Brennia Kottefaru

Maledivy, Raa Atol

č. zájezdu: 486948/137
od52 190,-/osoba
Brennia Kottefaru - Maledivy, Raa Atol - Pobytové zájezdy

Brennia Kottefaru

Země: Maledivy

Středisko: Raa Atol


Stravování: all-inclusive
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Prosinec

Délka pobytu: 7 až 14 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • all-inclusive

Program zájezdu

Vybavení a služby ubytování • Recepce 24/7• Služba concierge• Restaurace• Snack bar• Venkovní bazén• Wi-Fi • Lázně a wellness• Fitness centrum• Večerní zábavní program (program dle hotelu)• Tenisový kurt• Vybavení pro vodní a plážové aktivity

Informace o hotelu Hotel Brennia Kottefaru sa nachází na odlehlém ostrově lemovaným nádhernou písečnou pláží a tyrkysovou lagunou, který je součastí atolu Raa a pyšní se korálovým útesem s výjimečnou mořskou biodiverzitou. Jde o jedno z mála míst, kde můžete po celý rok pozorovat s trochou štěstí manty obrovské. Scenérie tropického ráje doplňují špičkové hotelové služby a vybavení pro vodní a plážové aktivity.

Brennia Kottefaru - Maledivy, Raa Atol - Pobytové zájezdyBrennia Kottefaru - Maledivy, Raa Atol - Pobytové zájezdyBrennia Kottefaru - Maledivy, Raa Atol - Pobytové zájezdyBrennia Kottefaru - Maledivy, Raa Atol - Pobytové zájezdyBrennia Kottefaru - Maledivy, Raa Atol - Pobytové zájezdyBrennia Kottefaru - Maledivy, Raa Atol - Pobytové zájezdyBrennia Kottefaru - Maledivy, Raa Atol - Pobytové zájezdyBrennia Kottefaru - Maledivy, Raa Atol - Pobytové zájezdyBrennia Kottefaru - Maledivy, Raa Atol - Pobytové zájezdyBrennia Kottefaru - Maledivy, Raa Atol - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

RIU Atoll

RIU Atoll

Země: Maledivy

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Březen

Délka pobytu: 7 až 13 dnů

č. zájezdu: 487753/89
all-inclusive
letecky
od41 329,-/osoba
  Arena Beach Hotel

  Arena Beach Hotel

  Země: Maledivy

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Červen - Říjen

  Délka pobytu: 7 až 17 dnů

  č. zájezdu: 485919/89
  polopenze
  letecky
  od33 129,-/osoba
   The Barefoot Eco Hotel

   The Barefoot Eco Hotel

   Země: Maledivy

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Červen - Říjen

   Délka pobytu: 7 až 17 dnů

   č. zájezdu: 487750/89
   polopenze
   letecky
   od40 109,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    9.2.2024

    Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

    Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek nejen ve Francii, Itálii a Rakousku, ale také v Česku, Bulharsku, Německu, Polsku, Slovinsku a Švýcarsku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přehledné tabulce.

    RSS, více aktualit