Al Bustan Palace, A Ritz Carlton

Omán, Muscat

č. zájezdu: 473609/5
od57 250,-/osoba
Al Bustan Palace, A Ritz Carlton - Omán, Muscat - Pobytové zájezdy

Al Bustan Palace, A Ritz Carlton

Země: Omán

Středisko: Muscat

Ubytování: Al Bustan Palace, A Ritz Carlton


Stravování: snídaně, polopenze
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Prosinec, Leden

Délka pobytu: 6 až 17 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • snídaně
 • polopenze

Nutná hotovost s sebou

Okouzlující romantická poloha s malebnou polohou mezi masivem hor z jedné a průzračným mořem z druhé strany! Navštivte perlu Arabského světa a ikonu Ománu!

rychly_prehled

neopakovatelná přírodní scenérie stranou ruchu městaúžasná poloha v nádherné zahradě plné palem a zeleněideální místo pro rodinnou dovolenoumix jakoby starobylé architektury a moderních prvků hotelunádherný 50 m dlouhý infinity bazén se 14 palmami zasazenými přímo v bazénunejvyšší úroveň služeb, vynikající gastronomie, vše podřízeno klientovimožnost ubytování až 2 dětí v pokoji s rodičiWi-fi internet zdarma

strucna_poloha

Muscat necelých 40 minut jízdy od letiště, 6km od hlavního města Muscatuu privátní 1 km dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře

Poloha

původně je jednalo o palác sultána, který ho kdysi daroval na přestavbu hotelu. Byl otevřený již v roce 1985 jako jeden z nejluxusnějších hotelů na Blízkém východě. V letech 2007–2008 byl kompletně renovován a poslední velká rekonstrukce skončila v letech 2017–18. Od léta 2011 se stal součástí společenství prestižního řetězce Ritz Carlton. Leží přímo u privátní 1 km dlouhé písečné pláže, v rozlehlé 200 akrové zahradě s výhledem na třpytivé azurové moře, pouhých cca 10 minut od centra města, cca 40 minut jízdy od letiště a golfového hřiště. Majestátní zlacená lobby vysoká 38 m Vás okouzlí svou vznešeností, dokreslenou nádhernými křišťálovými lustry a fontánou uprostřed.

pojmenovani_u­poutavky1

Hotel.

popis_upoutavky1

Unikátní atmosféra se skvělou gastronomií.

Vybavení hotelu

5* hotel byl vybudován na pozemku sevřeném pohořím Al Hajar a z druhé strany omývaný průzračným Ománským mořem. Jeho nezaměnitelný tvar v podobě osmihranné věže Vás zaujme na první pohled. Jde o jakýsi gotický hrad s převažujícími prvky arabské architektury. Budova má celkem 9 podlaží a dvě boční 3 podlažní křídla s celkem 250 pokoji. 198 Deluxe pokojů (40 m2) se liší především výhledem a některé mají i přímý přístup do laguny, která je tvořena 2 společnými bazény. Dále je zde 52 suite různých druhů a velikostí. V nabídce jsou Junior (60 m2), Executive (80 m2) a President suity (300 m2). Po příjezdu Vás uchvátí a jistě zcela pohltí veliké atrium, které prochází všemi 6 patry do výše necelých 40 m a je zakončeno nádherně umělecky provedenou kopulí s křišťálovým lustrem. Na tomto patře najdete recepci, asijskou á la carte restauraci China Mood, několik salónků, lobby bar a centrální fontánu. Nezapomeňte se zde zastavit na odpolední čaj a užít si tuto jedinečnou atmosféru. Z lobby vedou 4 patra až do přízemí, kde najdete celou řadu krámků, boutique, minimarketů, zlatnictví a hlavní celodenní restauraci Al Khiran servírující především jídla mezinárodní kuchyně. Celkem jsou v areálu 3 restaurace, 2 bary a 4 bazény včetně dětského. V pravém rohu pozemku najdete malou pevnost, jež dala vzniku vyhlášených Six Senses Spa (3.000 m2) s řadou masážních místností, několika místnostmi na hammam, saunu, páru, jógu, fintess atd. Hotel nabízí aerobic cvičení, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, kajaky. Jsou zde také 4 osvětlené tenisové kurty, dětský klub, velké venkovní dětské hřiště s pirátskou lodí, 3 skluzavkami, vodními atrakcemi a odděleným mělkým bazénem. Celý areál na první pohled zaujme skvěle udržovanými travnatými plochami se stovkami palem. Obzváště v noci po nasvícení získává zahrada úplně jiné kouzlo a bude Vás opakovaně zvát k příjemným procházkám. V hotelu nechybí ani business centrum a konferenční sály. Wi-fi internet je zdarma v celém areálu hotelu stejně jako lehátka, osušky a slunečníky. Pláž je široká, písečná a s pozvolným vstupem do vody. Hotel kromě jiného organizuje 2× denně zdarma shuttle bus, ráno k velké mešitě a v odpoledních hodinách do centra města.

Vybavení pokojů

Deluxe mountain view pokoj (40 m2) – individuální klimatizace, psací stůl, 2 křesla, denně doplňovaný minibar (nealko zdarma), velký elektronický sejf, varná konvice na čaj, Nesspreso kávovar, telefon, CD/DVD přehrávač, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna s oddělenou vanou a sprchou, WC, vysoušeč vlasů, župan, přezůvky, kosmetika Asprey, žehlička s žehlícím prknem a balkon. Možnost 1–2 přistýlek. Ostaní typy pokojů se liší výhledem na hory, na moře či do krajiny. Přízemní pokoje mají přímý vstup z privátní terasy do členitého společného bazénu s řadou vířivek.

pojmenovani_za­rizeni1

Deluxe mountain view pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí

popis_zarizeni1

Deluxe mountain view pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí

Stravování

bohatá americká snídaně, možnost dokoupení polopenze – vše formou nadstandardního mezinárodního bufetu s bohatou nabídkou gastonomických lahůdek.

Náš názor

ojedinělý hotel s okouzlující polohou v těsném sousedství hor a krásného tyrkysového moře. Jde o opravdový palác a Vy se zde budete cítit jako v pohádce. Bezpochyby jde o to pravé místo pro odpočinek, přijemné koupání a výbornou gastronomii. Není to místo pro dovolenou plnou zábavy, nočního života a rozptýlení. Doporučujeme všem klientům hledajícím romantiku, klid, prostor a nekonečné služby! Jde vskutku o perlu Arabského světa a jednu z ikon Ománu!

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve vyšším typu pokojů nebo suite.

Odkaz na hotel/resort

http://www.ritzcarlton.com/…an/al-bustan

Cena zahrnuje

 • leteckou dopravu Praha – Muscat – Praha
 • letištní taxy a palivové příplatky
 • ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji
 • stravování uvedené u hotelu
 • transfery
 • pobytové taxy
 • asistenci místní CK
 • pojištění CK proti úpadku.

Letecká doprava nezahrnuje

 • komplexní cestovní pojištění
 • vstupní vízum po příletu na letišti – OMR 5/osoba (do 10 dní pobytu) nebo 20 OMR/osoba (nad 10 dní pobytu). V současné chvíli je Česká republika je na seznamu zemí
 • jejichž občané obdrží 14 denní vízum na letišti zcela zdarma.Cestující ze zemí označených G1 (nyní i ČR) obdrží víza zdarma při příletu do země (pobyt na max. 14 dní).

Poznámka k letecké dopravě

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek – informace v CK.Exotické zájezdy na míruExotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990! Fakultativní výletyV průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Al Bustan Palace, A Ritz Carlton - Omán, Muscat - Pobytové zájezdyAl Bustan Palace, A Ritz Carlton - Omán, Muscat - Pobytové zájezdyAl Bustan Palace, A Ritz Carlton - Omán, Muscat - Pobytové zájezdyAl Bustan Palace, A Ritz Carlton - Omán, Muscat - Pobytové zájezdyAl Bustan Palace, A Ritz Carlton - Omán, Muscat - Pobytové zájezdyAl Bustan Palace, A Ritz Carlton - Omán, Muscat - Pobytové zájezdyAl Bustan Palace, A Ritz Carlton - Omán, Muscat - Pobytové zájezdyAl Bustan Palace, A Ritz Carlton - Omán, Muscat - Pobytové zájezdyAl Bustan Palace, A Ritz Carlton - Omán, Muscat - Pobytové zájezdyAl Bustan Palace, A Ritz Carlton - Omán, Muscat - Pobytové zájezdy

Doprava

 • N1 – Praha, Beroun, Žebrák, Rokycany, Plzeň (garantovaná odjezdová místa – platí u všech zájezdů a termínů) – bez příplatku!
 • N2 – Ústí n. L., Teplice, Bílina, Most, Louny, Slaný, Kladno, Chomutov, Ostrov n. O., K. Vary – příplatek 400 Kč
 • N3 – Hradec Králové, Pardubice, Chrudim, Poděbrady, Kolín – příplatek 400 Kč
 • N4 – České Budějovice, Vodňany, Písek, Tábor – příplatek 400 Kč
 • N5 – Liberec, Jablonec, Turnov,Mladá Boleslav – příplatek 400 Kč
 • N6 – Cheb, Sokolov, Mariánské Lázně – příplatek 400 Kč
 • N7 – Klatovy, Domažlice – příplatek 400 Kč
 • N8 – Brno, Jihlava – příplatek 400 Kč

  Důležitá poznámka:

  Svozy N2 – N8 jsou garantovány při minimálním počtu 4 osob a více než 31 dní před odjezdem!

Svoz u autobusových zájezdů

N1 a nebo na trase zájezdu je bez příplatku.
N2–9 je za příplatek 400 Kč není-li u dané destinace uvedeno jinak.

Svoz u leteckých zájezdů

N2–9 za příplatek 500 Kč na osobu, není-li u dané destinace v ceníku uvedeno jinak.


Podobné zájezdy

Hotel Belad Bont Resort

Hotel Belad Bont Resort

Země: Omán

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Prosinec - Duben

Délka pobytu: 4 až 15 dnů

č. zájezdu: 466960/138
all-inclusive
letecky
od12 690,-/osoba
  Hotel Millennium Resort Salalah

  Hotel Millennium Resort Salalah

  Země: Omán

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Prosinec - Duben

  Délka pobytu: 4 až 15 dnů

  č. zájezdu: 465478/138
  all-inclusive
  letecky
  od12 990,-/osoba
   Hotel Crowne Plaza Salalah

   Hotel Crowne Plaza Salalah

   Země: Omán

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Prosinec - Duben

   Délka pobytu: 8 až 15 dnů

   č. zájezdu: 465096/138
   all-inclusive
   letecky
   od23 290,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Aktuálně

    5.12.2023

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    21.7.2023

    Velký okruh Slovinskem

    Poslední volná místa na autobusový zájezd po krásách Slovinska od 22.8. do 27.8.2023

    20.7.2023

    Poslední volná místa do Londýna!

    Poslední volná místa na jedinečný letecký poznávací zájezd z Londýna do srdce Anglie.

    RSS, více aktualit