Semiramis

Řecko, Rhodos Town

č. zájezdu: 359127/122
od18 490,-/osoba
Semiramis - Rhodos - Řecko, Rhodos Town - Pobytové zájezdy

Semiramis

Země: Řecko

Destinace: Rhodos

Středisko: Rhodos Town

Ubytování: Semiramis


Stravování: polopenze
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Říjen

Délka pobytu: 8, 11, 12 dnů


Výhody:

Možnosti dopravy

  • letecky

Možnosti stravování

  • polopenze

nazev

Semiramis****Se­miramis****

doporuceni

Hotel s výbornou polohou nedaleko pláže a zároveň v dosahu historického centra s krásnými památkami a možnostmi zábavy je vhodný pro klienty, kteří preferují dovolenou v blízkosti pláže a zároveň rádi poznávají místní historii a pamětihodnosti.

Poloha

Moderní renovovaný hotel, situovaný v klidné okrajové části západního pobřeží města Rhodos se nachází cca 14 km od letiště a cca 750 m od krásného historického centra, kde naleznete veškeré vyžití, nákupy i zábavu. Hotel leží cca 70 m od písčitooblázkové pláže. Taverny, obchody, supermarkety, bary a kavárny se nacházejí v blízkém okolí hotelu. Autobusová zastávka cca 50 m od hotelu.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace, lobby bar, menší bazén s terasou, konferenční místnost, výtah. Zdarma: Wi-Fi (v recepci), slunečníky a lehátka u bazénu, dětská postýlka (nutno předem objednat). Za poplatek: internetový koutek (v recepci), masáže.

Ubytování

Pokoje s balkonem nebo terasou majísociální zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybavenyTV/SAT, telefonem, rádiem, trezorem (za poplatek) a chladničkou. Možnost jedné přistýlky. Pokoje s výhledem na moře, junior suity a rodinné suity s možností ubytování až čtyř osob na vyžádání a za příplatek.

Stravování

Polopenze. Snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu v restauraci.

plaz

Písčitooblázková pláž se nachází cca 70 m odhotelu a je oddělená pobřežní komunikací. Slunečníky a lehátka za poplatek.

popisnawww

Hotel s výbornou polohou nedaleko pláže a zároveň v dosahu historického centra s krásnými památkami a možnostmi zábavy je vhodný pro klienty, kteří preferují dovolenou v blízkosti pláže a zároveň rádi poznávají místní historii a pamětihodnosti.

gps

36.448067,28.215951

cena

V ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku • transfery do pobytového místa a zpět
• ubytování – počet noclehů a služby dle popisu • česky/slovensky mluvící delegát
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

Ke konečné ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky): • volitelné doplňkové služby • doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)  storno/plnění do 50 000 Kč590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt stor­no/plnění do 50 000 Kč350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt  Informace pro zákazníky: S platností od 1. 1. 2018 je po příjezdu na místě hoteliérem vybírána turistická taxa ve výši 3 EUR na pokoj a noc.

Pro výpočet ceny zájezdu byla použita cena ropy a leteckého paliva ke dni 27. 9. 2019. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 27. 9. 2019.

plazcca

cca 70 m

plazm

70

Semiramis - Rhodos - Řecko, Rhodos Town - Pobytové zájezdySemiramis - Rhodos - Řecko, Rhodos Town - Pobytové zájezdySemiramis - Rhodos - Řecko, Rhodos Town - Pobytové zájezdySemiramis - Rhodos - Řecko, Rhodos Town - Pobytové zájezdySemiramis - Rhodos - Řecko, Rhodos Town - Pobytové zájezdySemiramis - Rhodos - Řecko, Rhodos Town - Pobytové zájezdySemiramis - Rhodos - Řecko, Rhodos Town - Pobytové zájezdySemiramis - Rhodos - Řecko, Rhodos Town - Pobytové zájezdySemiramis - Rhodos - Řecko, Rhodos Town - Pobytové zájezdySemiramis - Rhodos - Řecko, Rhodos Town - Pobytové zájezdy

Aktuálně

28.11.2019

Sleva na exotické poznávací zájezdy až 15%

Slevy na exotické poznávací zájezdy pokračují nyní se slevou až 15% pouze do konce listopadu.

4.11.2019

Adventní zájezdy 2019

Doporučíme kam vyrazit nasát Vánoční atmosféru. Nabízíme Rakousko, Německo, Polsko, Slovensko, Maďarsko a další země.

RSS, více aktualit

Novinky E-mailem

Zaregistrujte se k odběru novinek e-mailem


zpracováním os. údajů