Hotel Tenerife Golf & Sea View

Španělsko, San Miguel

č. zájezdu: 491750/74
od23 200,-/osoba
Hotel Tenerife Golf & Sea View

Tenerife Golf & Sea View

Země: Španělsko

Destinace: Tenerife

Středisko: San Miguel

Hotel: Tenerife Golf & Sea View


Stravování: snídaně, polopenze, all-inclusive
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Červenec - Listopad

Délka pobytu: 8 až 16 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • snídaně
  • polopenze
  • all-inclusive

Poloha

Na jižním pobřeží ostrova, 8 km od letiště, v oblast Golf del Sur.

Vybavení objektu

Hotel nabízí v jedné osmipatrové budově celkem 125 pokojů (některé přizpůsobeny pro tělesně postižené klienty). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, možnost Wi-Fi připojení k internetu v celém hotelu, restaurace, bar, dětský klub (děti 4 – 10 let), parkoviště. Na sluneční terase hotelu (3. patro vedle recepce) je bazén pro dospělé s oddělenou částí pro děti (v zimních měsících vyhřívaný), lehátka, slunečníky a krásný výhled na oceán. Hosté mohou využít i nabídku služeb Centra SPA (masáže, sauna, vířivka). Několikrát v týdně je připravován denní i večerní animační program.

Dvoulůžkový pokoj Standard

Pokoj má ve svém vybavení klimatizaci s centrálním vytápěním, telefon, možnost Wi-Fi připojení k internetu, televizi se satelitními programy, trezor (zdarma), minibar (za příplatek), koupelnu s WC a vysoušečem vlasů. Za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na moře. Pokoje jsou většinou bez balkonu.Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 1 dítě do 2 let.

Pokoj Superior s výhledem na moře

Základní vybavení je stejné jako ve dvoulůžkovém pokoji, je prostornější a má rozkládací pohovku a výhled na moře, většinou je však bez balkonu.Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby, 2 děti a 1 dítě do 2 let.

Rodinný pokoj

Základní vybavení je stejné jako ve dvoulůžkovém pokoji, navíc má oddělenou ložnici a balkon.Maximální obsazenost – 4 dospělé osoby, 2 děti a 1 dítě do 2 let nebo 5 dospělých osob a 1 dítě do 2 let.

Junior Suite

Základní vybavení je stejné jako u dvoulůžkového pokoje, balkon má výhledem na moře.Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby, 2 děti a 1 dítě do 2 let.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi a lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby během dne.

Sport

V hotelu je víceúčelové hřiště a posilovna. Golfové hřiště, na které hotel zajišťuje pro své hosty speciální slevy, Golf del Sur je přibližně 450 m od hotelu, další hřiště jsou vzdálena cca: 1,5 km Amarilla Golf, 10 km od Los Palos Golf Center a 15 km Golf Las Américas.

Obchody

Menší obchodní centrum s obchody je cca 50 m od hotelu. Rybářská vesnička Los Abrigos s typickými restauracemi a obchůdky je vzdálena přibližně 1,5 km od hotelu.

Pláž

Přírodní tmavá oblázková pláž leží cca 250 m od hotelu. Světlé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře jsou v letovisku Playa de las Américas vzdáleném od hotelu cca 17 km (autobusová zastávka cca 700 m od hotelu).

Hotel Tenerife Golf & Sea ViewHotel Tenerife Golf & Sea ViewHotel Tenerife Golf & Sea ViewHotel Tenerife Golf & Sea ViewHotel Tenerife Golf & Sea ViewHotel Tenerife Golf & Sea ViewHotel Tenerife Golf & Sea ViewHotel Tenerife Golf & Sea ViewHotel Tenerife Golf & Sea ViewHotel Tenerife Golf & Sea ViewHotel Tenerife Golf & Sea ViewHotel Tenerife Golf & Sea ViewHotel Tenerife Golf & Sea ViewHotel Tenerife Golf & Sea ViewHotel Tenerife Golf & Sea ViewHotel Tenerife Golf & Sea ViewHotel Tenerife Golf & Sea ViewHotel Tenerife Golf & Sea ViewHotel Tenerife Golf & Sea ViewHotel Tenerife Golf & Sea ViewHotel Tenerife Golf & Sea ViewHotel Tenerife Golf & Sea ViewHotel Tenerife Golf & Sea ViewHotel Tenerife Golf & Sea ViewHotel Tenerife Golf & Sea ViewHotel Tenerife Golf & Sea ViewHotel Tenerife Golf & Sea ViewHotel Tenerife Golf & Sea ViewHotel Tenerife Golf & Sea ViewHotel Tenerife Golf & Sea ViewHotel Tenerife Golf & Sea ViewHotel Tenerife Golf & Sea ViewHotel Tenerife Golf & Sea ViewHotel Tenerife Golf & Sea View

Doprava

Letový řád

Na Kanárské ostrovy odlétáme v průměru 5× do týdne.

Nezapomeňte se před odletem na dovolenou přesvědčit o aktuálním čase odletu Vašeho letadla.

Rezervace míst v letadle

V případě zájmu je možné zajistit konkrétní místa v letadle. Týká se pouze přímých letů. U spojených letů konkrétní místa rezervovat nelze. U žádného letu nelze rezervovat místa v 1. řadě.

Poplatky za provedení rezervace konkrétního místa v letadle jsou následující:

PREMIUM SEATS – 2. – 3. řada + 4. řada sedadla ABC
– řady u nouzových východů (exit)

Cena: 490 Kč/jeden směr (980 Kč/zpáteční letenka)

Sedačky u nouzových východů mohou být obsazeny pouze osobami staršími 12 let a fyzicky přiměřeně zdatnými. Tyto sedačky nesmí být obsazovány dětmi, osobami ve vysokém věku, fyzicky slabými, tělesně či mentálně postiženými, osobami se špatnou pohyblivostí, osobami které nedopnou standardní bezp. pás a je třeba ho nastavovat pásem pro infanty, gravidními ženami. V případě, že cestující si tato místa rezervují a nesplní podmínky pro přepravu na místech u nouzových východů, mohou být palubní obsluhou usazeni na jiná místa. V tomto případě nevzniká nárok na reklamaci a rezervační poplatek se nevrací.

STANDARD SEATS – ostatní sedadla (kromě 1. řady)
Cena: 290 Kč/jeden směr (580 Kč/zpáteční letenka)

Rezervaci míst v letadle je nutné nahlásit a uhradit nejpozději 48 hodin před plánovaným odletem v cestovní kanceláři.


Podobné zájezdy

Hotel Blue Sea Callao Garden

Hotel Blue Sea Callao Garden

Země: Španělsko

Destinace: Tenerife

Středisko: Callao Salvaje

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Červenec - Květen

Délka pobytu: 8 až 15 dnů

č. zájezdu: 483502/89
all-inclusive
letecky
od17 490,-/osoba
  Pohodový týden - Tenerife - mezi sopkami a exotickými soutěskami

  Pohodový týden - Tenerife - mezi sopkami a exotickými soutěskami

  Země: Španělsko

  Destinace: Tenerife

  Středisko: Kanárské ostrovy, Los…

  Typ: Pobytové zájezdy, Poznávací…

  Termíny: Říjen - Září

  Délka pobytu: 8 dnů

  Osob: 1-3, 1, 1-2 osoba

  č. zájezdu: 348745/1
  polopenze
  letecky
  od37 490,-/osoba
   Hotel Bahia Principe Sunlight Tenerife

   Hotel Bahia Principe Sunlight Tenerife

   Země: Španělsko

   Destinace: Tenerife

   Středisko: Playa Paraiso

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Září - Leden

   Délka pobytu: 8 až 15 dnů

   č. zájezdu: 477322/89
   all-inclusive
   letecky
   od27 589,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytové zájezdy na Madeiru

    Pobytové a pobytově-poznávací zájezdy

    Pobytový zájezd na Madeiru je synonymem pro relaxaci, klid a luxusní dovolenou.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Dovolená na Kanárských ostrovech 2024

    Kanárské ostrovy, španělsky Las Islas Canarias – španělské souostroví v Atlantském oceánu při severozápadním pobřeží Afriky.

    Aktuálně

    5.6.2024

    Fjordy a další klenoty Norska

    Poslední volná místa na červencový termín 2024! Sleva 2000 Kč pro osoby starší 55 let

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    RSS, více aktualit