Pohodový týden v Alpách - Itálie - Zahrada Dolomit Tre Cime

č. zájezdu: 343571/1
od15 990,-/osoba
Pohodový týden v Alpách - Itálie - Zahrada Dolomit Tre Cime - Pobytové zájezdy

Pohodový týden v Alpách - Itálie - Zahrada Dolomit Tre Cime

Země: Itálie


Stravování: polopenze
Doprava: autobusem

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy, Poznávací zájezdy

Termíny: Červen, Červenec

Délka pobytu: 8 dnů


Možnosti dopravy

  • autobusem

Možnosti stravování

  • polopenze

Program

1. den: Odjezd ve večerních hodinách z ČR do Itálie.

2. den: Ráno příjezd do ANTHOLZU, dopolední snídaně, ubytování dle možností hotelu. Odpoledne volný program nebo místním busem (cca 3 EUR) s průvodcem k jedinečnému jezeru ANTHOLZER SEE a údolím, spíše procházkou, zpět do hotelu (2,5 hod.), večeře.

3. den: Snídaně, odjezd na celodenní výlet do Dolomit, základní varianta (náročnost 2 z 5; 4 hod 400m,300 m). Ze sedla Passo Falzarego (2 100 m) pod Croda Nera na Rif. Averau (2 410 m) a sestup k lanovce Cinque Torri (2 250 m), lanovkou dolů k autobusu. Tůru lze prodloužit o sestup bez použití lanovky. Poblíž horní stanice lanovky se nachází expozice věnovaná I. světové válce. Lehčí varianta: lanovkou nahoru na chatu Cinque Torri, procházka okolo masívu Cinque Torri, prohlídka expozice a sjezd lanovkou k busu. Odpoledne krátká zastávka v Cortina d´Ampezzo a návrat na hotel, večeře.

4. den: Snídaně, odjezd do SEXTENU, výjezd lanovkou na MONTE ELMO (2 050 m), základní varianta (2,5 z 5; 7 hod., 400m, 800 m): výstup na HELM (2 434 m), přes SILLIANER HÜTTE a zpět okružní cestou č. 4–20 k lanovce, zpět k horní stanici lanovky, sjezd do údolí, možnost prohlídky městečka, cestou zpět zastávka v INNICHENU (jedinečná románská katedrála), odjezd do hotelu, večeře.

5. den: Snídaně, odjezd k jezeru Misurina, mýtnou silnicí k RIFUGIO AURONZO (2 320 m), základní varianta (2,5 z 5; 7 hod., 200m, 200 m): na RIF. A. LOCATELLI (2 405 m), dále přes PASSO FISCALINO (2 519m) na chatu RIF. LAVAREDO (2 344m) a zpět k busu u RIF. AURONZO. Lehčí varianta (2 z 5; 4 hod., 100m, 100 m): na RIF. A. LOCATELLI, dále na RIF. LAVAREDO a zpět k autobusu. Zpět do hotelu, večeře. Obě varianty nabízejí nádherné výhledy na dominantu Dolomit – TRE CIME DI LAVAREDO a procházejí místy, kde se za I. světové války urputně bojovalo.

6. den: Snídaně, odjezd místním mikrobusem (cca 4 EUR) do průsmyku STALLER SATTEL (2 052m, na hranicích Rakouska a Itálie), základní varianta (2,5 z 5; 7 hod., 800m, 800 m): nádherný výstup na ROTE WAND (2 818m), kolem potoka ACKSTAL BACHE, lehčí varianta (2 z 5; 3 hod., 100m, 100 m): z průsmyku kolem rakouského jezera OBERSEE k chatě stejného jména – možnost občerstvení, italská večeře.

7. den: Snídaně, odjezd k jezeru PRAGSER WILDSEE (1 500m) – nejromantičtější jezero Dolomit, základní varianta (2 z 5; 7 hod., 500m, 500 m): výstup na GR. APOSTEL (1 995 m), lehká až středně těžká túra. Těžší varianta (3 z 5; 7 hod., 1 300 m, 1 300 m): výstup na SEEKOFEL (2 810 m) – nádherné výhledy na západní část Dolomit, lehká varianta (1 z 5; 2 hod., 50m, 50 m): procházka kolem jezera, pak zpět k busu, všichni odjezd společně do hotelu, večeře.

8. den: Snídaně, odjezd do ČR, příjezd do ČR v nočních hodinách.

Úvod:

Tento zájezd je zaměřen na lehkou a střední turistiku po nejznámějších a nejhezčích lokalitách východních Dolomit. Na všech trasách si můžete odpočinout a posilnit se v horských hostincích. Celý zájezd je koncipován tak, abyste pohodlně poznali krásné údolí Hochpustertal a jeho okolí, tzv. Zahradu Dolomit. Náš hotel leží v bočním údolí Antholzer Tal na slunném a tichém místě a jeho poloha je ideální k poznání východních Dolomit. Navštívíme Passo Falzarego a město Cortina d´Ampezzo, pokocháme se romantickým jezerem Pragser Wildsee nebo vystoupáme k jedné z nejznámějších dominant Dolomit – k masivu Tre Cime di Lavaredo. Ubytování v ***hotelu nabízí veliký komfort, tzn. pokoje s vlastním sociálním zařízením včetně fénu, sat. TV, rádia, telefonu atd. Určitě oceníte i relaxační zónu s krytým bazénem, kde lze načerpat síly po vydařeném dni. Bohatá snídaně a večeře menu o 4 chodech. Jedenkrát pro nás místo klasické večeře majitelé připraví italské speciality.

Poznámka I:

Dětské ceny platí pro děti ubytované spolu se 2 dospělými osobami.

Cena zahrnuje:

6× nocleh, 7× snídaně, 5× večeře, 1× italská večeře, vstup do relax. zóny s krytým bazénem a fitness centrem, doprava klimatizovaným autobusem, vedoucí zájezdu, informační materiály.

Cena nezahrnuje:

Vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“.

Příplatky:

1lůžkový pokoj 3 500Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně pojištění na horskou turistiku a připojištění stornopoplatků 360Kč.

Ubytování:

Ubytování v ***hotelu nabízí veliký komfort, tzn. pokoje s vlastním sociálním zařízením včetně fénu, sat. TV, rádia, telefonu atd. Určitě oceníte i relaxační zónu s krytým bazénem, kde lze načerpat síly po vydařeném dni.

Stravování:

Bohatá snídaně a večeře menu o 4 chodech.

Pohodový týden v Alpách - Itálie - Zahrada Dolomit Tre Cime - Pobytové zájezdyPohodový týden v Alpách - Itálie - Zahrada Dolomit Tre Cime - Pobytové zájezdyPohodový týden v Alpách - Itálie - Zahrada Dolomit Tre Cime - Pobytové zájezdyPohodový týden v Alpách - Itálie - Zahrada Dolomit Tre Cime - Pobytové zájezdyPohodový týden v Alpách - Itálie - Zahrada Dolomit Tre Cime - Pobytové zájezdyPohodový týden v Alpách - Itálie - Zahrada Dolomit Tre Cime - Pobytové zájezdyPohodový týden v Alpách - Itálie - Zahrada Dolomit Tre Cime - Pobytové zájezdyPohodový týden v Alpách - Itálie - Zahrada Dolomit Tre Cime - Pobytové zájezdyPohodový týden v Alpách - Itálie - Zahrada Dolomit Tre Cime - Pobytové zájezdyPohodový týden v Alpách - Itálie - Zahrada Dolomit Tre Cime - Pobytové zájezdy

Slevy

FIRST MOMENT platí do 31.12.2017

  • 500 Kč – u zájezdu v hodnotě do 9 999 Kč
  • 1000 Kč – u zájezdu v hodnotě 10 000 Kč a výše
  • 2000 Kč – u zájezdů v hodnotě 30 000 Kč a výše
  • 3000 Kč – u zájezdů v hodnotě 50 000 Kč a výše

Aktuálně

6.5.2021

Vstupní podmínky do Tuniska

Do Tuniska lze vstoupit pouze s potvrzením o negativním PCR-testu na COVID-19. Toto potvrzení nesmí být v době vstupu do země starší 72 hodin. Z testování jsou vyjmuty děti do 11,99 let (avšak Smartwings má výjimku pro děti pouze do 4,99 let, čili děti starší 5 let musí mít na palubu letadla potvrzení o negativním antigenním testu ne starším než 24 hodin před odletem anebo o negativním PCR-testu......

6.5.2021

Aktuální podmínky vstupu do zemí

upozorňujeme na novinku platnou od 4. 5. 2021: · platí, že kdo má alespoň 14 dní po druhé dávce očkování proti Covid-19, může se vracet z ,červených‘ a ,oranžových‘ zemí do ČR bez testů či karantény. Očkovaným klientům toto usnadní cestování a ušetří náklady za testy.

13.10.2020

Cestování je možné! MADEIRA

Na ŘÍJEN jsme připravili jednoznačně POZNÁVACÍ ZÁJEZD, klienti se nemusí tedy obávat, že by šlo o turistiku: Madeira v kostce - ostrov, kde jaro nikdy nekončí. A to během dní, kdy je i státní svátek 28. října = pouze 4 dny dovolené!

RSS, více aktualit