Nejkrásnější místa jižního Polska

č. zájezdu: 480757/89
od6 299,-/osoba
Nejkrásnější místa jižního Polska - Poznávací zájezdy

Nejkrásnější místa jižního Polska

Země: Polsko


Stravování: snídaně
Doprava: autobusem

Typ zájezdu: Poznávací zájezdy

Termíny: Červen, Červenec, Srpen

Délka pobytu: 4 dny


Možnosti dopravy

 • autobusem

Možnosti stravování

 • snídaně

Výhody nabídky 1 pohodlná cesta autokarem

Výhody nabídky 2 bez nočních přejezdů

Program zájezdu

1. den: Odjezd v ranních hodinách z Prahy do Vratislavi, města s unikátní architekturou. Vratislav patří mezi jedno z nejkrásnějších měst v Polsku. Během prohlídky města uvidíme druhé největší náměstí (Rynek) v Polsku či nádhernou gotickou radnici. Určitě nevynecháme kostel sv. Marie Magdalské, gotickou stavbu s románských portálem. Odjezd na ubytování. Nocleh.  2. den: Příjezd do Czestochowe, poutního místa, které je právem přezdíváno Lurdy Polska. Navštívíme poutní kostel s pověstným obrazem Matky Boží Czestochowské, tzv. Černé Madony a dále budeme pokračovat do královského města Krakov, které je právem zahrnuto mezi památky UNESCO. Navštívíme pověstný Rynek s kostelem Panny Marie, který se pyšní největším oltářem v Evropě od Vita Stwoza nebo muzeem Czartoryskich s díly Rembrandta. Nocleh.  3. den:  Dopoledne navštívíme nedaleké solné doly Wieliczka, kde můžeme obdivovat krásná umělecká díla vytesaná ze soli. Odpoledne využijeme návštěvy královského hradu Wawel s jeho významnými expozicemi, jakými jsou královské komnaty zdobené jednou z nejbohatších evropských sbírek gobelínů, zbrojnice, hrobky králů a zvonice se zvonem Starý Zikmund. Nocleh.  4. den: Po snídani odjezd k návštěvě Wadowic, rodného místa papeže Jana Pavla II., možnost návštěvy Muzea svatého otce Jana Pavla II. či barokního kostela, kde byl pokřtěn.  Dále návštěva města Źywiec, nejen spojované se značkou polského piva,  ale města u Źywieckého jezera se zámkem a starobylými domy na Trhovém náměstí. Po prohlídce návrat do České republiky.

Fakultativně příplatek za jednolůžkový pokoj od 1990 Kčvstupenka do solných dolů – Wieliczka 650 Kčvstupenka do solných dolů – Wileliczka – dítě do 19 let  550 Kč vstupenka do solných dolů – Wileliczka – student do 25 let  600 Kč vstupenka do solných dolů – Wileliczka – senior 65+  600 Kč

Cena zahrnuje • dopravu autokarem, průvodce • 3 noclehy se snídaní *** Cena nezahrnuje: • vstupy cca 150 PLN

Informace Změna programu vyhrazena. Návštěva solných dolů Wieliczka není vhodná pro klienty se sníženou pohyblivostí (800 schodů v rámci 2,5 hod. okruhu). Vstupenky je nutné objednat nejpozději 1 měsích před odjezdem.

Nejkrásnější místa jižního Polska - Poznávací zájezdyNejkrásnější místa jižního Polska - Poznávací zájezdyNejkrásnější místa jižního Polska - Poznávací zájezdyNejkrásnější místa jižního Polska - Poznávací zájezdyNejkrásnější místa jižního Polska - Poznávací zájezdyNejkrásnější místa jižního Polska - Poznávací zájezdy

Podobné zájezdy

Nejkrásnější polské zámky a kláštery

Nejkrásnější polské zámky a kláštery

Země: Polsko

Typ: Poznávací zájezdy

Termíny: Červen

Délka pobytu: 2 dny

č. zájezdu: 465833/113
snídaně
autobusem
od3 790,-/osoba
  Adršpašské a Teplické skály - nejkrásnější skalní města a něco navíc

  Adršpašské a Teplické skály - nejkrásnější skalní města a něco…

  Země: Česká republika, Polsko

  Typ: Poznávací zájezdy

  Termíny: Červen

  Délka pobytu: 4 dny

  Osob: 1-3 osoba

  č. zájezdu: 470609/24
  snídaně
  autobusem
  od6 047,-/osoba
   First minute
   -2%sleva
   Léto v Beskydech

   Léto v Beskydech

   Země: Polsko

   Typ: Poznávací zájezdy

   Termíny: Srpen

   Délka pobytu: 7 dnů

   č. zájezdu: 480068/113
   snídaně
   autobusem
   od7 990,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Poznávací zájezdy Itálie

    Poznávací zájezdy Itálie - široký výběr a skvělé ceny!

    Od vrcholků Alp až k jižnímu cípu Sicílie je Itálie skutečným důkazem toho, že svět je jeviště. Architekti a sochaři zde vytvořili bezpočet parků a zahrad. Příroda zde vykouzlila krajinný ráz s charakteristickými cypřiši, olivovníky, fíkovníky a řadami vinic v mnoha podobách. Vyzkoušet můžete oblíbené zájezdy autobusem i letecky do Benátek, poznávací zájezdy do Říma autobusem s mnoha odjezdovými místy a další úžasná místa Itálie.

    Poznávací zájezdy Čína 2023

    Poznávací zájezdy do Číny, s českým průvodcem. Uvidíte to nejlepší z Číny, poznáte tu pravou čínskou kuchyni a budete ohromeni velikostí nejen Velké čínské zdi.

    Aktuálně

    27.2.2024

    Velikonoční lyžování

    Vyrazte zalyžovat si přes Velikonoce. Nepotřebujete si brát žádnou dovolenou!

    9.2.2024

    Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

    Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek nejen ve Francii, Itálii a Rakousku, ale také v Česku, Bulharsku, Německu, Polsku, Slovinsku a Švýcarsku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přehledné tabulce.

    24.1.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 35%

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    RSS, více aktualit