SALT of Palmar

Mauricius, Palmar

č. zájezdu: 484431/137
od42 390,-/osoba
SALT of Palmar - Mauricius, Palmar - Pobytové zájezdy

SALT of Palmar

Země: Mauricius

Středisko: Palmar


Stravování: polopenze, plná penze, all-inclusive
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Duben - Listopad

Délka pobytu: 7 až 17 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • polopenze
 • plná penze
 • all-inclusive

Program zájezdu

Vybavení a služby ubytování • Recepce• Restaurace• Bar• Venkovní bazén• Wi-Fi • Parkování• Lázně a wellness• Fitness centrum• Vodní a plážové aktivity

Informace o hotelu Salt Of Palmar, je butikový hotel určený pouze pro dospělé, je ekologický hotel, který pečlivě kombinuje udržitelnost s uvolněným luxusem. Názvy pokojů odrážejí jejich umístění, menu jsou jednoduchá a vychází nejvíce z místní suroviny a lázně jdou nad rámec kosmetických procedur, s himalájskou růžovou solnou místností, která také podporuje léčení. Tento hotel se nachází podél ohromujícího východního pobřeží ostrova na bílé písečné pláži. Pestrobarevný hotel, navržený s prvky místní architektury, je plný místního umění a nábytku, oslavující mauricijskou kulturu. Organické postele Carpe Diem – vytvořené chiropraktikem, povlečení z organické bavlny, župany vyrobené z neběleného bavlněného materkálu a přírodní, místně vyráběné toaletní potřeby zajistí, že váš eko-luxusní pobyt bude pohodlný. Pokoje se nacházejí u pláže, u bazénu nebo v zahradách a nabízejí výběr knih, domácí občerstvení.

SALT of Palmar - Mauricius, Palmar - Pobytové zájezdySALT of Palmar - Mauricius, Palmar - Pobytové zájezdySALT of Palmar - Mauricius, Palmar - Pobytové zájezdySALT of Palmar - Mauricius, Palmar - Pobytové zájezdySALT of Palmar - Mauricius, Palmar - Pobytové zájezdySALT of Palmar - Mauricius, Palmar - Pobytové zájezdySALT of Palmar - Mauricius, Palmar - Pobytové zájezdySALT of Palmar - Mauricius, Palmar - Pobytové zájezdySALT of Palmar - Mauricius, Palmar - Pobytové zájezdySALT of Palmar - Mauricius, Palmar - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

C Mauritius

C Mauritius

Země: Mauricius

Středisko: Palmar

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Duben - Leden

Délka pobytu: 7 až 17 dnů

č. zájezdu: 484121/137
all-inclusive
letecky
od46 090,-/osoba
  Hotel Aanari

  Hotel Aanari

  Země: Mauricius

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Říjen - Duben

  Délka pobytu: 9 dnů

  č. zájezdu: 485239/89
  all-inclusive
  letecky
  od46 799,-/osoba
   La Pirogue Mauritius

   La Pirogue Mauritius

   Země: Mauricius

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Květen - Březen

   Délka pobytu: 6 až 13 dnů

   č. zájezdu: 477223/89
   polopenze
   letecky
   od46 139,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    10.4.2024

    Tipy na zajímavý zájezd každý týden

    Mallorca, USA, Azory nebo třeba Vietnam?....

    RSS, více aktualit