Hotel Hyatt House across from Universal Orlando Resort

USA, Orlando

č. zájezdu: 486931/89
od40 519,-/osoba
Hotel Hyatt House across from Universal Orlando Resort - USA, Orlando - Pobytové zájezdy

Hotel Hyatt House across from Universal Orlando Resort

Země: USA

Středisko: Orlando


Stravování: snídaně
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Listopad, Prosinec

Délka pobytu: 9 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • snídaně

Výhody nabídky 1 ideální poloha přímo naproti Universal Orlando Resort

Výhody nabídky 2 partnerský hotel Universal Orlando Resort

Výhody nabídky 3 příjemné prostředí

Středisko Orlando

Poloha Hotel má vynikající polohu přímo naproti Universal Orlando Resort, kam se lze dostat kyvadlovou dopravou. V těsné blízkosti se rovněž nachází outletové nákupní centrum.

Vybavení Hotel má celkem 168 pokojů a je vybaven recepcí, klimatizací, trezorem (za poplatek), malým obchodem, parkovištěm (za poplatek) a bazénem. Pro občerstvení je zde restaurace, snack bar a bar. Wi-Fi a úklid pokoje zdarma, služba praní prádla za poplatek.Jedná se o partnerský hotel Universal Orlando Resort – https://www.universalorlando.com/web/en/us. V závislosti na aktuálních podmínkách můžete využívat výhod jako jsou kyvadlová doprava, přednostní vstup do parku, slevy na občerstvení atd.

Ubytování 2 Queen Beds Studio je vybaven dvěma dvoulůžkovými postelemi velikosti queen, TV, klimatizací, kávovarem, mikrovlnnou troubou, WiFi připojením a vlastním příslušenstvím (WC, vana nebo sprchový kout, vysoušeč vlasů).

Strava Snídaně.

Sport a zábava Fitness.

Cena zahrnuje

 • Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků* Transfery v destinaci* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Informace Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu). Její výše se může měnit dle aktuálních nařízení. Cca 12 % z částky za ubytování. Spolu s pobytovou taxou si hotel může účtovat také resort fee.Hotely v USA mohou vyžadovat kauci. Obvykle se pohybuje ve výši $250. Vratná kauce je určena pro krytí spotřeby minibaru, možných škod způsobených hostem a podobně. V případě, že bude pokoj opuštěn řádně, bude kauce vrácena.

Hotel Hyatt House across from Universal Orlando Resort - USA, Orlando - Pobytové zájezdyHotel Hyatt House across from Universal Orlando Resort - USA, Orlando - Pobytové zájezdyHotel Hyatt House across from Universal Orlando Resort - USA, Orlando - Pobytové zájezdyHotel Hyatt House across from Universal Orlando Resort - USA, Orlando - Pobytové zájezdyHotel Hyatt House across from Universal Orlando Resort - USA, Orlando - Pobytové zájezdyHotel Hyatt House across from Universal Orlando Resort - USA, Orlando - Pobytové zájezdyHotel Hyatt House across from Universal Orlando Resort - USA, Orlando - Pobytové zájezdyHotel Hyatt House across from Universal Orlando Resort - USA, Orlando - Pobytové zájezdyHotel Hyatt House across from Universal Orlando Resort - USA, Orlando - Pobytové zájezdyHotel Hyatt House across from Universal Orlando Resort - USA, Orlando - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Hotel Urbanica Fifth

Hotel Urbanica Fifth

Země: USA

Středisko: Miami

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Prosinec - Duben

Délka pobytu: 9 až 12 dnů

č. zájezdu: 485240/89
bez stravování
letecky
od42 969,-/osoba
  Hotel Urbanica The Euclid

  Hotel Urbanica The Euclid

  Země: USA

  Středisko: Miami

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Prosinec - Duben

  Délka pobytu: 9 až 12 dnů

  č. zájezdu: 476668/89
  bez stravování
  letecky
  od42 849,-/osoba
   Hotel The James New York NoMad

   Hotel The James New York NoMad

   Země: USA

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Červen - Duben

   Délka pobytu: 7 až 9 dnů

   č. zájezdu: 485741/89
   bez stravování
   letecky
   od36 579,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy na Madeiru

    Pobytové a pobytově-poznávací zájezdy

    Pobytový zájezd na Madeiru je synonymem pro relaxaci, klid a luxusní dovolenou.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    9.2.2024

    Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

    Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek nejen ve Francii, Itálii a Rakousku, ale také v Česku, Bulharsku, Německu, Polsku, Slovinsku a Švýcarsku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přehledné tabulce.

    RSS, více aktualit