/5
od23 590,-/osoba
Last minute
Liu Resort - Turecká riviéra - Turecko, Side - Pobytové zájezdy

Liu Resort

Země: Turecko

Destinace: Turecká riviéra

Středisko: Side

Ubytování: Liu Resort


Stravování: all-inclusive
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Září - Prosinec

Délka pobytu: 5 až 15 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • all-inclusive

Nutná hotovost s sebou

Life is unique, je pravým motem hotelu LIU, kde se potkáte s komfortem, který přispěje nejen k obnově Vašich sil a celkovému osvěžení organismu, ale užijte si nekonečnou a nedotčenou přírodu místní odlehlé pláže.

rychly_prehled

vynikající chili bar přímo na pláži s hudebním amfiteátremúplně nový hotel (2021) v blízkostí písečných dun moderní a útulné designové pokojenedaleko starobylého historického centra Sideubytování s pouhými 380 pokoji a s velkým pozemkem na pláži

strucna_poloha

rozloha 54 000 m^2u krásné 20 000 m2 velké písečné pláže48 km od letiště56 km od centra Antalye12 km od centra Side

Poloha

nový 5* hotel (2021) ležící na podlouhlém pozemku o rozloze 54.000 m2 s dlouhou minimalistickou zahradou a písečnými dunami u krásné 20.000 m2 velké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře (štěrk a oblázky u vstupu). Celý komplex se nachází na konci letoviska Manngvat a je pravou oázou pohody, zábavy a relaxace. Hotelová zeleň je ohraničena písečnými dunami, které přechází v dlouhou písečnou pláž. Zde najdete vynikající intimní koktejlový bar, hudební stage a veškerý servis včetně celodenní restaurace, velké plážové pavilony s batlerem a středisko vodních sportů. Letiště je vzdálené 48 km, centrum Antalye 56 km a centrum Side 12 km.

Vybavení hotelu

jde o zcela nový hotel (VII/2021) i koncept inspirovaný přírodou, umístěný na ojedinělém přírodním místě,který tvoří dvojice budov propojených tunelem. Jde o menší resort s pouhými 380 pokoji. U vstupu Vás uvítá moderně pojatá recepce, přecházející v designově vybavené loby, bar a cukrárnu. Celá tato část působí útulně, přátelsky, střídmě, elegantně a láká nejen k příjemnému posezení. V prvním patře je jedna ze dvou a la carte restaurací Rouge Roof VIP se středomořskou kuchyní a konají se zde večery s živou hudbou. V přízemí naleznete hlavní restauraci Pelagos a řadu obchodů. Je zde i propojovací tunel do další budovy, kde jsou i vnitřní lázně Sense Spa s moderním fitness, vyhřívaným bazénem (74 m2), masážemi, saunou, tureckým hammamem a párou. Nabízíme ubytování v menších Deluxe (25 m2) či Superior Corner pokojích (45 m2), Rodinných pokojích (55 m2) se 2 ložnicemi a King suitách (180 m2). Pokoje se liší především výhledem a některé mají přímý vstup do sdíleného bazénu přímo z terasy pokoje (swim up). Neopomeňte na Stagnum Ice Cream bar či Breeze snack restauraci, která večer slouží jako rybí a la carte restaurace a která rovněž funguje přes celý den jako snack. Zde naleznete pověstný bar s večerními představeními, nabízející útulné posezení na několika úrovních i neskutečné míchané nápoje na míru jen pro Vás. Další bar je u Aqua Kids clubu a detox bar v lázních. Nejmenším slouží Hero and Caree kids club s řadou her, zábavních aktivit, ručních prací a soutěží. Jako v obdobných hotelech i zde naleznete několik venkovních bazénů (580+555+240m2) s různým účelem, z nichž jeden je vyhřívaný mimo letní sezónu. Nechybí ani 5 skluzavek pro děti a 5 pro dospělé s bazénem (187 m2) a velký dětský (323 m2) Children activity pool. Kromě dalšího si v hotelu můžete zahrát tenis, stolní tenis, šipky, beach volejbal, basketbal, boccia, fotbal či si zastřílet ze vzduchovky. Hotel organizuje každý den různá cvičení i jiné sprotovní akce. Večer se konají hudební či jiná show přímo na plaži. V komplexu hotelu najdete rovněž boutique, potápěčské centrum, fotoslužbu, minimarket, kadeřnictví, prádelnu,službu doktora, půjčovnu aut i kol. Nabízí rovněž hlídání dětí (za úplatu), dětské vybavení na pokoj dle přání klientů. Slunečníky, lehátka i ručníky jsou zdarma v celém areálu hotelu i na pláži, kde je i několik prostroných plážových pavilónů s batlerem za úplatu (cca 100 EUR).

Vybavení pokojů

menší standardní Deluxe pokoje jsou moderně vybaveny, nabízí možnost přistýlky, mají sociální zařízení se sprchou (župan a přezůvky), vysoušeč vlasů, žehlící prkno, křeslo, psací stůl, LCD SAT-TV, telefon, centrální klimatizaci, wifi internet zdarma, denně doplňovaný minibar, varnou konvici na kávu či čaj, trezor a balkon. Podlaha je krytá laminátovou podlahou. Rodinné pokoje mají 2 oddělené místnosti a některé pokoje mají přímý vstup do bazénu.

pojmenovani_za­rizeni1

Deluxe pokoj s výhledem do okolí s možností 1 přistýlky

popis_zarizeni1

menší standardní Deluxe pokoje jsou moderně vybaveny, nabízí možnost přistýlky, mají sociální zařízení se sprchou (župan a přezůvky), vysoušeč vlasů, žehlící prkno, křeslo, psací stůl, LCD SAT-TV, telefon, centrální klimatizaci, wifi internet zdarma, denně doplňovaný minibar, varnou konvici na kávu či čaj, trezor a balkon. Podlaha je krytá laminátovou podlahou.

pojmenovani_za­rizeni2

Deluxe pokoj s bočním výhledem na moře s možností 1 přistýlky

popis_zarizeni2

menší standardní Deluxe pokoje s bočním výhledem na moře jsou moderně vybaveny, nabízí možnost přistýlky, mají sociální zařízení se sprchou (župan a přezůvky), vysoušeč vlasů, žehlící prkno, křeslo, psací stůl, LCD SAT-TV, telefon, centrální klimatizaci, wifi internet zdarma, denně doplňovaný minibar, varnou konvici na kávu či čaj, trezor a balkon. Podlaha je krytá laminátovou podlahou.

Stravování

bohatý Ultra All inclusive koncept s kvalitní kuchyní, nepřeberným výběrem mezinárodních nápojů, s důrazem na přání každého jednotlivého klienta včetně těch nejmenších. Nejoceňovanějším místem je koktejlový bar na pláži s neopakovatelou atmosférou a opravdu skvělými koktejly připravovanými na míru jen pro Vás.

Náš názor

LIU ve zkratce znamená Life Is Unique, což plně vystihuje koncept hotelu. Život je opravdu unikátní se všemi jeho krásami i nedokonalostmi. Nechte se rozmazlovat v této oáze pohostinnosti nedaleko centra letoviska a historického městečka Side s tisíciletou historií a množstvím památek v pěší vzdálenosti od hotelu. Klienti ocení především nevšední beach bar s fantastickou celodenní atmosférou a neuvěřitelnými koktejly té nejvyšší úrovně a kvality. Doporučujeme všem, kteří vyhledávají rezort s kvalitní pláží, útulným barem, dobrou kuchyní a v blízkosti řady nákupních možností a rozptýlení.

Odkaz na hotel/resort

http://www.liuresorts.com

Cena zahrnuje

 • odpovídající počet noclehů dle zvoleného termínu a s uvedenou stravou
 • leteckou dopravu
 • letištní a bezpečnostní taxy
 • služby delegáta
 • pobytovou taxu
 • transfery z letiště na ubytování a zpět.

Letecká doprava nezahrnuje

 • případné navýšení palivového příplatku.
Liu Resort - Turecká riviéra - Turecko, Side - Pobytové zájezdyLiu Resort - Turecká riviéra - Turecko, Side - Pobytové zájezdyLiu Resort - Turecká riviéra - Turecko, Side - Pobytové zájezdyLiu Resort - Turecká riviéra - Turecko, Side - Pobytové zájezdyLiu Resort - Turecká riviéra - Turecko, Side - Pobytové zájezdyLiu Resort - Turecká riviéra - Turecko, Side - Pobytové zájezdyLiu Resort - Turecká riviéra - Turecko, Side - Pobytové zájezdyLiu Resort - Turecká riviéra - Turecko, Side - Pobytové zájezdy

Doprava

 • N1 – Praha, Beroun, Žebrák, Rokycany, Plzeň (garantovaná odjezdová místa – platí u všech zájezdů a termínů) – bez příplatku!
 • N2 – Ústí n. L., Teplice, Bílina, Most, Louny, Slaný, Kladno, Chomutov, Ostrov n. O., K. Vary – příplatek 400 Kč
 • N3 – Hradec Králové, Pardubice, Chrudim, Poděbrady, Kolín – příplatek 400 Kč
 • N4 – České Budějovice, Vodňany, Písek, Tábor – příplatek 400 Kč
 • N5 – Liberec, Jablonec, Turnov,Mladá Boleslav – příplatek 400 Kč
 • N6 – Cheb, Sokolov, Mariánské Lázně – příplatek 400 Kč
 • N7 – Klatovy, Domažlice – příplatek 400 Kč
 • N8 – Brno, Jihlava – příplatek 400 Kč

  Důležitá poznámka:

  Svozy N2 – N8 jsou garantovány při minimálním počtu 4 osob a více než 31 dní před odjezdem!

Svoz u autobusových zájezdů

N1 a nebo na trase zájezdu je bez příplatku.
N2–9 je za příplatek 400 Kč není-li u dané destinace uvedeno jinak.

Svoz u leteckých zájezdů

N2–9 za příplatek 500 Kč na osobu, není-li u dané destinace v ceníku uvedeno jinak.


Podobné zájezdy

Selectum Family Resort

Selectum Family Resort

Země: Turecko

Destinace: Turecká riviéra

Středisko: Belek

Ubytování: Selectum Family Resort

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Září - Prosinec

Délka pobytu: 5 až 15 dnů

Osob: 1-3, 1-4 osoba

č. zájezdu: 469061/5
all-inclusive
letecky
od28 880,-/osoba
  Last minute
  Kefaluka Resort & Spa

  Kefaluka Resort & Spa

  Země: Řecko, Turecko

  Destinace: Bodrum

  Středisko: Bodrum

  Ubytování: Kefaluka Resort & Spa

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Září, Říjen, Listopad

  Délka pobytu: 8 až 12 dnů

  Osob: 1-3 osoba

  č. zájezdu: 450587/5
  all-inclusive
  letecky
  od28 590,-/osoba
   Salmakis Resort & Spa

   Salmakis Resort & Spa

   Země: Řecko, Turecko

   Destinace: Bodrum

   Středisko: Bodrum

   Ubytování: Salmakis Resort & Spa

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Září, Říjen, Listopad

   Délka pobytu: 8 až 12 dnů

   Osob: 1-3 osoba

   č. zájezdu: 450345/5
   all-inclusive
   letecky
   od27 590,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Pobytové zájezdy na Madeiru

    Pobytové a pobytově-poznávací zájezdy

    Pobytový zájezd na Madeiru je synonymem pro relaxaci, klid a luxusní dovolenou.

    Aktuálně

    21.7.2023

    Velký okruh Slovinskem

    Poslední volná místa na autobusový zájezd po krásách Slovinska od 22.8. do 27.8.2023

    20.7.2023

    Poslední volná místa do Londýna!

    Poslední volná místa na jedinečný letecký poznávací zájezd z Londýna do srdce Anglie.

    20.7.2023

    Last Minute Kalábrie

    doprodej leteckých zájezdů do 4* rezortu Villaggio Borgo degli Ulivi v Kalábrii, letecky z Prahy, v termínu 24.7.-31.7.2023.

    RSS, více aktualit