Palmová riviéra pro gurmány s koupáním

č. zájezdu: 338760/70
od11 990,-/osoba
Palmová riviéra pro gurmány s koupáním - Pobytové zájezdy

Palmová riviéra pro gurmány s koupáním

Země: Itálie


Stravování: polopenze
Doprava: autobusem

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy, Poznávací zájezdy

Termíny: Červen

Délka pobytu: 10 dnů


Možnosti dopravy

  • autobusem

Možnosti stravování

  • polopenze

Program

1. den: Odjezd z Brna v odpoledních hodinách.

2. den: V dopoledních hodinách přijedeme na Palmovou riviéru, kde se ubytujeme.

3. den: Druhý den věnujeme koupání a relaxaci. Navečer si uděláme výlet do San Benedetta na prohlídku večerního města a přístavu. V případě zájmu bychom mohli romanticky povečeřet na pláži místní rybí speciality.

4. den: Dnes nás čeká celodenní výlet do regionu Abruzzo. Navštívíme město CAMPLI se svatými schody, po jejichž vystoupení po kolenou jsou prý odpuštěny všechny hříchy. Poté zájemci fakultativně absolvují cca 1,5 hodinovou procházku po soukromém lesíku se psy vycvičenými na hledání lanýžů, které budou následně moci degustovat v podobě oběda. Dále navštívíme největší evropskou bourbonskou pevnost CIVITELLA DEL TRONTO, jedno z největších vojenských děl, které bylo na území Itálie postaveno. K pevnosti přiléhá osada s kostely, benediktýnský klášter, svatyně Svaté Marie z Lumi a mnohé renesanční paláce. Na zpáteční cestě na ubytování si uděláme zastávku ve velkoobchodě se sýry a salámy.

5. den: Dopoledne věnujeme relaxaci na plážích, odpoledne navštívíme travertinové město ASCOLI PICENO, které je hlavním městem středoitalské provincie Marche a nachází se v jeho jižní části. Městu se přezdívá „město věží“, ve středověku se zde totiž nacházelo až 200 věží, do současnosti se jich však podařilo dochovat jen padesát. Krása Ascoli Picena spočívá v systému jeho ulic a malých uliček proplétajících se mezi historickými památkami i běžnými obytnými domy. Ve středu města se rozprostírá nádherné náměstí Piazza del Popolo, o kterém se říká, že je nejkrásnějším náměstím Evropy. Dále budeme moci také vyjet do miniaturní vesničky vybudované ve středověkém hradu CASTEL TROSINO nad Ascoli. Na zpáteční cestě se zastavíme v lisovně oliv a čeká nás bohatá degustace.

6. den: Po snídani se vydáme na celodenní výlet do pohoří GRAN SASSO. Zavítáme do útočiště Mussoliniho, kde nas čeká lehká turistika. Posléze odjedeme do údolí, kde se nachází místní masny, lidé si zde kupují čerstvé maso a sami si ho tady také ugrilují. Odpoledne navštívíme jeskyně GROTTE DI STIFFE plné rozmanitých krasových útvarů, dominantou těchto jeskyní jsou krásná jezera a vodopády Ve večerních hodinách přijedeme zpět na ubytování.

7. den: Dopoledne věnujeme koupání a relaxaci u moře. V odpoledních hodinách se vydáme do městečka MONSAMPOLO. Tato historická perla pod svým náměstím ukrývá podzemní město, které si prohlédneme. Při procházce historickým centrem navštívíme kostel Maria Ss. Assunta, v jehož kryptě zavítáme do muzea mumií. Na biofarmě budeme poté moci nakoupit kvalitní víno, olej, těstoviny a další místní produkty. Ve večerních hodinách se vrátíme na ubytování.

8. den: Po snídani se vypravíme do půvabného městečka COLON­NELLA, kde navštívíme místní vinařství. Prohlédneme si výrobu a ochutnáme zdejší věhlasná vína. Odpoledne nás čeká koupání a relaxace u moře.

9. den: Volný den věnujeme koupání a relaxaci u moře, ve večerních hodinách se vydáme na cestu do ČR.

10. den: Příjezd do Brna v dopoledních hodinách.

Cena zahrnuje

Dopravu lux. autobusem, 7× ubytování v hotelu ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím, 7× polopenzi (kombinace snídaně+večeře/sní­daně+oběd – dle programu), degustace dle programu, pobytovou taxu, služby průvodce, pojištění CK.

Příplatky

1lůžkový pokoj – 2 990 Kč, .

Poznámka

Plánovaný odjezd z Brna – 17:00, předpokládaný příjezd do Brna 09:00. Uvedené údaje jsou předpokládané. Závazná trasa a časy budou uvedeny v pokynech na zájezd, které zašleme zákazníkovi před odjezdem.

Trasa

SAN BENEDETTO DEL TRONTO – CAMPLI – CIVITELLA DEL TRONTO – GROTTE DI STIFFE – ASCOLI PICENO – GRAN SASSO – COLONNELLA – CASTEL TROSINO – MONSAMPOLO

Svozové trasy

A, B, C, D, E2, F

Cena nezahrnuje

Hledání lanýžů + oběd 4.den – 15 €/os., rybí oběd na pláži – 12 €/os., vstupy do navštívených objektů – doporučená částka cca 40 €.

Anotace

Pláže se zlatým pískem, mohutné palmy, historické skvosty, panoramatické vrcholky Apenin a ráj gurmánských zážitků

Palmová riviéra pro gurmány s koupáním - Pobytové zájezdyPalmová riviéra pro gurmány s koupáním - Pobytové zájezdyPalmová riviéra pro gurmány s koupáním - Pobytové zájezdyPalmová riviéra pro gurmány s koupáním - Pobytové zájezdyPalmová riviéra pro gurmány s koupáním - Pobytové zájezdyPalmová riviéra pro gurmány s koupáním - Pobytové zájezdyPalmová riviéra pro gurmány s koupáním - Pobytové zájezdyPalmová riviéra pro gurmány s koupáním - Pobytové zájezdyPalmová riviéra pro gurmány s koupáním - Pobytové zájezdyPalmová riviéra pro gurmány s koupáním - Pobytové zájezdyPalmová riviéra pro gurmány s koupáním - Pobytové zájezdyPalmová riviéra pro gurmány s koupáním - Pobytové zájezdyPalmová riviéra pro gurmány s koupáním - Pobytové zájezdyPalmová riviéra pro gurmány s koupáním - Pobytové zájezdyPalmová riviéra pro gurmány s koupáním - Pobytové zájezdyPalmová riviéra pro gurmány s koupáním - Pobytové zájezdyPalmová riviéra pro gurmány s koupáním - Pobytové zájezdyPalmová riviéra pro gurmány s koupáním - Pobytové zájezdy

Doprava

Základním odjezdovým místem z ČR je Brno, kam pro své klienty organizujeme svozy a následně pak rozvozy z nejrůznějších míst naší republiky (viz mapa a přehled jednotlivých tras). Ceny svozů [Kč/osoba]
TRASA A: Tišnov (0), Kuřim (0)

TRASA B: Vyškov (200), Prostějov (300), Olomouc (300), Přerov (300), Lipník nad Bečvou (400), Hranice n. Moravě (400), Nový Jičín (400), Příbor (400), Frýdek – Místek (400), Ostrava (400)

TRASA B1: Vyškov (0), Prostějov (0), Olomouc (0), Přerov (0), Lipník nad Bečvou (0), Hranice n. Moravě (0), Nový Jičín (0), Příbor (0), Frýdek – Místek (0), Ostrava (0)

TRASA C: Boskovice (300), Blansko (200)

TRASA C1: jen Hradec Králové (400)

TRASA D: Kroměříž (300), Zlín (300), Uherské Hradiště ( 300), Veselí nad Moravou (300), Strážnice (300), Hodonín (300), Břeclav (200)

TRASA E: Velká Bíteš (0), Velké Meziříčí (0), Jihlava (0), Praha ( 0), Plzeň (0)

TRASA E1: Plzeň není možná

TRASA E2: jen PRAHA (400)

TRASA F: Žďár nad Sázavou (300)

TRASA G: Znojmo (0)

TRASA H: Břeclav (0), Bratislava (0)

Svozové trasy platné pro jednotlivé poznávací zájezdy jsou vždy uvedeny u konkrétního zájezdu.

Aktuálně

7.3.2020

Rozhovor s Papežem - předsedou asociace kanceláří a agentur

Jestli se politici ve světlech reflektorů tváří jako zachránci lidu, tak to mají dělat důsledně. A ne zavřít biatlon a ostatní akce nechat. Po Praze momentálně chodí bez kontroly turisté 59 národností, v tom vidím větší riziko než v cestě do Itálie, míní Jan Papež z Asociace cestovních kanceláří. Jsme snadná oběť, místo toho, aby nám ministryně pomohla, náš obor odstřelila, kritizuje.

4.3.2020

Cestovní pojištění

Výhodné pojištění pro naše klienty od UNIQA a Generali Česká pojišťovna za zvýhodněnou cenu.

28.11.2019

Sleva na exotické poznávací zájezdy

Slevy na exotické poznávací zájezdy pokračují nyní se slevou až 15% pouze do konce listopadu.

RSS, více aktualit