Plavba po Jadranu - trasa KL2

č. zájezdu: 491855/89
od22 399,-/osoba
Plavba po Jadranu - trasa KL2

Plavba po Jadranu - trasa KL2

Země: Chorvatsko


Stravování: polopenze
Doprava: vlastní doprava

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Duben - Říjen

Délka pobytu: 8 dnů


Možnosti dopravy

 • vlastní doprava

Možnosti stravování

 • polopenze

Výhody nabídky 1
Nezapomenutelný zážitek

Výhody nabídky 2
Odpočinek i poznání 

Výhody nabídky 3
Moderní a tradiční jachty

Program zájezdu
1. den: Split – Makarska Vyplouvá se ze splitského přístavu, během plavby je podáván oběd. Odpoledne je možnost ke koupání na nádherných místních plážích nebo vyzkoušet si adrenalinový zážitek v podobě zipline přes kaňon řeky Cetiny. Přenocování v přístavu města Makarska, možnost prohlídky města.  2. den: Makarska – ostrov MljetRanní odjezd směrem k ostrovu Mljet s přestávkou na koupání na poloostrově Pelješac. Odpoledne návštěva národního parku Mljet (solná jezera, klášter Panny Marie). Vstup do NP za poplatek 25 EUR/osoba. Přenocování v přístavu Polača nebo Pomena. 3. den: ostrov Mljet – Dubrovník V do­poledních hodinách odjezd do Dubrovníku.  Během cesty se naskytnou nádherné výhledy. Po příjezdu v odpoledních hodinách následuje prohlídka města individuálně nebo s průvodcem. Přenocování v místním přístavu. 4. den: Dubrovník – ostrov Šipan/TrstenikV dopoledních hodinách odjezd směrem k ostrovu Šipan nebo městečku Trstenik. Zde se nabízí bohaté možnosti ke koupání nebo návštěvu místních vinařství. Možnost kapitánské večeře na palubě. Přenocování v přístavu.5. den: ostrov Šipan/Trstenik – ostrov KorčulaV ranních hodinách plavba k ostrovu Korčula. Na lodi v zátoce u města Korčula následuje oběd. Odpoledne prohlídka zmiňovaného města (individuálně nebo s průvodcem). Možnost ochutnávky vín nebo návštěvy jedné z místních restaurací. Přenocování v přístavu.6. den: ostrov Korčula – ostrov HvarV brzkých hodinách plavba směrem k ostrovu Hvar, poblíž zmiňovaného ostrova oběd a možnost koupání. Prohlídka města, které nabízí mnoho atraktivit, například renesanční katedrálu, místní restaurace nebo bary. Přenocování v přístavu.7. den – ostrov Hvar – ostrov Brač – SplitDalší zástavka se nachází na ostrově Brač, kde bude možnost koupání na pláži Zlatni Rat. Následovat bude přesun zpět do města Split. Na místě bude možnost prohlídky města, kde je množství památek a atraktivit.8. den: SplitPo snídani, ukončení pobytu

Informace
Stravování: snídaně,obědVstup do NP Mljet za poplatek 25 EUR/osoba.Mož­nost parkování ve městě Split za poplatek.Změna trasy v případě špatných povětrnostních podmínek.Plavba není vhodná pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Plavba po Jadranu - trasa KL2Plavba po Jadranu - trasa KL2Plavba po Jadranu - trasa KL2Plavba po Jadranu - trasa KL2

Podobné zájezdy

Slovinsko, Chorvatsko - Z Triglavu Parenzanou podél Jadranu na kole

Slovinsko, Chorvatsko - Z Triglavu Parenzanou podél Jadranu na…

Země: Chorvatsko, Itálie, Slovinsko

Středisko: Piran, Kranjska Gora, Poreč,…

Typ: Pobytové zájezdy, Aktivní…

Termíny: Září

Délka pobytu: 10 dnů

Osob: 1-2, 1 osoba

č. zájezdu: 465919/1
snídaně
autobusem
od20 990,-/osoba
  Chorvatsko na kole - čtyři ostrovy severního Jadranu

  Chorvatsko na kole - čtyři ostrovy severního Jadranu

  Země: Chorvatsko

  Středisko: první ubytování a cyklotrasy…

  Typ: Pobytové zájezdy, Aktivní…

  Termíny: Září

  Délka pobytu: 9 dnů

  Osob: 1, 1-2 osoba

  č. zájezdu: 471108/1
  polopenze
  autobusem
  od18 990,-/osoba
   Hotel BRZET

   Hotel BRZET

   Země: Chorvatsko

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Červenec, Srpen, Září

   Délka pobytu: 8 dnů

   č. zájezdu: 488308/14
   polopenze
   vlastní doprava
   od12 770,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Aktuálně

    5.6.2024

    Fjordy a další klenoty Norska

    Poslední volná místa na červencový termín 2024! Sleva 2000 Kč pro osoby starší 55 let

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    RSS, více aktualit