Punta Cana Princess, Punta Cana

č. zájezdu: 491666/36
od56 907,-/osoba
-7%sleva
First minute
Punta Cana Princess, Punta Cana

Punta Cana Princess, Punta Cana

Země: Dominikánská republika

Ubytování: Punta Cana Princess, Punta Cana


Stravování: all-inclusive
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Říjen, Listopad, Prosinec

Délka pobytu: 12 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • all-inclusive

Ubytování

ubytovani v hotelu

Program1. den: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště v Praze. Přílet do Dominikánské republiky. Uvítání na letišti českým delegátem a transfer do hotelu dle výběru.2. – 8. den: 2.- 9.DEN nebo 10.DEN (dle vybraného termínu), POBYT V DESTINACI: Pobyt v hotelovém resortu s programem All Inclusive (na vybraný počet dnů- dle uvedeného termínu), plná penze včetně lehkého občerstvení během dne, neomezená konzumace nealkoholických a místních alkoholických nápojů (časové rozmezí dle vybraného hotelu). Možnost využití některého z fakultativních výletů, jejich aktualizovaný přehled obdržíte s odbavením před vaším odletem. Během pobytu jsou k dispozici hotelové sportovní aktivity, animační programy a společenské večery.9. den: 10.DEN, NEBO 11.DEN (dle vybraného termínu) POBYT V DESTINACI, ODLET: Snídaně, pobyt v hotelovém resortu, možnost opalování a koupání. Následuje ukončení pobytu tzv. check out a transfer na letiště Punta Cana. Odlet.10. den: 11.DEN, NEBO 12.DEN (dle vybraného termínu) PŘÍLET DO PRAHY: Během letu je podáváno občerstvení a nápoje. Přílet na letiště Václava Havla v Praze.

Punta Cana Princess , Punta Cana


Popis

Pětihvězdičkový resort je součástí hotelového řetězce Princess v Punta Caně a nachází se přímo u vyhlášené pláže Bavaro. Transfer z letiště trvá 30 minut. Hotel leží v krásné exotické zahradě a tvoří jej hlavní budova a několik patrových vil. Punta Cana Princess je určeným pouze dospělým hostům. V rámci hotelového komplexu Princess lze využít bezplatné kyvadlové přepravy. Hotel má i bezbariérové pokoje a je přizpůsobený osobám s tělesným postižením.

Vybavení

Ve vstupní hale naleznete recepci s barem, dále je k dispozici směnárna, 5 restaurací (hlavní bufetová restaurace a 4 a´la carte restaurace (steak house, italská, středomořská, švýcarská), 3 bary (v lobby, bar u bazénu, a "Mare Nostrum”,) minimarket a bazar, bazén, diskotéka, kadeřnictví a SPA (za poplatek). Wifi v rámci hotelového areálu zdarma. Lékař a kasino jako součást komplexu Princess.

Pláž

Krásná, dlouhá pláž Bavaro, kterou lemují královské palmy, se nachází přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma.

Zábava a sport

K dispozici jsou animační programy, aerobik, vodní aerobik, 2 tenisové kurty, herna s play stations, knihovnou a karetními stoly, plážový volejbal, minigolf v rámci areálu hotelů Princess. Centrum vodních sportů na pláži (včetně potápění a motorových sportů za poplatek)

Stravování

All Inclusive – snídaně, obědy, večeře formou bufetu, možnost stravování ve všech uvedených à la carte restauracích, alkoholické a nealkoholické nápoje místní a zahraniční výroby, džusy, minibar doplňován 1× denně (nealko, voda, pivo).

Vybavení pokojů

Základním ubytováním je pokoj typu deluxe suite, který je vybaven ložnici s obývací částí, koupelnu (sprchový kout, masážní vana, WC, fén, koupelnová kosmetika), klimatizací, telefonem, sat TV, trezorem, minibarem, kávovarem, balkónem nebo terasou. Wifi na pokoji za poplatek. Za příplatek jsou pro novomanžele připraveny HONEYMOON suite, které mají v obývací části navíc jacuzzi a rozšířený novomanželský servis.

Cena zahrnuje:

 • leteckou dopravu v ekonomické třídě
 • letištní poplatky
 • vstupní kartu do DR (nově zahrnuta v ceně letenky)
 • bezpečnostní taxy a povinný palivový příplatek
 • transfery letiště – hotel a zpět
 • ubytování na uvedený počet nocí při obsazení pokoje dvěma dospělými osobami
 • stravování dle popisu
 • asistenci partnerské CK a česky hovořícího delegáta
 • zákonné pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Cena nezahrnuje:

 • cestovní pojištění a připojištění storna zájezdu
 • fakultativní výlety
Punta Cana Princess, Punta CanaPunta Cana Princess, Punta CanaPunta Cana Princess, Punta CanaPunta Cana Princess, Punta CanaPunta Cana Princess, Punta CanaPunta Cana Princess, Punta CanaPunta Cana Princess, Punta CanaPunta Cana Princess, Punta CanaPunta Cana Princess, Punta CanaPunta Cana Princess, Punta Cana

Doprava

Letecká přeprava je zajištěna formou charterových letů nebo na pravidelných linkách českých nebo známých zahraničních leteckých společností. V důsledku denního vytížení letových tras i techniky linkovým provozem se charterové lety realizují převážně v nočních hodinách. V souladu s platnými mezinárodními předpisy a dohodami nemůže naše cestovní kancelář ovlivnit případné změny letecké společnosti, typu letadla, letového řádu a trasy (včetně mezipřistání). V některých případech nastávají změny jen několik hodin před odletem. Ve Vašich pokynech uvedenou dobu letu je nutné chápat jako orientační, neboť může být změna např. vlivem nepříznivých letových podmínek. Délka trvání zájezdu vychází z platného letového řádu v době zpracování katalogu. Změnou řádu, především v případě nočních letů, může být zkrácen celkový počet dní trvání zájezdu, avšak bez vlivu na zkrácení zaplacených služeb v cílovém místě.

Doporučujeme: parkování u letiště Praha


Podobné zájezdy

Royalton Punta Cana, Punta Cana - pokoj Luxury v části Royalton

Royalton Punta Cana, Punta Cana - pokoj Luxury v části Royalton

Země: Dominikánská republika

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Říjen, Listopad, Prosinec

Délka pobytu: 12 dnů

č. zájezdu: 491655/36
all-inclusive
letecky
od58 488,-/osoba
  First minute
  -7%sleva
  Secrets Cap Cana, Punta Cana

  Secrets Cap Cana, Punta Cana

  Země: Dominikánská republika

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Říjen, Listopad, Prosinec

  Délka pobytu: 12 dnů

  č. zájezdu: 491662/36
  all-inclusive
  letecky
  od81 645,-/osoba
   First minute
   -7%sleva
   Grand Bavaro Princess, Punta Cana - Bungalow Suite

   Grand Bavaro Princess, Punta Cana - Bungalow Suite

   Země: Dominikánská republika

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Říjen, Listopad, Prosinec

   Délka pobytu: 12 dnů

   č. zájezdu: 491659/36
   all-inclusive
   letecky
   od70 485,-/osoba
    First minute
    -7%sleva

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Aktuálně

    5.6.2024

    Fjordy a další klenoty Norska

    Poslední volná místa na červencový termín 2024! Sleva 2000 Kč pro osoby starší 55 let

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    RSS, více aktualit