Dovolená na statku, Štýrsko - Ramsau am Dachstein na 5 dní

Rakousko, Ramsau am Dachstein

č. zájezdu: 290791/64
od3 361,-/byt
-2%sleva
First minute
Dovolená na statku, Štýrsko - Ramsau am Dachstein na 5 dní - Štýrsko - Rakousko, Ramsau am Dachstein - Pobytové zájezdy

Penzion Timmelbauerhof Ramsau am Dachstein

Země: Rakousko

Destinace: Štýrsko

Středisko: Ramsau am Dachstein

Ubytování: Penzion Timmelbauerhof Ramsau am Dachstein


Stravování: bez stravování
Doprava: vlastní doprava

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Říjen

Délka pobytu: 5 dnů


Možné slevy:

  • slevové programy CK

Možnosti dopravy

  • vlastní doprava

Možnosti stravování

  • bez stravování

Ubytování

Rodinný statek, výborné prostředí pro děti.

Program

1. den: 1. den: Přejezd z ČR do Ramsau am Dachstein: Vzdálenost z Prahy/Brna cca 420 km. Doporučujeme trasu Praha – České Budějovice – Dolní Dvořiště – Linz – Graz – Liezen – Schladming – Ramsau am Dachstein. Zpoplatněná dálnice Tauernautobahn a zpoplatněný tunel je možné objet přes Phyrnpass (Liezen über den Pyhrnpass), při výjezdu na horizont krásná vyhlídka.

2. den: Ramsauer Beach a Abendteuerpark: Otevřené přírodní koupaliště „Ramsauer Beach“ – trampolína, plážový volejbal, … a Abendteuerpark – lanové centrum.
Vstupné dle počasí se Sommercard zdarma.

http://www.beach.co.at/

Při nepříznivém počasí doporučujeme návštěvu Badeparadies v Ramsau.
Bazény: sportovní bazén 25×11 m, bazének pro děti se skluzavkou, whrilpool, podvodní masáže, masážní sprchy.....
Saunový svět ; 600 m2: terasa, klasická sauna, bylinková sauna, eukalyptová parní lázeň, parní jeskyně, solárium, Kneippovy koupele, whirlpool, masážní sprchy, odpočívárny, bazének s vodopádem.
Otevřeno: od 29.5.2015 do 12.10.2014, bazény denně od 13.00 do 20.00, sauny denně od 14:00 do 21.00.

www.rvb.at
 

3. den: Ledovec Dachstein: Ledovec Dachstein
http://www.derdachstein.at/
Dachstein Sky Walk – nově otevřená panoramatická vyhlídka umožňující dohlédnout až na vrcholky Šumavy. Ledový palác, postaven v roce 2008 (Eispalast / The Ice Palace) je jen tři minuty chůze od horní stanice lanovky Dachstein a otevírá zcela nový svět z ledu za každého počasí. Výsledkem je fascinující, mystický zážitek z ledu, světla a zvuku. Schody do prázdna – 100m dlouhý visací most. Opravdovou zkouškou odvahy jsou zmíněné Schody do prázdna – 14 schodů ke skleněné vyhlídkové platformě. Kdo dojde až sem, ocitne se mezi skalními útesy Dachsteinu a pod sebou má 400m hlubokou propast s vyhlídkou na Alpy.
Vstupné: lanovka se Sommercard zdarma (1× týdně)
Otevírací doba: 24.01.-29.11.2015, denně; lanovka v provozu denně 08:30–16:50 hod. (provoz lanovky může být přerušen při nepříznivém počasí)

4. den: Závěrečný den: Odjezd zpět do ČR

Shrnutí

Penzion Timmelbauerhof
Děti řádí na louce, zatímco odpočíváte v houpací síti. Před sebou bohatě prostřený stůl se snídaní s domácími marmeládami, vajíčky a s čerstvým kravským mlékem. Tak můžete načerpat sílu na celý den.
Děti se nemohou dočkat, aby mohly jít ráno se sedláky do stáje a přihlížet, jak dojí krávy. Kdo chce, může pomoci sám. Později se jde jezdit na ponících nebo krmit kozy. Farma, to znamená spoustu zážitků, nejen pro ty nejmenší.   

 

Balíček je vytvořen modelově, s konkrétním ubytováním. V případě zájmu o jiný typ ubytování (apartmán, penzion, hostinec) či jiný typ pokojů Vám rádi zajistíme ubytování jiné, se stejným programem. Své požadavky posílejte na náš e-mail: poptavka@ckmauthner.cz

Poloha

Ramsau am Dachstein – Leiten, obklopen loukami, slunečná poloha, centrum cca 5 km, ledovec Dachstein cca 14 km

Vybavení

Rodinný penzion Timmelbauerhof hotelového typu na krásném slunečném místě s výhledem na masiv Dachsteinu. Pokoje jsou zařízené ve venkovském stylu, všechny jsou vybaveny koupelnou nebo sprchou / WC, vysoušečem vlasů, TV a balkonem s krásným výhledem na hory. Pokoje jsou snadno dostupné výtahem. K dispozici venkovní bazén a 1 x týdně zdarma sauna (jinak za příplatek), WiFi zdarma.

Stravování

polopenze (snídaně formou bufetu s produkty z vlastního hospodářství, večeře výběr z menu a salátový bufet), v létě možnost grilování

Sport a aktivity

Venkovní vyhřívaný bazén a pro děti trampolina, klouzačka, houpačky, prolézačky. Navíc možnost pomoct na statku při krmení zvířat, možnost si podojit krávy, aktivní kontakt se zvířaty – kočky, králíčci, kozy apod.

Výlety

Oblíbené středisko Reiteralm má co nabídnout i v létě. Určitě stojí za to přijmout pozvánku na turistický výlet, při kterém se k němu dostanete přes Pichl – Preunegg nebo přes Schladming – Rohrmoos.

Proč se rozhodnout právě pro tento penzion?

Zdarma k ubytování obdržíte slevovou kartu Sommercard platnou pro region Schladming-Dachstein. Všechny informace o Sommercard si může přečíst v našem článku o této kartě.

Pozn. Vybavenost poskytnutých pokojů se může typově lišit od zobrazených v nabídce.

Cena zahrnuje:

  • Ubytování s polopenzí na 5 dní/4 noci, využívání venkovního bazénu, 1× týdně sauna, WiFi, slevová karta Sommercard.

Slevy:

  • Sleva pro dítě 0–4,9 let
  • Sleva pro dítě 10–13,9 let
  • Sleva pro dítě 14–15,9 let
  • Sleva pro dítě 5–9,9 let
Dovolená na statku, Štýrsko - Ramsau am Dachstein na 5 dní - Štýrsko - Rakousko, Ramsau am Dachstein - Pobytové zájezdyDovolená na statku, Štýrsko - Ramsau am Dachstein na 5 dní - Štýrsko - Rakousko, Ramsau am Dachstein - Pobytové zájezdyDovolená na statku, Štýrsko - Ramsau am Dachstein na 5 dní - Štýrsko - Rakousko, Ramsau am Dachstein - Pobytové zájezdyDovolená na statku, Štýrsko - Ramsau am Dachstein na 5 dní - Štýrsko - Rakousko, Ramsau am Dachstein - Pobytové zájezdyDovolená na statku, Štýrsko - Ramsau am Dachstein na 5 dní - Štýrsko - Rakousko, Ramsau am Dachstein - Pobytové zájezdyDovolená na statku, Štýrsko - Ramsau am Dachstein na 5 dní - Štýrsko - Rakousko, Ramsau am Dachstein - Pobytové zájezdyDovolená na statku, Štýrsko - Ramsau am Dachstein na 5 dní - Štýrsko - Rakousko, Ramsau am Dachstein - Pobytové zájezdyDovolená na statku, Štýrsko - Ramsau am Dachstein na 5 dní - Štýrsko - Rakousko, Ramsau am Dachstein - Pobytové zájezdyDovolená na statku, Štýrsko - Ramsau am Dachstein na 5 dní - Štýrsko - Rakousko, Ramsau am Dachstein - Pobytové zájezdyDovolená na statku, Štýrsko - Ramsau am Dachstein na 5 dní - Štýrsko - Rakousko, Ramsau am Dachstein - Pobytové zájezdy

Slevy

1. Moment při zakoupení pobytu a zaplacení zálohy 50%
5% sleva ze základní ceny (bez dokupovaných služeb) při zakoupení do 30.9.2012
3 % sleva ze základní ceny (bez dokupovaných služeb) při zakoupení do 31.10.2012
Platí pro pobyty min. 5 nocí. Dále se vztahuje sleva na všechny Skiopeningy.

Dálniční známka

Při pobytu 7 nocí obdržíte dálniční známku Rakousko ZDARMA. Dálniční známky je také možno zakoupit samostatně nebo jako součást zájezdu.

Pojištění storna pobytu v ceně.

773 647 900
774 418 009

(po-pá: 8:00 - 17:00)

všechny kontakty

Aktuálně

7.6.2018

Tip dne - akční nabídka

Mallorca 2 osoby za cenu 1 - let z Prahy

9.4.2018

Hledáme nové kolegy

Do naší kanceláře v Brně hledáme příjemného a komunikativního kolegu/kolegyni na pozici prodejce zájezdů.

28.3.2018

Velikonoční sleva na Mallorcu

Sleva platí pro prodej v období 28.3.-8.4.2018

RSS, více aktualit

Novinky E-mailem

Zaregistrujte se k odběru novinek e-mailem


zpracováním os. údajů