Rezidence Michalis

Řecko, Sarti

č. zájezdu: 318292/97
od5 990,-/osoba
Last minute
Rezidence Michalis - Chalkidiki - Řecko, Sarti - Pobytové zájezdy

Rezidence Michalis

Země: Řecko

Destinace: Chalkidiki

Středisko: Sarti

Ubytování: Rezidence Michalis


Stravování: bez stravování, snídaně, večeře, polopenze
Doprava: letecky, autobusem

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Červenec, Srpen, Září

Délka pobytu: 10, 11, 12 dnů


Výhody:

Možnosti dopravy

  • autobusem
  • letecky

Možnosti stravování

  • bez stravování
  • snídaně
  • večeře
  • polopenze

NAZEV_HOTELU

Rezidence MICHALIS ***

POLOHA

Rezidence se nachází v klidné části letoviska, do centra cca 500 m – asi 8 min. procházkovou chůzí. Rezidence Michalis patří k nejžádanějším ubytovacím kapacitám v naší nabídce.

UBYTOVANI

2 a 3-lůžková studia a 4-lůžková studia (manželské lůžko a patrová postel) s kuchyňským koutem (vařič, lednice, nádobí podle počtu ubytovaných), vlastním soc. zařízením (SWC), balkónem se zahradním nábytkem, SAT-TV a klimatizací (za příplatek 5,– Euro/den).

VYBAVENI

Celý komplex je oplocen, což zabezpečuje soukromí klientů, v zahradě rezidence plné květin, palem a subtropické vegetace jsou umístěny houpačky a prolézačky pro děti a hřiště se sítí pro míčové hry, bazén s lehátky, pergola s posezením a krbem, Wi-Fi v objektu bezplatně.

STRAVOVANI

Vlastní nebo snídaně, večeře nebo polopenze v místní restauraci (řecká kuchyně) – snídaně a večeře servírované – výběr z několika menu.

PLAZ

Sithonie nabízí snad nejkrásnější pláže v celém Řecku, písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 300 m, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek (u nových plážových barů), velký výběr vodních sportů za poplatek, plážový volejbal.

DALSI_SLUZBY

Jednolůžkový pokoj + 500,– Kč/noc

SLEVY_A_VYHODY

Vlastní doprava – 2.000,– Kč, spojení 2 turnusů – 2.000,– Kč

UPOZORNENI

AUTOKARCena zahrnuje: dopravu autokarem, 11/10/9 x ubytování, stravu (viz tabulka), služby delegáta, pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. Cena nezahrnuje: komplexní pojištění včetně léčebných výloh a storna 30,– Kč/os./den, příplatky viz tabulka, pobytové taxy ve výši 0,5 Euro/studi­o/apartmán a noc – platí se hotově na místě nebo na recepci hoteluLETADLOCena zahrnuje: leteckou doprava, letištní taxy a základní poplatky, transfer z letiště do místa ubytování a zpět, 11/10 x ubytování, stravu (viz tabulka), služby delegáta, pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. Cena nezahrnuje: komplexní pojištění včetně léčebných výloh a storna 30,– Kč/os./den, příplatky viz tabulka, pobytové taxy ve výši 0,5 Euro/studi­o/apartmán a noc – platí se hotově na místě nebo na recepci hotelu

NAS_NAZOR

Klidná poloha ubytování s krásnou zahradou a bazénem, vhodná pro všechny generace, velmi oblíbená kapacita, doporučujeme včasnou rezervaci.

obecne_pobyto­va_akce

REZIDENCE MICHALIS ubytování - zajištěno ve 2, 3 a 4 lůžkových studiích (4 lůžková studia – manželské lůžko a patrová postel) s kuchyňským koutem (vařič, lednice, nádobí podle počtu ubytovaných), vlastním soc. zařízením (SWC), balkónem se zahradním nábytkem, SAT-TV a klimatizací (za příplatek 5,– Euro/den). Wi-Fi v objektu bezplatně. Rezidence Michalis má také zahradu, bazén s lehátky a pergolu s posezením a krbem. Bližší popis Vašeho ubytování naleznete v katalogu a potvrzené cestovní smlouvě. Zkontrolujte prosím tato data s Voucherem. Povlečení a 1× malý ručník/osoba je na místě k dispozici. Osušky na pláž , hygienické a úklidové prostředky jako je jar, utěrka apod. doporučujeme přibalit s sebou. Úklid studií a pokojů si klienti provádí sami. Závěrečný úklid po opuštění ubytování je v režii domácích. Možnost zajištění dětské postýlky za poplatek 5,– Euro/noc – hradí se hotově na místě.

Stravování

strava  - vlastní nebo polopenze v místní restauraci (řecká kuchyně – restaurace vzdálena cca 800m) – snídaně a večeře servírované – výběr z několika menu.

plaze_plazovy_ser­vis

letovisko s jedinečnou 3,5 km dlouhou písečnou pláží s pozvolným vstupem do moře, pláž je vzdálena 300m, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek  (u nových plážových barů) velký výběr vodních sportů za poplatek, plážový volejbal.

Rezidence Michalis - Chalkidiki - Řecko, Sarti - Pobytové zájezdyRezidence Michalis - Chalkidiki - Řecko, Sarti - Pobytové zájezdyRezidence Michalis - Chalkidiki - Řecko, Sarti - Pobytové zájezdyRezidence Michalis - Chalkidiki - Řecko, Sarti - Pobytové zájezdyRezidence Michalis - Chalkidiki - Řecko, Sarti - Pobytové zájezdyRezidence Michalis - Chalkidiki - Řecko, Sarti - Pobytové zájezdyRezidence Michalis - Chalkidiki - Řecko, Sarti - Pobytové zájezdyRezidence Michalis - Chalkidiki - Řecko, Sarti - Pobytové zájezdyRezidence Michalis - Chalkidiki - Řecko, Sarti - Pobytové zájezdyRezidence Michalis - Chalkidiki - Řecko, Sarti - Pobytové zájezdy
773 647 900
774 418 009

(po-pá: 8:00 - 17:00)

všechny kontakty

Aktuálně

5.6.2019

Norsko nejen pro seniory 55+

Nejlevnější letecký zájezd do Norska. V základní ceně již zahrnutá polopenze, komplexní cestovní pojištění UNIQA včetně storna a vyhlídkovou plavbu po Geirangerfjordu.

4.4.2019

Garantované termíny poznávacích zájezdů

Aktuální last minute nabídky na poznávací zájezdy s garancí odjezdu.

10.3.2019

Island nejen pro seniory 55+

Poznejte Island během našeho nejúspěšnějšího zájezdu minulých let. Noclehy jsou zajištěny v penzionu v pokojích s příslušenstvím a povlečením.

RSS, více aktualit

Novinky E-mailem

Zaregistrujte se k odběru novinek e-mailem


zpracováním os. údajů