PROVENCE PLNÁ ZÁŽITKŮ NA KOLE (MOBILHOMY)

č. zájezdu: 356090/118
od15 490,-/osoba
PROVENCE PLNÁ ZÁŽITKŮ NA KOLE (MOBILHOMY) - Aktivní dovolená

PROVENCE PLNÁ ZÁŽITKŮ NA KOLE (MOBILHOMY)

Země: Francie


Stravování: bez stravování
Doprava: autobusem

Typ zájezdu: Aktivní dovolená

Termíny: Červen - Září

Délka pobytu: 10 dnů


Možnosti dopravy

  • autobusem

Možnosti stravování

  • bez stravování

Popis

123 PROVENCE PLNÁ ZÁŽITKŮ NA KOLE (MOBILHOMY): https://www.bikemap.net/en/r/4281856/

Program1. – 2. den: Praha – Ardéche – Saintes Maries de la Mer. Autobusem přes Německo. Na kole divokým kaňonem řeky Ardéche s vyhlídkami. Od skalního oblouku Pont d´Arc do Sauze. Středověké Aigueze (volitelně koupání). Autobusem na ubytování v přímořském Saintes Maries de la Mer.3. – 4. den: Arles, St. Rémy, Fontvieille. Prohlídka Saintes Maries de la Mer. Na kole po rovinaté Camargue, bažinaté deltě Rhony až do Arles. Prohlídka římských i středověkých památek, zejména arény, římského divadla a románského klášterního komplexu St. Trophime. Autobusem do St. Rémy: římské Glanum, prohlídka kláštera St. Paul de Mausole, kde se léčil Vincent van Gogh. Na kolech do Fontvieille, okolo Daudetova mlýna. Nejnavštěvovanější Les Baux de Provence s prohlídkou, nebo mírně zvlněnou krajinou přes pohoří Alpilles do Fontvieille přes Paradou.5. – 6. den: Lubéron, Roussillon, Aigues-Mortes. Busem do sedla pohoří Lubéron s cedrovými lesy a výhledy. Sjezd na kole do městečka na skále Bonnieux a dále do malebného městečka Roussillon na výběžku okrových skal (jedna z nejkrásnějších vesnic Francie). Přejezd do středověkého městečka Lacoste s hradem. Dopolední volno s odpočinkem u moře. Na kole do Aigues-Mortes. Přes Pin Fourcat k přívozu přes Malou Rhonu do Aigues-Mortes. Prohlídka opevněného městečka, procházka po hradbách.7. – 8. den: Pont du Gard, Avignon, N.P. Calanques. Busem k řece Gardon do městečka Collias. Na kolech kolem vinic před Uzés k římskému třípatrovému akvaduktu Pont du Gard (UNESCO). Možnost koupání a dále do Remoulin. Autobusem do Avignonu. Prohlídka historické části města, Papežského paláce, mostu Benézet atd. Autobusem do Cassis na Azurovém pobřeží, pěší turistika okolo zálivů v N.P. Calanques, možnost koupání.9. – 10. den: Camargue – Praha. Půldenní cyklovýlet v přírodní rezervaci Camargue po Dique á la Mer k majáku Phare de la Gacholle, nebo s prodloužením kolem solných jezer až do Beauduc a zpět. Eventuelně výlet lodí po Malé Rhoně. Odpoledne autobusem zpět domů.

Obtížnost:


2, doporučujeme cross Délka tras: autobusem 4100 km, na kole 0–300 km Počasí: vzduch 26–30 °C, voda 22–24 °C Odjezdy: Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady, Praha, Beroun, Plzeň, (od 4 osob svoz Brno)

V ceně je:


Doprava klimatizovaným autobusem, přeprava kol, 7× ubytování ve 2-lůžkových pokojích mobilhomů u moře, průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Příplatky: 1-lůžkový pokoj v mobilhomu za 4900 Kč, 6× česká polopenze 1980 Kč (3.-8.den).

123 PROVENCE PLNÁ ZÁŽITKŮ NA KOLE (MOBILHOMY): https://www.bikemap.net/en/r/4281856/

PROVENCE PLNÁ ZÁŽITKŮ NA KOLE (MOBILHOMY) - Aktivní dovolená

Aktuálně

7.3.2020

Rozhovor s Papežem - předsedou asociace kanceláří a agentur

Jestli se politici ve světlech reflektorů tváří jako zachránci lidu, tak to mají dělat důsledně. A ne zavřít biatlon a ostatní akce nechat. Po Praze momentálně chodí bez kontroly turisté 59 národností, v tom vidím větší riziko než v cestě do Itálie, míní Jan Papež z Asociace cestovních kanceláří. Jsme snadná oběť, místo toho, aby nám ministryně pomohla, náš obor odstřelila, kritizuje.

4.3.2020

Cestovní pojištění

Výhodné pojištění pro naše klienty od UNIQA a Generali Česká pojišťovna za zvýhodněnou cenu.

28.11.2019

Sleva na exotické poznávací zájezdy

Slevy na exotické poznávací zájezdy pokračují nyní se slevou až 15% pouze do konce listopadu.

RSS, více aktualit