Okruh Thajskem a krásy thajských ostrovů

č. zájezdu: 273280/104
od64 990,-/osoba
Okruh Thajskem a krásy thajských ostrovů - Poznávací zájezdy

Okruh Thajskem a krásy thajských ostrovů

Země: Thajsko


Stravování: polopenze
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Poznávací zájezdy, Pobytové zájezdy

Termíny: Listopad, Prosinec

Délka pobytu: 17 dnů


Možné slevy:

  • slevové programy CK

Možnosti dopravy

  • letecky

Možnosti stravování

  • polopenze

1. den

odlet z Prahy (s mezipřistáním) do Bangkoku.

2. den

přílet do Bangkoku, transfer do hotelu v centru města, ubytování a odpočinek. Individuální program s možnou návštěvou nočního trhu a barů na Pat Pongu. Noc v Bangkoku v centru města.

3. den

prohlídka Bangkoku: dopoledne navštívíte chrám Wat Traimit s překrásnou sochou Buddhy z ryzího zlata. Projdete se chrámovým komplexem Wat Po, gigantická socha ležícího Buddhy vás okouzlí stejně jako krásná chrámová architektura. Prohlídka pokračuje v královském paláci s Chrámem smaragdového Buddhy. Poté se přeplavíte přes řeku k chrámu ranních červánků Wat Arun, který je zdoben spoustou porcelánu a nabízí jedinečné výhledy na Bangkok. Večeře v tradiční thajské restauraci s tanečním vystoupením a ukázkami thajského baletu. Noc v Bangkoku.

4. den

ráno se vydáte na sever od Bangkoku, první zastávkou bude romantický komplex královského letního paláce s mnoha letohrádky v pečlivě udržované zahradě. Vaše cesta bude pokračovat do královského města Ayutthaye, odkud vládli thajští králové více než 400 let, prohlédnete si památky jedinečného významu. Navštívíte chrámy Wat Si Sampet a Wat Mahathat. Pozdě odpoledne návrat do Bangkoku.

5. den

brzy ráno cesta na západ od Bangkoku kolem solných polí do města Kanchanaburi. Prohlédnete si válečné muzeum, hřbitov a věhlasný most přes řeku Kwai, který stavěli zajatci během 2. světové války. Odpoledne se projedete lokálkou po železnici smrti s vyhlídkou na okolní krajinu. Vydáte se lodí po řece do vesnice River Kwai, ubytování.

6. den

ráno se vydáte lodí po řece do Paksengu, podíváte se k jeskyním Kaeng Lava a vstoupíte do jejich nitra. Nezapomenutelným zážitkem bude návštěva výcvikového střediska slonů s projížďkou na slonech. Líbit se vám bude i rafting na bambusových vorech. Cesta autobusem zpět do Bangkoku.

7. den

transfer na letiště a odlet na Krabi. Po příletu transfer do hotelu v oblasti Krabi, která je proslulá nádhernými plážemi a vápencovými skalními útvary.

8. den

volno můžete využít k návštěvě národního parku Phang Nga, můžete se proplout mořskými jeskyněmi i porosty mangrovníků.

9. den

transfer na souostroví Phi Phi, kde jsou stále nejkrásnější pláže v Thajsku.

10. den

můžete lenošit ve stínu palem na plážích s bílým pískem nebo se jet potápět k některému z přilehlých ostrůvků.

11. den

transfer na ostrov Phuket.

12. den

užijte si koupání, nákupů i nočního života. Můžete podniknout cestu kolem ostrova, navštívit některý ze zdejších buddhistických chrámů nebo akvárium.

13. den

transfer na letiště, odlet do Prahy (s mezipřistáním).

14. den

přílet do ČR.

Hotel

Okruh Thajskem a krásy thajských ostrovů

Trasa zájezdu

Bangkok • Ayutthaya • řeka Kwai • Krabi • ostrovy Phi Phi • ostrov Phuket

Cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha–Bangkok–Praha vč. letištních a bezpečnostních poplatků a případného palivového příplatku • přelet Bangkok–Krabi a Phuket–Bangkok • 14 nocí se snídaní (5 nocí okruh na pevnině, 3 noci na Krabi, 3 noci na Phuketu, 3 noci na Phi Phi) v kvalitních hotelech • 3 obědy a 1 večeři • dopravu klimatizovaným autokarem • vstupy dle programu • služby průvodce FIRO-tour a místního průvodce • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.

Minimální počet účastníků

15.

Fakultativní příplatky

pojištění léčebných výloh • komplexní pojištění viz katalog str. 11 • 1lůžkový pokoj (15 990 Kč).

Okruh Thajskem a krásy thajských ostrovů - Poznávací zájezdyOkruh Thajskem a krásy thajských ostrovů - Poznávací zájezdyOkruh Thajskem a krásy thajských ostrovů - Poznávací zájezdyOkruh Thajskem a krásy thajských ostrovů - Poznávací zájezdyOkruh Thajskem a krásy thajských ostrovů - Poznávací zájezdyOkruh Thajskem a krásy thajských ostrovů - Poznávací zájezdyOkruh Thajskem a krásy thajských ostrovů - Poznávací zájezdyOkruh Thajskem a krásy thajských ostrovů - Poznávací zájezdyOkruh Thajskem a krásy thajských ostrovů - Poznávací zájezdyOkruh Thajskem a krásy thajských ostrovů - Poznávací zájezdy
773 647 900
774 418 009

(po-pá: 8:00 - 17:00)

všechny kontakty

Aktuálně

7.6.2018

Tip dne - akční nabídka

Mallorca 2 osoby za cenu 1 - let z Prahy

9.4.2018

Hledáme nové kolegy

Do naší kanceláře v Brně hledáme příjemného a komunikativního kolegu/kolegyni na pozici prodejce zájezdů.

28.3.2018

Velikonoční sleva na Mallorcu

Sleva platí pro prodej v období 28.3.-8.4.2018

RSS, více aktualit

Novinky E-mailem

Zaregistrujte se k odběru novinek e-mailem


zpracováním os. údajů