Paříž a zámky na Loiře

č. zájezdu: 415439/113
od6 990,-/osoba
Paříž a zámky na Loiře - Poznávací zájezdy

Paříž a zámky na Loiře

Země: Francie


Stravování: bez stravování
Doprava: autobusem

Typ zájezdu: Poznávací zájezdy

Termíny: Září

Délka pobytu: 6 dnů


Možnosti dopravy

  • autobusem

Možnosti stravování

  • bez stravování

Program0. den: 1. den: Odjezd z ČR v odpoledních hodinách. 2. den: V dopoledních hodinách příjezd do Paříže – celodenní prohlídka: pravý břeh Seiny s nádhernými bulváry, Champs Elysées, oblast Louvre, Centre G. Pampidou, Il de la Cité, katedrála Notre Dame, Latinská čtvrť, Panteon, aj. Odjezd do hotelu, ubytování. Nocleh. 3. den: Okruh po zámcích na Loiře. Villandry – zámek s jedinečnými renesančními zahradami, které jsou nejpřitažlivější ze všech, úžasné ornamenty tvořené nejen květinami, ale i zeleninou a kořením. Azay-le-Rideau – mistrovské dílo renesanční architektury. Chenonceau

  • nádherný renesanční zámek s malebnými zahradami, zámek šesti žen. Návrat

na nocleh.

4. den: Okruh po zámcích na Loiře. Chambord – monumentální zámek, největší v oblasti Loiry, který si nechal vybudovat král František I. Blois -starobylé městečko se zámkem, sídlo vévodů orleánských. Cheverny – zámek z doby Jindřicha IV. a Ludvíka XIII. vybudovaný v jednoduchém, ale klasickém stylu, návrat na nocleh. 5. den: Dopoledne prohlídla Versailles – sídlo francouzských králů, zámecký areál. Dokončení prohlídky Paříže – levý břeh Seiny – Eiffelova věž, Invalidovna. Pro zájemce možnost prohlídky Musee d´Orsay nebo galerie Louvre. Večerní Paříž – Montmartre a Moulin Rouge. Odjezd do ČR. 6. den: Návrat do ČR v poledních hodinách.

Náš již tradiční zájezd je zaměřený na poznávání krásné oblasti zámků na Loiře, které patří k největším turistickým atrakcím ve Francii. Kromě klasických zámků Chambord, Chenonceau a Blois navštívíte ještě zámky Azay-le-Rideau, Villandry a Cheverny.

Cena zahrnuje:

  • doprava autokarem
  • 3× nocleh v hotelu
  • služby průvodce

Cena nezahrnuje:

  • vstupné (orientačně): Tour Eiffel 5–13 EUR, Louvre 9 EUR, Musee d´Orsay 8 EUR, Invalidovna 9 EUR, věž katedrály Notre Dame 8 EUR, Arc de Triomphe 9 EUR, Montparnasse 11 EUR, Panthéon 8 EUR, Picassovo muzeum 9 EUR, Oranžérie 6 EUR, plavba lodí po Seině 12 EUR, jízdenka na metro 1,6 EUR, Centre Pompidou 12 EUR, La Grande Arche 10 EUR, Sainte-Chapelle 8 EUR, zámek Versailles 14 EUR, zahrady ve Versailles 8 EUR, Blois 5 EUR, Chenonceaux 8 EUR, Chambord 7 EUR, Azay-le-Rideau 6 EUR, Cheverny 5 EUR, Villandry zahrady 6 EUR, včetně zámku 9 EUR

Slevy:

  • 3 % – sleva pro stálé klienty poznávacích zájezdů 2018 – 2021, rezervace min. 60 dní před odjezdem – sleva pro klienty z let 2018 – 2021 (poznávací zájezdy), rezervace min. 60 dní před odjezdem, do 30.000 Kč
Paříž a zámky na Loiře - Poznávací zájezdyPaříž a zámky na Loiře - Poznávací zájezdyPaříž a zámky na Loiře - Poznávací zájezdyPaříž a zámky na Loiře - Poznávací zájezdyPaříž a zámky na Loiře - Poznávací zájezdyPaříž a zámky na Loiře - Poznávací zájezdyPaříž a zámky na Loiře - Poznávací zájezdyPaříž a zámky na Loiře - Poznávací zájezdy

Doprava

CK provozuje vlastní autokarovou dopravu. Cílem této nabídky je seznámení co nejširší veřejnosti s možností využít naše luxusní autokary vybavené klimatizací, vestavěným WC, videem a občerstvením pro zpříjemnění Vašich cest u nás i v zahraničí tak, aby byly umocněny Vaše zážitky z krásného zájezdu. Samozřejmostí jsou pro nás vedle luxusních autobusů i luxusní služby – v posádkách našich autobusů jsou zkušení profesionálové, kteří brázdí Evropu křížem krážem již řadu let a k jejich základním návykům patří i špičkové služby pro klienty. V současné době nabízí naše firma 2 autokary Mercedes. Typ O350 RHD a Typ MB Tourismo. Oba v konfiguraci 49+1 míst:

Mercedes O350 RHD : 49 + 1 míst, klimatizace, velkoprostorové zavazadlové kufry, vestavěné WC, video – 2 televize, teplé a studené nápoje během cesty. Cenová nabídka je od 24 Kč/km a 150 Kč/hod. čekání .

Mercedes Tourismo : 49 + 1 míst, klimatizace, velkoprostorové zavazadlové kufry, vestavěné WC, video – 2 televize, teplé a studené nápoje během cesty. Cenová nabídka je od 24 Kč/km a 150 Kč/hod. čekání. Většinou však fungují smluvní ceny, které jsou různé podle jednotlivých typů zajišťované dopravy, její náročnosti, případně objemu přepravy. Pro menší skupiny nabízíme rovněž dopravu minivanem (mikrobusem) VW Transporter s kapacitou 8 osob. VW Transporter T6 : 7–8 míst, klimatizace, dostatečný prostor pro zavazadla. Cenová nabídka od 9 Kč/km a 150 Kč/hod. čekání.

Aktuálně

12.8.2022

Zájezdy do exotiky se slevou nyní až 25%

Slevy na poznávací zájezdy first minute až 25%

12.8.2022

Island nejen pro seniory 55+

Poznejte Island během našeho nejúspěšnějšího zájezdu minulých let. Noclehy jsou zajištěny v penzionu v pokojích s příslušenstvím a povlečením.

27.4.2022

Změna vstupních podmínek na Kubu

S účinností od 6. dubna 2022 Kuba ruší povinnost předložení očkovacího certifikátu i negativního PCR testu.

RSS, více aktualit