Villa Lorenza

Itálie, Rosolina Mare

č. zájezdu: 358272/109
od1 115,-/osoba
Villa Lorenza - Severní Jadran - Itálie, Rosolina Mare - Pobytové zájezdy

Villa Lorenza

Země: Itálie

Destinace: Severní Jadran

Středisko: Rosolina Mare


Stravování: bez stravování
Doprava: vlastní doprava

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Červenec, Srpen, Září

Délka pobytu: 8 dnů


Možnosti dopravy

 • vlastní doprava

Možnosti stravování

 • bez stravováníPopis:

  Rodinná dovolená v Rosolina Mare! Ubytování ve vile Lorenza, jen 150 m od pláže

  • 8denní zájezd do Itálie, ubytování ve vile Lorenza
  • Apartmány pro 4–6 osob
  • Klidná rodinná dovolená, centrum města 800 m
  • Ubytování 150 m od pláže
  • K dispozici je společná zahrada a 1 parkovací místo/apartmán
  • Dobrá dostupnost z ČR

  Klidná dovolená v Rosolina Mare

  Rosolina Mare je menší spíše klidnější letovisko, které se nachází v severní části Itálie. Najdete zde pláž dlouhou 8 km. Pláž je s pozvolným vstupem do moře, což je vhodné zejména pro rodiny s dětmi. V sezóně se město mění v jednu velkou promenádu, kde najdete spoustu obchůdků, restaurací a barů.

  Ubytování ve vile Lorenza

  Villa Lorenza se skládá z 8 apartmánů rozmístěných v přízemí a 1. patře a je vzdálena cca 800 m od centra Rosolina Mare. Vila disponuje společnou zahradou a parkovacími místy (vždy jen 1 parkovací místo na apartmán).

  Trilo 4/6

  Apartmán je vybaven obývacím pokojem s rozkládací pohovkou pro 1 osobu, kuchyňským koutem, ložnicí s manželským lůžkem, ložnicí s 3 lůžky a vlastním sociálním zařízením. Každý apartmán má malou terasu nebo balkon. Klimatizace na vyžádání za poplatek 25 €/týden.

  Stravování

  • Stravování je ve vlastní režii klientů

  Vila jen 150 m od pláže

  Pláž se nachází cca 150 m od vily. Pláž je v některých místech až 100 m široká a několik kilometrů dlouhá s pozvolným vstupem do moře. Ideální je především pro rodiny s dětmi. V Rosolině jsou pláže placené i volné s řadou plážových barů a sportovního zázemí.

  Sport a zábava

  V centru Rosolina Mare najdete hlavně bary, diskotéky, herny, hřiště, dětské hřiště, půjčovny aut, kol a skútrů, vodní sporty, šlapadla, kanoe, windsurf, trhy. Individuálně můžete navštívit tyto města: Verona, Padova, San Marino, Ravenna, Florencie, Bologna, Pomposa, Ferrara, Benátky vzdáleny pouze 70 km. Nádherná je také návštěva rezervace s naučnými stezkami na jižním cípu poloostrova, na kterém se Rosolina Mare rozkládá – Giardino botanico.

  Důležité informace

  • Check in 17.00–19.00 hod. a check out do 10.00 hod.
  • Povinná vratná kauce 100 €/apt. – hrazeno na místě
  • Poplatek za závěrečný úklid 35 €/apt. (v případě, že apartmán nebude uklizený) – hrazeno na místě
  • Domácí zvířata povolena 35 €/pobyt (na vyžádání v CK) – hrazeno na místě
  • Klimatizace za poplatek 25 €/týden – hrazeno na místě
  • Povlečení 8 €/os., ručníky 8 €/os., dohromady jako set 15 €/os. – hrazeno na místě
  • Dětská postýlka na vyžádání 25 €/os. (na vyžádání u CK) – hrazeno na místě
  • Cestovat můžete s platným OP
  • Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
  • Z agentury, kde si klienti vyzvedávají klíče, se do apartmánu dopravují po vlastní ose/na vlastní náklady, v případě Vily Lorenza je to cca 800 m od agentury
  • WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky, do pokojů většinou signál WiFi nedosáhne
  • Adaptéry pro italské zásuvky – naše klasické ploché zástrčky se dvěma kolíky pasují do italských užších nebo kombinovaných zásuvek. Pro použití eurozástrčky budete muset zakoupit speciální adaptér (adattatore per la presa elettrica nebo jen zkráceně adattatore, případně riduzione elettrica). Mají je v každém supermarketu, elektru za ceny cca € 1,50–3,50 (podle typu). Koupíte je i v ČR – například Alza.cz, Euronics apod.


Villa Lorenza - Severní Jadran - Itálie, Rosolina Mare - Pobytové zájezdyVilla Lorenza - Severní Jadran - Itálie, Rosolina Mare - Pobytové zájezdyVilla Lorenza - Severní Jadran - Itálie, Rosolina Mare - Pobytové zájezdyVilla Lorenza - Severní Jadran - Itálie, Rosolina Mare - Pobytové zájezdyVilla Lorenza - Severní Jadran - Itálie, Rosolina Mare - Pobytové zájezdyVilla Lorenza - Severní Jadran - Itálie, Rosolina Mare - Pobytové zájezdyVilla Lorenza - Severní Jadran - Itálie, Rosolina Mare - Pobytové zájezdyVilla Lorenza - Severní Jadran - Itálie, Rosolina Mare - Pobytové zájezdyVilla Lorenza - Severní Jadran - Itálie, Rosolina Mare - Pobytové zájezdyVilla Lorenza - Severní Jadran - Itálie, Rosolina Mare - Pobytové zájezdy

Aktuálně

2.7.2020

Kam cestovat bez rizika?

Samé dobré zprávy:-) Do všech evropských zemí mimo Švédsko lze cestovat bez rizika:-)

7.3.2020

Rozhovor s Papežem - předsedou asociace kanceláří a agentur

Jestli se politici ve světlech reflektorů tváří jako zachránci lidu, tak to mají dělat důsledně. A ne zavřít biatlon a ostatní akce nechat. Po Praze momentálně chodí bez kontroly turisté 59 národností, v tom vidím větší riziko než v cestě do Itálie, míní Jan Papež z Asociace cestovních kanceláří. Jsme snadná oběť, místo toho, aby nám ministryně pomohla, náš obor odstřelila, kritizuje.

4.3.2020

Cestovní pojištění

Výhodné pojištění pro naše klienty od UNIQA a Generali Česká pojišťovna za zvýhodněnou cenu.

RSS, více aktualit