Paradiso

Bulharsko, Nesebr

č. zájezdu: 491860/122
od15 590,-/osoba
Paradiso

Paradiso

Země: Bulharsko

Středisko: Nesebr

Ubytování: Paradiso


Stravování: bez stravování
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Červenec, Srpen, Září

Délka pobytu: 8 až 15 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • bez stravování

nazev

****Aparthotel Paradiso

doporuceni

Aparthotel Paradiso svým klientům nabízí ubytování v kvalitních apartmánech. Díky své poloze a příjemné atmosféře je ideální pro klienty všech věkových kategorií i pro klienty, cestující vlastní dopravou.

Poloha

Hotel se nachází v severní části Nového Nesebru přímo nad mořem a jevzdálen cca 100 m od pláže Slunečného pobřeží a cca 1300 m odměstské pláže.

Vybavení

Součástí hotelu je vstupní hala s recepcí, dvě restaurace à la carte, venkovní bazén, dětský bazén, supermarket. Zdarma: Wi-Fi u lobby, slunečníky a lehátka u bazénu, fitness, parkoviště. Za poplatek: podzemní garáž.

Ubytování

Apartmány (dvě místnosti – ložnice a denní místnost s rozkládací sedací soupravou) s balkonem a sociálním zařízením (sprchový kout, WC) jsou *klimatizovány * (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, Wi-Fi (zdarma), telefonem, trezorem (zdarma) a chladničkou. Maximální obsazenost tři dospělí a jedno dítě. Některé apartmány mají balkon s bočním výhledem na moře (za příplatek).

Stravování

Bez stravy. Možnost dokoupení snídaní (formou bufetu).

plaz

Najdete zde dvě písčité pláže – jižní (městská pláž) a severní (pláž Slunečného Pobřeží). Severní pláž (vzdálená cca 100 m od hotelu) je písčitá, několik kilometrů dlouhá a postupně se svažující do moře. Městská pláž (vzdálená cca 1 300 m od hotelu) je prostorná, písčitá a postupně se svažující do moře. Slunečníky a lehátka na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan, občerstvení, bary. Vše za poplatek.

popisnawww

Aparthotel Paradiso svým klientům nabízí ubytování v kvalitních apartmánech. Díky své poloze a příjemné atmosféře je ideální pro klienty všech věkových kategorií i pro klienty, cestující vlastní dopravou.

gps

42.665250, 27.715408

cena

V ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku • transfery do pobytového místa a zpět
• ubytování – počet noclehů a služby dle popisu • česky/slovensky mluvící delegát
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky): • volitelné doplňkové služby • doporučený příplatek za cestovní pojištění Holiday Europe včetně pojištění storna zájezdu (více informací zde)  storno/plnění do 50 000 Kč850 Kč/osoba starší 15 let/pobyt stor­no/plnění do 50 000 Kč640 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt doporučený příplatek cestovní pojištění Holiday Europe Plus včetně pojištění storna zájezdu (více informací zde)  storno/plnění do 80 000 Kč990 Kč/osoba starší 15 let/pobyt stor­no/plnění do 80 000 Kč740 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt Pro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 25. 8. 2023. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 25. 8. 2023. *Upozornění: *Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasnému omezení poskytovaných služeb v plném rozsahu.

plazcca

cca 100 m

plazm

100

stitky

Písčitá pláž cca 100 mSkvělá polohaKomfortní ubytováníPříjemná atmosféraHistorie na dosah


Podobné zájezdy

Penzion Barba

Penzion Barba

Země: Bulharsko

Destinace: Varna

Středisko: Obzor

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Srpen, Září

Délka pobytu: 8 až 15 dnů

č. zájezdu: 442809/89
snídaně
vlastní doprava
od5 829,-/osoba
  Hotel Zara

  Hotel Zara

  Země: Bulharsko

  Destinace: Burgas

  Středisko: Primorsko

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Srpen, Září

  Délka pobytu: 8 až 15 dnů

  č. zájezdu: 489238/89
  snídaně
  vlastní doprava
  od5 839,-/osoba
   Hotel Belica

   Hotel Belica

   Země: Bulharsko

   Destinace: Burgas

   Středisko: Primorsko

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Srpen, Září

   Délka pobytu: 8 až 15 dnů

   č. zájezdu: 489299/89
   all-inclusive
   vlastní doprava
   od7 239,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Aktuálně

    5.6.2024

    Fjordy a další klenoty Norska

    Poslední volná místa na červencový termín 2024! Sleva 2000 Kč pro osoby starší 55 let

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    RSS, více aktualit