Plavba Po Nilu Z Hurghady: Luxor - Asuán 12 Dní

č. zájezdu: 464909/138
od35 390,-/osoba
Plavba Po Nilu Z Hurghady: Luxor - Asuán 12 Dní - Pobytové zájezdy

Plavba Po Nilu Z Hurghady: Luxor - Asuán 12 Dní

Země: Egypt


Stravování: all-inclusive
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Březen, Duben

Délka pobytu: 12 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • all-inclusive
Poznávací zájezd 1

1. DEN: Praha – Hurghada Odlet z Prahy, přílet do Hurghady, transfer do hotelu a ubytování v minimálně 4* hotelu s All Inclusive. Podle času příletu si můžete užít volný čas strávený na hotelu s All Inclusive.

Poznávací zájezd 2

2. DEN: Hurghada Užijte si volný čas v minimálně 4* hotelu s All Inclusive (např. King Tut a podobně) v Hurghadě a načerpejte sílu na nezapomenutelnou plavbu a poznání.

Poznávací zájezd 3

3. DEN: Luxor V brzkých ranních hodinách odjezd autobusem do Luxoru (cesta trvá cca 4 hodiny), následuje nalodění na 5* komfortně vybavenou výletní loď. Dále navštívíte chrámy na východním břehu Luxoru, včetně Karnaku, a užijete si nezapomenutelné pohledy na panoramata těchto chrámových komplexů. Následuje večeře a nocleh na lodi v Luxoru.

Poznávací zájezd 4

4. DEN: Edfu Snídaně na lodi. Poté prohlídka západního břehu Nilu. V první řadě Údolí králů, pokračujete k chrámu královny Hatšepsut, následně k Memnonovým kolosům a nechybí ani návštěva alabastrové dílny, kde budete mít možnost zakoupit si suvenýr. Oběd na lodi, plavba do Edfu. Čas na odpočinek a zábavu na lodi. Večeře a nocleh na lodi v Edfu.

Poznávací zájezd 5

5. DEN: Asuán Po snídani návštěva chrámu Edfu. Následuje plavba k chrámu Kom Ombo, který navštívíte. Poté je oběd. Odtud dále vyplouváte do Asuánu. Večeře, volný čas a nocleh na lodi v Asuánu.

Poznávací zájezd 6

6. DEN: Asuán V brzkých ranních hodinách možnost fakultativního výletu do Abu Simbel, který je považován za největší chrámový komplex a architektonické dílo starého Egypta. Případně snídaně a volný čas. Oběd. Návštěva chrámu Philae, večeře a nocleh.

Poznávací zájezd 7

7. DEN: Asuán – Káhira Snídaně (snídaňový balíček). Odlet z Asuánu do Káhiry, prohlídka Džoserovy stupňovité pyramidy v Sakkáře. Oběd v restauraci. Návštěva Gízy – pyramidy a sfinga. Poté prohlídka papyrusového institutu a parfumérie. V odpoledních/ve­černích hodinách odjezd do 4* hotelu, ubytování, večeře a nocleh.

Poznávací zájezd 8

8. DEN: Káhira – Hurghada Snídaně, odhlášení z hotelu a návštěva Archeologického muzea v Káhiře, poblíž náměstí Tahrir. Oběd v restauraci. Poté prohlídka Káhirské citadely (Salah El Dien Citadel), alabastrové mešity Mohameda Aliho. Transfer autobusem do Hurghady, ubytování v hotelu, večeře a nocleh.

Poznávací zájezd 9

9.–11. DEN: Hurghada. Volný čas a odpočinek v 4* hotelu s All Inclusive. Možnost fakultativního výletu (např. šnorchlování nebo pouštní safari).

Poznávací zájezd 10

12. DEN: Hurghada – Praha. Odjezd z hotelu na letiště v Hurghadě a odlet zpět do České republiky.

Poznávací zájezd 11

5* VÝLETNÍ LOĎ:

 • POPIS: recepce, restaurace, střešní bar, obchůdky, bazén s oddělenou částí pro děti, lehátka a slunečníky zdarma
 • UBYTOVÁNÍ: kajuta, koupelna se sprchou, WC, vysoušeč vlasů, telefon, TV, minibar
 • SPORT A ZÁBAVA: Zdarma: večerní programy (hudba apod.), za poplatek: masáže
 • STRAVOVÁNÍ: All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, místní vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00–22.00), víno během obědů a večeří (1 sklenička)
Plavba Po Nilu Z Hurghady: Luxor - Asuán 12 Dní - Pobytové zájezdyPlavba Po Nilu Z Hurghady: Luxor - Asuán 12 Dní - Pobytové zájezdyPlavba Po Nilu Z Hurghady: Luxor - Asuán 12 Dní - Pobytové zájezdyPlavba Po Nilu Z Hurghady: Luxor - Asuán 12 Dní - Pobytové zájezdyPlavba Po Nilu Z Hurghady: Luxor - Asuán 12 Dní - Pobytové zájezdyPlavba Po Nilu Z Hurghady: Luxor - Asuán 12 Dní - Pobytové zájezdyPlavba Po Nilu Z Hurghady: Luxor - Asuán 12 Dní - Pobytové zájezdyPlavba Po Nilu Z Hurghady: Luxor - Asuán 12 Dní - Pobytové zájezdyPlavba Po Nilu Z Hurghady: Luxor - Asuán 12 Dní - Pobytové zájezdyPlavba Po Nilu Z Hurghady: Luxor - Asuán 12 Dní - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Plavba Po Nilu Z Hurghady: Luxor - Asuán 8 Dní

Plavba Po Nilu Z Hurghady: Luxor - Asuán 8 Dní

Země: Egypt

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Březen, Duben

Délka pobytu: 8 dnů

č. zájezdu: 467134/138
all-inclusive
letecky
od22 990,-/osoba
  Plavba Po Nilu Z Marsa Alam: Luxor-Asuán 15 Dní

  Plavba Po Nilu Z Marsa Alam: Luxor-Asuán 15 Dní

  Země: Egypt

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Březen, Duben

  Délka pobytu: 15 dnů

  č. zájezdu: 464901/138
  all-inclusive
  letecky
  od47 290,-/osoba
   Plavba Po Nilu Z Marsa Alam: Asuán - Luxor 11 Dní

   Plavba Po Nilu Z Marsa Alam: Asuán - Luxor 11 Dní

   Země: Egypt

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Březen, Duben

   Délka pobytu: 11 dnů

   č. zájezdu: 464894/138
   all-inclusive
   letecky
   od33 690,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Apartmány Itálie 2023

    Levné apartmány Itálie 10 dní, dovolená Bibione, Caorle, Leonardo

    Itálie nabízí kromě ubytovacích zařízení jako jsou hotely (albergo) a pensiony (pensioni) také velice oblíbenou levnějí varintu ubytování v podobě apartmánů, které jsou však plně zařízené a pro běžné potřeby plně uspokojující.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Aktuálně

    27.2.2024

    Velikonoční lyžování

    Vyrazte zalyžovat si přes Velikonoce. Nepotřebujete si brát žádnou dovolenou!

    9.2.2024

    Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

    Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek nejen ve Francii, Itálii a Rakousku, ale také v Česku, Bulharsku, Německu, Polsku, Slovinsku a Švýcarsku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přehledné tabulce.

    24.1.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 35%

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    RSS, více aktualit