RAKOUSKO - SLOVINSKO - ITÁLIE (cykloturistika) - 2019!

č. zájezdu: 334144/120
od7 990,-/osoba
-4%sleva
Last minute
RAKOUSKO - SLOVINSKO - ITÁLIE (cykloturistika) - 2019! - Aktivní dovolená

RAKOUSKO - SLOVINSKO - ITÁLIE (cykloturistika) - 2019!

Země: Itálie

Ubytování: RAKOUSKO - SLOVINSKO - ITÁLIE (cykloturistika) - 2019!


Stravování: polopenze
Doprava: autobusem

Typ zájezdu: Aktivní dovolená

Termíny: Srpen

Délka pobytu: 6 dnů


Výhody:

Možnosti dopravy

  • autobusem

Možnosti stravování

  • polopenze

Popis zájezdu

CYKLOTURISTIKA: Pontebba – Karnischer Radweg – Faaker See – Vedronza – Kobarid – Bled – Radovljica. Trasy vedou po málo frekventovaných komunikacích a cyklostezkách. Zájezd je vhodný pro všechny věkové kategorie a typy kol. Plánované etapy lze obvykle prodloužit i zkrátit. Termín 20.08.-25.08.2019. SLEVA!

Ubytování

2+0 hotel – 2 lůžkový pokoj s možností přistýlky, TV a vlastním sociálním zařízením,

Program

1. den: Odjezd z Prahy v cca 21 hod. Noční přejezd.

2. den: Přesun autobusem do italské vesničky Paularo. Vyhlídková jízda na kolech asfaltovou silničkou vinoucí se jižním úpatím Karnských Alp, člověkem nenarušenou krajinou s hustými lesy a voňavými loukami až do městečka PONTEBBA. Odtud pokračování cyklostezkou zbudovanou na bývalém železničním svršku až do hotelu. Celkem cca 55 km. Alternativně od hotelu po okouzlující trase bývalé železnice PONTEBBANA, luxusní cyklostezce se spoustou tunelů, můstků, drážních domků a přes atraktivní městečka Malborghetto, Pontebba či Maggio Udinese. Ukončení etapy v historickém Venzone. Celkem cca 65 km. Ubytování v Tarvisiu.

3. den: Přejezd busem do rakouského Kötschachu. Pohodová cykloturistika po tzv. „KARNISCHER RADWEG“, oblíbené trase vedoucí údolím řeky Gail, romantickou krajinou přes příjemná městečka a typické vesničky s panoramatem Karnských Alp. Cíl u populárního jezera FAAKER SEE s křišťálově čistou, tyrkysově zbarvenou vodou (koupání). Celkem cca 85 km (lze zkrátit). Návrat autokarem na ubytování.

4. den: Busem do italské vesnice VEDRONZA. Přejezd na kolech po téměř opuštěné silničce razící si cestu zvlněným terénem se zapomenutými hospodářskými usedlostmi až do sousedního Slovinska. Ukončení etapy na břehu řeky Soči, v městečku KOBARID, kde se odehrála jedna z největších bitev mezi rakousko-uherským a italským vojskem. Celkem cca 45 km (možnost prodloužení). Fakultativně návštěva zajímavého muzea 1. sv. v. nebo výstup k vodopádu Kozjak či pěkným vyhlídkám na Julské Alpy. Návrat busem na ubytování přes sedlo Predel.

5. den: Vyložení kol ve vyhlášeném slovinském letovisku BLED s mohutným hradem na skalním ostrohu vypínajícím se na břehu stejnojmenného jezera. Cykloturistika údolím řeky Sava Bohinjka do malebného lázeňského městečka RADOVLJICA a dále venkovskou krajinou přes Tržič a upravené vísky zpět na Bled. Celkem cca 60 km. Koupání na Bledu. Noční přejezd.

6. den: Příjezd v ranních hodinách (Praha cca 6 hod.).

CYKLOTURISTIKA: Pontebba – Karnischer Radweg – Faaker See – Vedronza – Kobarid – Bled – Radovljica. Trasy vedou po málo frekventovaných komunikacích a cyklostezkách. Zájezd je vhodný pro všechny věkové kategorie a typy kol. Plánované etapy lze obvykle prodloužit i zkrátit. Termín 20.08.-25.08.2019. SLEVA!

Stravování

3× polopenze

Ubytování

3× ubytování v hotelu (2 lůžkové pokoje s TV, možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením)

Cena zahrnuje:

  • dopravu zájezdovým autokarem (WC, klimatizace, DVD, bufet) včetně přepravy kol
  • 3× ubytování v hotelu*** (2 lůžkové pokoje s TV, možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením)
  • 3× polopenzi
  • průvodce
  • pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:

  • cestovní pojištění
773 647 900
774 418 009

(po-pá: 8:00 - 17:00)

všechny kontakty

Aktuálně

5.6.2019

Norsko nejen pro seniory 55+

Nejlevnější letecký zájezd do Norska. V základní ceně již zahrnutá polopenze, komplexní cestovní pojištění UNIQA včetně storna a vyhlídkovou plavbu po Geirangerfjordu.

4.4.2019

Garantované termíny poznávacích zájezdů

Aktuální last minute nabídky na poznávací zájezdy s garancí odjezdu.

10.3.2019

Island nejen pro seniory 55+

Poznejte Island během našeho nejúspěšnějšího zájezdu minulých let. Noclehy jsou zajištěny v penzionu v pokojích s příslušenstvím a povlečením.

RSS, více aktualit

Novinky E-mailem

Zaregistrujte se k odběru novinek e-mailem


zpracováním os. údajů