Playacapricho

Španělsko, Roquetas de Mar

č. zájezdu: 480989/122
od20 990,-/osoba
Playacapricho - Almería - Španělsko, Roquetas de Mar - Pobytové zájezdy

Playacapricho

Země: Španělsko

Destinace: Almería

Středisko: Roquetas de Mar

Ubytování: Playacapricho


Stravování: all-inclusive
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen

Délka pobytu: 8 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • all-inclusive

nazev

Playacapricho****

doporuceni

Hotel nedaleko centra oblíbeného letoviska Roquetas de Mar nabízí krásný bazén obklopený palmami, výbornou kuchyni a skvělou polohu u písčité pláže. Hotel doporučujeme klientům všech věkových kategorií i rodinám s dětmi.

Poloha

Hotel je situován v letovisku Roquetas de Mar, cca 33 km od letiště v Almérii. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází promenáda s mnoha obchody, restauracemi a bary. Centrum letoviska je vzdáleno cca 50 m od hotelu. Hotel leží u písčité pláže s hrubým pískem.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, výtahy, restaurace, lobby bar, bar u bazénu, bazén (součástí skluzavka), vířivka, vnitřní bazén, dětské hřiště, obchod se suvenýry. Hotel pořádá animační programy pro děti i dospělé. Zdarma: Wi-Fi (v celém hotelu), slunečníky, lehátka a osušky u bazénu (osušky – vratná kauce). Za poplatek: stolní tenis, minigolf, pétanque.

Ubytování

Pokoje s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem (za poplatek) a chladničkou. V pokojích jsou dvě lůžka o rozměrech 135×200cm, bez možnosti přistýlky. Maximální obsazenost tři dospělí a jedno dítě. V pokoji je možná dětská postýlka pro dítě do dvou let.

Stravování

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně od 8:00 do 10:30 h, obědy od 13:00 do 15:30 h, večeře od 19:30 do 22:30 h), odpolední občerstvení (sendviče, zákusky, ovoce, zmrzlina), neomezenou konzumaci vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby v době od 10:00 do 24:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

plaz

Písčitá pláž s hrubým pískem se nachází u hotelu. Slunečníky, lehátka a vodní sporty na pláži za poplatek.

popisnawww

Hotel nedaleko centra oblíbeného letoviska Roquetas de Mar nabízí krásný bazén obklopený palmami, výbornou kuchyni a skvělou polohu u písčité pláže. Hotel doporučujeme klientům všech věkových kategorií i rodinám s dětmi.

gps

36.724898, –2.624854

plazcca

u pláže

cena

V ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku • transfery do pobytového místa a zpět
• ubytování – počet noclehů a služby dle popisu • česky/slovensky mluvící delegát
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky): • volitelné doplňkové služby • doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)  storno/plnění do 50 000 Kč590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt stor­no/plnění do 50 000 Kč350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)  storno/plnění do 50 000 Kč880 Kč/osoba starší 15 let/pobyt stor­no/plnění do 50 000 Kč640 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA+ pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)  storno/plnění do 50 000 Kč1 130 Kč/osoba starší 15 let/pobyt stor­no/plnění do 50 000 Kč890 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt Informace pro zákazníky: Pro výpočet ceny zájezdu byla použita cena ropy a leteckého paliva ke dni 25. 8. 2023. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 25. 8. 2023. *Upozornění: *Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasnému omezení poskytovaných služeb v plném rozsahu.

stitky

Bazén se skluzavkouVýborná kuchyněU písčité plážeTransfer z letiště cca 30 min


Podobné zájezdy

Argos Hotel

Argos Hotel

Země: Španělsko

Středisko: Talamanca

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Březen - Červen

Délka pobytu: 4 až 8 dnů

č. zájezdu: 450941/89
polopenze
letecky
od15 309,-/osoba
  ME Ibiza Hotel

  ME Ibiza Hotel

  Země: Španělsko

  Středisko: S', Argamassa

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Duben, Květen, Červen

  Délka pobytu: 4 až 8 dnů

  č. zájezdu: 458629/89
  snídaně
  letecky
  od21 289,-/osoba
   Hotel BG Pamplona

   Hotel BG Pamplona

   Země: Španělsko

   Destinace: Mallorca

   Středisko: Can Pastilla

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Květen - Říjen

   Délka pobytu: 8 až 16 dnů

   č. zájezdu: 477185/89
   polopenze
   letecky
   od15 739,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Aktuálně

    9.2.2024

    Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

    Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek nejen ve Francii, Itálii a Rakousku, ale také v Česku, Bulharsku, Německu, Polsku, Slovinsku a Švýcarsku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přehledné tabulce.

    24.1.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 35%

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    13.12.2023

    Vánoční poukaz na dovolenou

    Darujte zážitek! Originální poukaz na nákup dovolené od tuzemských i zahraničních touroperátorů.

    RSS, více aktualit