Aparthotel Green Field

Španělsko, Playa del Inglés

č. zájezdu: 473516/74
od20 490,-/osoba
-11%sleva
Last minute
Aparthotel Green Field - Gran Canaria - Španělsko, Playa del Inglés - Pobytové zájezdy

Aparthotel Green Field

Země: Španělsko

Destinace: Gran Canaria

Středisko: Playa del Inglés

Hotel: Aparthotel Green Field


Stravování: snídaně, polopenze, all-inclusive
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Prosinec - Květen

Délka pobytu: 8 až 15 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • snídaně
 • polopenze
 • all-inclusive

Poloha

Na jihu ostrova, 30 km od letiště, v centru letoviska Playa del Inglés.

Vybavení objektu

Hotel nabízí v jedné šestipatrové budově celkem 325 apartmánů a studií. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, bezplatné Wi-FI připojení k internetu v prostoru recepce, restaurace a bar, sauna (za poplatek, v zimních měsících), půjčovna aut. Hosté mohou využít služeb menšího Wellness centra (masáže, pedikúra, manikúra, kadeřnictví). Na sluneční terase je bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný), vířivka, dětský bazén, sprchy, lehátka a slunečníky. Několikrát v týdnu jsou připravovány denní animační programy pro děti a večerní představení pro dospělé.

Studio

Klimatizované studio má dvoulůžkovou ložnici propojenou s obývací částí, kuchyňský kout (lednička, toustovač, rychlovarná konvice), telefon, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, trezor (k pronájmu), televizi se satelitními programy, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, balkon nebo terasu. Za příplatek je možné objednat studio Grande, které je prostornější.Ma­ximální obsazenost  – 2 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).Maximální obsazenost studio Grande – 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě (včetně dětí do 2 let).

Apartmán – 1 ložnice

Základní vybavení má stejné jako studio, je však prostornější a dvoulůžková ložnice je od obývací části oddělena dveřmi.Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).

Stravování

Snídaně, obědy a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci. Program all inclusive nabízí plnou penzi, dopolední a odpolední lehké občerstvení, nealkoholické i alkoholické nápoje místní výroby v průběhu celého dne.

Sport

V hotelu je posilovna. Na pláži možnost vodních sportů, golfové hřiště Maspalomas Golf je vzdáleno cca 4,5 km.

Obchody

Přímo u hotelu začínají různé obchody, bary i restaurace, přibližně 550 m od hotelu se nacházejí velká obchodní centra Metro a Kasbach.

Pláž

Písečné pláž se světlým pískem a pozvolným vstupem do moře Playa del Inglés a začátek písečných dun Dunas de Maspalomas jsou vzdáleny cca 600 m od hotelu.

Doplňující informace

Z důvodu zpřísněných hygienických opatření mohou být některé služby hotelu nedostupné.

Aparthotel Green Field - Gran Canaria - Španělsko, Playa del Inglés - Pobytové zájezdyAparthotel Green Field - Gran Canaria - Španělsko, Playa del Inglés - Pobytové zájezdyAparthotel Green Field - Gran Canaria - Španělsko, Playa del Inglés - Pobytové zájezdyAparthotel Green Field - Gran Canaria - Španělsko, Playa del Inglés - Pobytové zájezdyAparthotel Green Field - Gran Canaria - Španělsko, Playa del Inglés - Pobytové zájezdyAparthotel Green Field - Gran Canaria - Španělsko, Playa del Inglés - Pobytové zájezdyAparthotel Green Field - Gran Canaria - Španělsko, Playa del Inglés - Pobytové zájezdyAparthotel Green Field - Gran Canaria - Španělsko, Playa del Inglés - Pobytové zájezdyAparthotel Green Field - Gran Canaria - Španělsko, Playa del Inglés - Pobytové zájezdyAparthotel Green Field - Gran Canaria - Španělsko, Playa del Inglés - Pobytové zájezdyAparthotel Green Field - Gran Canaria - Španělsko, Playa del Inglés - Pobytové zájezdyAparthotel Green Field - Gran Canaria - Španělsko, Playa del Inglés - Pobytové zájezdyAparthotel Green Field - Gran Canaria - Španělsko, Playa del Inglés - Pobytové zájezdy

Doprava

Letový řád

Na Kanárské ostrovy odlétáme v průměru 5× do týdne.

Nezapomeňte se před odletem na dovolenou přesvědčit o aktuálním čase odletu Vašeho letadla.

Rezervace míst v letadle

V případě zájmu je možné zajistit konkrétní místa v letadle. Týká se pouze přímých letů. U spojených letů konkrétní místa rezervovat nelze. U žádného letu nelze rezervovat místa v 1. řadě.

Poplatky za provedení rezervace konkrétního místa v letadle jsou následující:

PREMIUM SEATS – 2. – 3. řada + 4. řada sedadla ABC
– řady u nouzových východů (exit)

Cena: 490 Kč/jeden směr (980 Kč/zpáteční letenka)

Sedačky u nouzových východů mohou být obsazeny pouze osobami staršími 12 let a fyzicky přiměřeně zdatnými. Tyto sedačky nesmí být obsazovány dětmi, osobami ve vysokém věku, fyzicky slabými, tělesně či mentálně postiženými, osobami se špatnou pohyblivostí, osobami které nedopnou standardní bezp. pás a je třeba ho nastavovat pásem pro infanty, gravidními ženami. V případě, že cestující si tato místa rezervují a nesplní podmínky pro přepravu na místech u nouzových východů, mohou být palubní obsluhou usazeni na jiná místa. V tomto případě nevzniká nárok na reklamaci a rezervační poplatek se nevrací.

STANDARD SEATS – ostatní sedadla (kromě 1. řady)
Cena: 290 Kč/jeden směr (580 Kč/zpáteční letenka)

Rezervaci míst v letadle je nutné nahlásit a uhradit nejpozději 48 hodin před plánovaným odletem v cestovní kanceláři.


Podobné zájezdy

Terralta Aparthotel

Terralta Aparthotel

Země: Španělsko

Destinace: Costa Blanca

Středisko: Benidorm

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Prosinec - Říjen

Délka pobytu: 4 až 11 dnů

č. zájezdu: 471591/89
bez stravování
letecky
od8 429,-/osoba
  Aparthotel The Morromar

  Aparthotel The Morromar

  Země: Španělsko

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Leden - Říjen

  Délka pobytu: 7 až 16 dnů

  č. zájezdu: 453153/89
  all-inclusive
  letecky
  od20 399,-/osoba
   Aparthotel R2 Bahia Kontiki Beach

   Aparthotel R2 Bahia Kontiki Beach

   Země: Španělsko

   Destinace: Lanzarote

   Středisko: Puerto del Carmen

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Březen - Říjen

   Délka pobytu: 7 až 16 dnů

   č. zájezdu: 453162/89
   bez stravování
   letecky
   od20 209,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Aktuálně

    5.12.2023

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    21.7.2023

    Velký okruh Slovinskem

    Poslední volná místa na autobusový zájezd po krásách Slovinska od 22.8. do 27.8.2023

    20.7.2023

    Poslední volná místa do Londýna!

    Poslední volná místa na jedinečný letecký poznávací zájezd z Londýna do srdce Anglie.

    RSS, více aktualit