Resort Villas Rubin (pokoje)

Chorvatsko, Rovinj

č. zájezdu: 484271/109
od3 590,-/osoba
Resort Villas Rubin (pokoje) - Istrie - Chorvatsko, Rovinj - Pobytové zájezdy

Resort Villas Rubin (pokoje)

Země: Chorvatsko

Destinace: Istrie

Středisko: Rovinj

Ubytování: Resort Villas Rubin (pokoje)


Stravování: snídaně, polopenze
Doprava: autobusem, vlastní doprava

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Září

Délka pobytu: 4 až 10 dnů


Možnosti dopravy

 • vlastní doprava
 • autobusem

Možnosti stravování

 • snídaně
 • polopenzePopis:

  Nezapomenutelná letní dovolená v resortu Villas Rubin přímo u moře s bazénem se skluzavkami a animačními programy pro děti!

  • 3–7 nocí v letovisku Rovinj, Chorvatsko
  • Ubytování v resortu Villas Rubin
  • Klimatizované pokoje pro 1–3 osoby
  • Dítě do 11,99 let na přistýlce zdarma
  • Stravování formou snídaní nebo polopenze (možnost volby v kalkulaci)
  • Venkovní bazén s oddělenou částí pro děti a skluzavkami 
  • Lehátka u bazénu i na pláži zdarma
  • Animační programy pro děti 
  • Domácí mazlíčci povoleni za poplatek 
  • Bohaté sportovní vyžití na pláži 
  • Vlastní nebo autobusová doprava
  • Parkování zdarma

  Vaše dovolená v chorvatské Rovinji

  Letovisko Rovinj se nachází na Istrii jen cca 50 km od města Pula, kde se nachází i letiště. Jedná se o jedno z nejoblíbenějších letovisek, které nebudete chtít opustit. Autem dorazíte do Rovinje za cca 8 hod. Starší, historická část se rozkládá na poloostrově. Kolem se nachází přibližně 14 ostrůvků. Nejznámější je především ostrov sv. Andrija a sv. Kateřiny. K navštívení doporučujeme historickou část města a kostel sv. Euphemia, který se nachází v centru starého města a je dominantou města. Díky vyhlídce z věže kostela budete mít celé okolí doslova na dlani.

  Resort Villas Rubin

  Resort Villas Rubin nabízí svým klientům místo, kde mohou zažít nezapomenutelnou dovolenou. Disponuje recepcí, restaurací, pizzerií, barem u bazénu, kavárnou, občerstvení u sportoviště a velmi oblíbeným Ice corner se zmrzlinami a chlazenými alkoholickými a nealkoholickými nápoji. Venkovní bazén, který se nachází u pláže se skluzavkami, slunečníky a lehátky je skvělým místem pro Váš relax. Vedlejší bazén pak slouží pro děti. Sportovní vyžití je zde samozřejmostí. Můžete využít např. tenisový kurt, basketbalové a volejbalové hřiště. Zapůjčit lze i jízdní kola, loďku. Vyzkoušet můžete i mini golf. Animační programy jsou zde připraveny pro děti i dospělé v hlavní sezone od cca 1.6.–31.8.2023. Domácího mazlíčka můžete vzít do resortu s sebou (za poplatek 10 €/den). Parkování auta v areálu lze zdarma (omezená kapacita, nelze rezervovat předem). V resortu se nachází celkem 85 pokojů a 272 partmánů. 

  Pokoj Standard s možností přistýlky

  Pokoj o rozměru cca 20 m2 disponuje vlastním sociálním zařízením, ložnicí s dvěma oddělenými lůžky, přistýlka je řešena formou rozkládacího křesla, klimatizací, SAT/TV, lednicí, telefonem, trezorem, WiFi připojením, terasou nebo balkonem. Pokoj lze obsadit i 1 osobou. 

  Stravování 

  • Stravování probíhá formou snídaní nebo polopenze (možnost výběru v kalkulaci)
  • Snídaně i večeře jsou podávány formou bufetu
  • Snídaně jsou podávány od cca 07.00 do 10.00 hod.
  • Večeře jsou podávány od cca 19.00 do 21.00 hod.
  • Na vyžádání u personálu v restauraci lze zajistit např. vegetariánská a diabetická jídla nebo nutričně vyvážená jídla. Personál klientům připraví balíček. 
  • V případě zakoupení polopenze pobyt začíná večeří a končí snídaní 
  • Nápoje k večeři nejsou zahrnuty v ceně 

  Pláž 

  Krásná a upravovaná pláž se nachází cca 50–100 m od resortu. Pláže v okolí resortu jsou různorodé místy jsou oblázkové, skalnaté ale i písečné. Plážový servis je zdarma (omezená kapacita slunečníků a lehátek). Na pláži jsou k dispozici i sprchy.

  Sport, zábava a tipy na výlety 

  Sport 

  Areál resortu disponuje kurty na volejbal, tenis, basketbal. Zahrát si můžete také např. stolní tenis a mini golf. Půjčit si můžete kola, loďku vybavení na nordic walking. Na pláži je pro klienti připraveno velké množství aktivit jako např. vodní lyžování, jízda na banánu, parasailing. 

  Zabáva

  V resortu probíhají v hlavní sezoně pravidelné animační programy. K dispozici je také herna s videohrami, kulečníkem, šipkami a dalšími hrami. 

  Tipy na výlet

  • Město Rovinj (cca 4 km)
  • Pula Arena (cca 35 km)
  • Aquapark Istralandia (cca 55 km)

  Cestujete s dětmi?

  Resort Villas Rubin je vhodným místem pro rodiny s dětmi. Během hlavní sezony v areálu resortu probíhají pravidelně animační programy pro děti od 4–11 let. Večerní program pro děti zahrnuje mini disco, mini kabaret, talentové show atd. Součástí resortu jsou i dětská hřiště. Každé dítě si zde určitě přijde na své a nudit se určitě nebude. Do pokoje lze umístit dítě do 1,99 let nad rámec kapacity bez nároku na lůžku o služby (spí v posteli s rodiči). Dítě do 11,99 let na přistýlce mají pobyt zdarma.V případě autobusové dopravy děti, které jsou na přistýlce zdarma hradí stejnou částku za dopravu jako dospělá osoba.

  Delegát na telefonu

  Delegát se nemusí nacházet v místě Vašeho pobytu, nedělá informační schůzky a je k dispozici pouze v hlavní sezóně (zhruba od 15. 6. do 14. 9. 2024) na telefonu. Delegát je Vám tedy k dispozici po celou dobu pobytu a telefonní kontakt na něj obdržíte v pokynech k zájezdu, které obdržíte emailem 5–7 dní před odjezdem na dovolenou. Mimo hlavní sezónu kontaktujte v případě potřeby asistenční linku CK.

  Důležité informace

  • Check in od cca 15.00 hod., check out je nutné provést nejpozději do 10.00 hod.
  • V případě, že si klienti zakoupí zájezd s autobusovou dopravou mají nárok na ubytování nejdříve až v čase check inu. Na konci pobytu musí pokoj opustit do doby check outu (časy uvedeny viz výše) 
  • V případě autobusové dopravy je velmi brzký příjezd na místo a na cestu zpět je odjezd do ČR ve večerních hodinách
  • Případná povinná pobytová taxa je cca 1,5 €/os./den – hradí se na místě
  • Parkování v areálu zdarma (omezená kapacita, nelze rezervovat)
  • Domácí mazlíčci povoleni za poplatek 10 €/den – na vyžádání u CK, hradí se na místě 
  • Cestovní kancelář není pořadatelem animačních programů a nemůže garantovat rozsah, četnost, či kvalitu poskytovaných služeb. Animační programy standardně probíhají v cizím jazyce. Animační program mohou navštěvovat děti různých věkových kategorií, avšak u nízkého věku dětí může být vyžadován dozor blízké dospělé osoby.
  • V případě bezlepkové stravy není v možnostech hotelu vyvarovat se při přípravě bezlepkových pokrmů kontaminaci lepkem. Možnost bezlepkové stravy znamená ve většině hotelů poskytnutí bezlepkového pečiva, bezlepkových těstovin apod. Nelze očekávat totožnou nabídku pokrmů, jako pro osoby bez dietního omezení. Strava tak bývá jednotvárná po celou dobu pobytu. Stejně tak je omezena nabídka pokrmů u bezlaktózové, či vegetariánské stravy.
  • Doprava vlastní nebo autobusová
  • Cestovat můžete s platným OP
  • Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
  • WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky


Resort Villas Rubin (pokoje) - Istrie - Chorvatsko, Rovinj - Pobytové zájezdyResort Villas Rubin (pokoje) - Istrie - Chorvatsko, Rovinj - Pobytové zájezdyResort Villas Rubin (pokoje) - Istrie - Chorvatsko, Rovinj - Pobytové zájezdyResort Villas Rubin (pokoje) - Istrie - Chorvatsko, Rovinj - Pobytové zájezdyResort Villas Rubin (pokoje) - Istrie - Chorvatsko, Rovinj - Pobytové zájezdyResort Villas Rubin (pokoje) - Istrie - Chorvatsko, Rovinj - Pobytové zájezdyResort Villas Rubin (pokoje) - Istrie - Chorvatsko, Rovinj - Pobytové zájezdyResort Villas Rubin (pokoje) - Istrie - Chorvatsko, Rovinj - Pobytové zájezdyResort Villas Rubin (pokoje) - Istrie - Chorvatsko, Rovinj - Pobytové zájezdyResort Villas Rubin (pokoje) - Istrie - Chorvatsko, Rovinj - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Pavilony Villas Rubin

Pavilony Villas Rubin

Země: Chorvatsko

Destinace: Istrie

Středisko: Rovinj

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Září

Délka pobytu: 6 až 10 dnů

č. zájezdu: 483976/89
snídaně
vlastní doprava
od8 450,-/osoba
  Apartmány Villas Rubin

  Apartmány Villas Rubin

  Země: Chorvatsko

  Destinace: Istrie

  Středisko: Rovinj

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Květen - Září

  Délka pobytu: 4 až 10 dnů

  č. zájezdu: 472413/89
  bez stravování
  vlastní doprava
  od5 389,-/osoba
   Resort Amarin - pokoje

   Resort Amarin - pokoje

   Země: Chorvatsko

   Destinace: Istrie

   Středisko: Rovinj

   Ubytování: Resort Amarin - pokoje

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Duben - Říjen

   Délka pobytu: 4 až 14 dnů

   Osob: 2, 3, 1 osoba

   č. zájezdu: 482133/3
   snídaně
   vlastní doprava
   od3 810,-/osoba

   Mohlo by vás zajímat:

   Pobytově poznávací zájezdy

   Pobyty s výlety

   Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

   Pobytové zájezdy pro seniory

   Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

   Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

   Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

   Aktuálně

   12.4.2024

   Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

   Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

   11.4.2024

   Island nejen pro seniory 55+

   Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

   10.4.2024

   Tipy na zajímavý zájezd každý týden

   Mallorca, USA, Azory nebo třeba Vietnam?....

   RSS, více aktualit