SARDINIE NA KOLE

č. zájezdu: 331970/118
od13 990,-/osoba
SARDINIE NA KOLE - Aktivní dovolená

SARDINIE NA KOLE

Země: Itálie


Stravování: polopenze
Doprava: autobusem

Typ zájezdu: Aktivní dovolená

Termíny: Září

Délka pobytu: 10 dnů


Výhody:

Možnosti dopravy

  • autobusem

Možnosti stravování

  • polopenze

Popis

140 SARDINIE NA KOLE: https://www.bikemap.net/en/r/874266/

Program

1. – 2. den: Žďár nad Sázavou – Palau. Autobusem přes Rakousko do Itálie, trajektem z Livorna na Sardinii. Na kole k Golfo Aranci. Ubytování u Palau.

3. den: Porto Cervo. Cykloetapa podél smaragdového pobřeží Costa Smeralda, nádhernou krajinou žulových skal zasazených v pronikavé zeleni, s bělostnými plážemi s průzračnou vodou, do luxusního Porto Cervo. Nejkrásnější přístav na Sardinii s milionářskými plachetnicemi.

4. den: La Maddalena. Koupání u Palau či volitelně trajektem z Palau na Napoleonův ostrov La Maddalena, na kole okolo ostrova s plážemi, pahorky a odstíny azurově modré barvy.

5. den: Capo Testa. Okružní trasa do Santa Tereza – fénického města a příjemného letoviska s věží a ostrůvky. K nejsevernějšímu bodu ostrova a po úzké šíji na Capo Testa – skalnatý výběžek s bizarními skalisky, možnost pěší túry.

6. den: Alghero. Autobusem k Codrongianos – krásný středověký kostelík Santa Trinita di Saccargia, dále ke Capo Caccia s jeskyní Grotta di Nettuno. Prohlídka největší jeskyně na pobřeží Středozemního moře, 1200 m dlouhé s krápníky, krasovými sloupy, jezírky a plážičkami. Na kole dále do Alghero

  • prohlídka krásného historického městečka s mnoha

památkami v katalánském duchu na západním pobřeží. Věže, promenády, úzké uličky, gotické kostely.

7. den: Nuoro – Budoni. Autobusem kolem nurágů z doby bronzové do Nuoro – prohlídka. Mt.Ortobene, výhled do kraje. Budoni s vyhledávanými plážemi, koupání.

8. den: Cala Gonone. Autobusem do Dorgali. Na kole do Cala Gonone. Překrásný výhled na záliv Orosei. Malebné letovisko Cala Gonone na úpatí vyhaslé sopky, koupání. Volitelně pěšky nebo na loďce na jih do Cala di Luna – nejromantičtější azurová zátoka a bělostná pláž s příkrými skalami a středomořskou vegetací – známá z mnoha filmů.

9. – 10. den: Olbia – Žďár nad Sázavou. Zpět do Olbie, trajektem do Livorna. Přes Rakousko domů.

Obtížnost:

2–3, doporučujeme cross Délka tras: autobusem 3100 km, pěšky 3× 5–20 km, na kole 0–270 km, lodí 600 km Počasí: vzduch 26–29 °C, voda 21–25 °C Odjezdy: Praha, Žďár nad Sázavou, Brno

V ceně je:

Doprava klimatizovaným autobusem, trajekt na Sardinii a zpět, přeprava kol, polopenze (polní kuchyně), 7× ubytování v kempech (2-lůžkové pokoje chat a bungalovů), průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH.

140 SARDINIE NA KOLE: https://www.bikemap.net/en/r/874266/

SARDINIE NA KOLE - Aktivní dovolená
773 647 900
774 418 009

(po-pá: 8:00 - 17:00)

všechny kontakty

Aktuálně

5.6.2019

Norsko nejen pro seniory 55+

Nejlevnější letecký zájezd do Norska. V základní ceně již zahrnutá polopenze, komplexní cestovní pojištění UNIQA včetně storna a vyhlídkovou plavbu po Geirangerfjordu.

4.4.2019

Garantované termíny poznávacích zájezdů

Aktuální last minute nabídky na poznávací zájezdy s garancí odjezdu.

10.3.2019

Island nejen pro seniory 55+

Poznejte Island během našeho nejúspěšnějšího zájezdu minulých let. Noclehy jsou zajištěny v penzionu v pokojích s příslušenstvím a povlečením.

RSS, více aktualit

Novinky E-mailem

Zaregistrujte se k odběru novinek e-mailem


zpracováním os. údajů