MOSELSKOU CYKLOSTEZKOU VÍNA (HOTEL)

č. zájezdu: 356096/118
od8 890,-/osoba
MOSELSKOU CYKLOSTEZKOU VÍNA (HOTEL) - Aktivní dovolená

MOSELSKOU CYKLOSTEZKOU VÍNA (HOTEL)

Země: Německo


Stravování: snídaně
Doprava: autobusem

Typ zájezdu: Aktivní dovolená

Termíny: Červenec

Délka pobytu: 6 dnů


Možnosti dopravy

  • autobusem

Možnosti stravování

  • snídaně

Popis

129 MOSELSKOU CYKLOSTEZKOU VÍNA (HOTEL): https://www.bikemap.net/en/r/4287085/

Program1. – 2. den: Žďár n.S. – Luxembourg, Echternach, Trier. Autobusem přes Německo do Lucemburska. Hlavní město Luxembourg: katedrála s hrobem českého krále Jana aj. Na kole po cyklostezce do starobylého Echternachu. Autobusem dále do místa ubytování s krátkou zastávkou v Trevíru: antické římské památky.3. den: Bernkastel-Kues, Trarbach. Pod hradem Landshut do středověké vinařské obce Bernkastel-Kues s hrázděnými domy a vinotékou. Na kole pokračujeme podél krásných meandrů Mosely pod svahy obtěžkanými vinicemi přes Kröv a Trarbach s promenádou a kavárničkami do Reil.4. den: Hohe Eifel. Pro změnu se projedeme po cyklostezce na bývalé železnici do německých Ardén, do vrchoviny Hohe Eifel s malými jezery vulkanického původu.5. – 6. den: Ediger – Koblenz – Žďár n.S. Závěrečná část Vinné stezky před soutokem Mosely s Rýnem. Přes Cochem a pod hradem Eltz do Koblenz s pevností nad Deutsches Eck. Degustace ve vinných sklípcích. Busem zpět do ČR.

Obtížnost:


2, doporučujeme cross Délka tras: autobusem 2300 km, na kole 0–250 km Počasí: srovnatelné s naším Odjezdy: Brno, Žďár nad Sázavou, Pardubice, Praha, Plzeň

V ceně je:


Doprava klimatizovaným autobusem, přeprava kol, 3× snídaně, 3× ubytování v hotelu, či penzionu (dvoulůžkové pokoje se snídaní a sociálním zařízením na pokoji), průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Možnost dokoupit do polopenze 3× večeře v hotelu za celkem 1090 Kč.

129 MOSELSKOU CYKLOSTEZKOU VÍNA (HOTEL): https://www.bikemap.net/en/r/4287085/

MOSELSKOU CYKLOSTEZKOU VÍNA (HOTEL) - Aktivní dovolená

Aktuálně

7.3.2020

Rozhovor s Papežem - předsedou asociace kanceláří a agentur

Jestli se politici ve světlech reflektorů tváří jako zachránci lidu, tak to mají dělat důsledně. A ne zavřít biatlon a ostatní akce nechat. Po Praze momentálně chodí bez kontroly turisté 59 národností, v tom vidím větší riziko než v cestě do Itálie, míní Jan Papež z Asociace cestovních kanceláří. Jsme snadná oběť, místo toho, aby nám ministryně pomohla, náš obor odstřelila, kritizuje.

4.3.2020

Cestovní pojištění

Výhodné pojištění pro naše klienty od UNIQA a Generali Česká pojišťovna za zvýhodněnou cenu.

28.11.2019

Sleva na exotické poznávací zájezdy

Slevy na exotické poznávací zájezdy pokračují nyní se slevou až 15% pouze do konce listopadu.

RSS, více aktualit