Rezidence Michalis

Řecko, Sarti

č. zájezdu: 318292/97
od5 571,-/osoba
-7%sleva
Rezidence Michalis - Chalkidiki - Řecko, Sarti - Pobytové zájezdy

Rezidence Michalis

Země: Řecko

Destinace: Chalkidiki

Středisko: Sarti

Ubytování: Rezidence Michalis


Stravování: bez stravování, snídaně, večeře, polopenze
Doprava: letecky, autobusem, vlastní doprava

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Září

Délka pobytu: 10, 11, 12 dnů


Výhody:

  • Sleva za včasný nákup

Možnosti dopravy

  • vlastní doprava
  • autobusem
  • letecky

Možnosti stravování

  • bez stravování
  • snídaně
  • večeře
  • polopenze

Slevy

  • Sleva za včasný nákup

NAZEV_HOTELU

Rezidence MICHALIS ***

POLOHA

Rezidence se nachází v klidné části letoviska, do centra cca 500 m – asi 8 min. procházkovou chůzí. Rezidence Michalis patří k nejžádanějším ubytovacím kapacitám v naší nabídce.

UBYTOVANI

2 a 3-lůžková studia a 4-lůžková studia (manželské lůžko a patrová postel) s kuchyňským koutem (vařič, lednice, nádobí podle počtu ubytovaných), vlastním soc. zařízením (SWC), balkónem se zahradním nábytkem, SAT-TV a klimatizací (za příplatek 5,– Euro/den).

VYBAVENI

Celý komplex je oplocen, což zabezpečuje soukromí klientů, v zahradě rezidence plné květin, palem a subtropické vegetace jsou umístěny houpačky a prolézačky pro děti a hřiště se sítí pro míčové hry, bazén s lehátky, pergola s posezením a krbem, Wi-Fi v objektu bezplatně.

STRAVOVANI

Vlastní nebo snídaně, večeře nebo polopenze v místní restauraci (řecká kuchyně) – snídaně a večeře servírované – výběr z několika menu.

PLAZ

Sithonie nabízí snad nejkrásnější pláže v celém Řecku, písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 300 m, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek (u nových plážových barů), velký výběr vodních sportů za poplatek, plážový volejbal.

DALSI_SLUZBY

Jednolůžkový pokoj + 500,– Kč/noc

SLEVY_A_VYHODY

Vlastní doprava – 2.000,– Kč, spojení 2 turnusů – 2.000,– Kč

UPOZORNENI

AUTOKARCena zahrnuje: dopravu autokarem, 11/10/9 x ubytování, stravu (viz tabulka), služby delegáta, pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. Cena nezahrnuje: komplexní pojištění včetně léčebných výloh a storna 30,– Kč/os./den, příplatky viz tabulka, pobytové taxy ve výši 0,5 Euro/studi­o/apartmán a noc – platí se hotově na místě nebo na recepci hoteluLETADLOCena zahrnuje: leteckou doprava, letištní taxy a základní poplatky, transfer z letiště do místa ubytování a zpět, 11/10 x ubytování, stravu (viz tabulka), služby delegáta, pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. Cena nezahrnuje: komplexní pojištění včetně léčebných výloh a storna 30,– Kč/os./den, příplatky viz tabulka, pobytové taxy ve výši 0,5 Euro/studi­o/apartmán a noc – platí se hotově na místě nebo na recepci hotelu

NAS_NAZOR

Klidná poloha ubytování s krásnou zahradou a bazénem, vhodná pro všechny generace, velmi oblíbená kapacita, doporučujeme včasnou rezervaci.

Rezidence Michalis - Chalkidiki - Řecko, Sarti - Pobytové zájezdyRezidence Michalis - Chalkidiki - Řecko, Sarti - Pobytové zájezdyRezidence Michalis - Chalkidiki - Řecko, Sarti - Pobytové zájezdyRezidence Michalis - Chalkidiki - Řecko, Sarti - Pobytové zájezdyRezidence Michalis - Chalkidiki - Řecko, Sarti - Pobytové zájezdyRezidence Michalis - Chalkidiki - Řecko, Sarti - Pobytové zájezdyRezidence Michalis - Chalkidiki - Řecko, Sarti - Pobytové zájezdyRezidence Michalis - Chalkidiki - Řecko, Sarti - Pobytové zájezdyRezidence Michalis - Chalkidiki - Řecko, Sarti - Pobytové zájezdyRezidence Michalis - Chalkidiki - Řecko, Sarti - Pobytové zájezdy
773 647 900
774 418 009

(po-pá: 8:00 - 17:00)

všechny kontakty

Aktuálně

14.3.2019

Norsko nejen pro seniory 55+

Nejlevnější letecký zájezd do Norska. V základní ceně již zahrnutá polopenze, komplexní cestovní pojištění UNIQA včetně storna a vyhlídkovou plavbu po Geirangerfjordu.

10.3.2019

Island nejen pro seniory 55+

Poznejte Island během našeho nejúspěšnějšího zájezdu minulých let. Noclehy jsou zajištěny v penzionu v pokojích s příslušenstvím a povlečením.

6.3.2019

Cestovní pojištění zdarma k zájezdům do exotiky

Každá osoba dostane k zájezdu jako bonus kvalitní cestovní pojištění včetně storna zdarma.

RSS, více aktualit

Novinky E-mailem

Zaregistrujte se k odběru novinek e-mailem


zpracováním os. údajů