Mimpi Resort Tulamben

č. zájezdu: 489390/89
od36 539,-/osoba
Mimpi Resort Tulamben

Mimpi Resort Tulamben

Země: Indonésie


Stravování: snídaně
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Září - Březen

Délka pobytu: 8 až 13 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • snídaně

Výhody nabídky 1
menší resort s poklidnou atmosférou

Výhody nabídky 2
ideální pro potápěče

Výhody nabídky 3
krásný výhled od bazénu na moře

Středisko
Tulamben

Poloha
Mimpi Resort se nachází v Tulambenu, na severovýchodním pobřeží Bali. Místní oblast je vyhlášená především mezi potápěči. Na své si ale přijdou i ti, kteří tomuto sportu neholdují, neboť v okolí panuje převážně klid. Místo je tedy ideální pro relaxaci a odpočinek.Cca 100 km od mezinárodního letiště DPS; cca 3 – 4 hodiny jízdy.

Pláž
Oblázková pláž přímo u hotelu. Vstup na pláž z hotelové zahrady po schodech.

Vybavení
Resort vznikl již v roce 1994, ale je pravidelně udržovaný a procházel rekonstrukcemi­.Recepce, 1 restaurace, bazén, sluneční terasa (lehátka a slunečníky zdarma). Wi-Fi připojení zdarma.

Ubytování
Resort disponuje 29 pokoji rozmístěných ve vilkách. Standard Patio – Základní kategorie. Vybaven TV, rychlovarnou konvicí, telefonem. Jedna dvoulůžková nebo 2 jednolůžkové postele. Vlastní příslušenství (koupelna částečně open-air; WC, vana nebo sprchový kout, na vyžádání vysoušeč vlasů). Courtyard Villa – Stejné vybavení jako Standard Patio, namísto terasy menší zahrada a relaxační gazeboo.

Strava
Snídaně.Polopen­ze.Plná penze.Čas a místo podávání jídel bude klientům upřesněno při check-inu v hotelu.

Sport a zábava
Potápěčské centrum (nabídka aktivit a zapůjčení vybavení za poplatek).Nabídka masáží za poplatek.

Cena zahrnuje
* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků* Transfery v destinaci* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Informace
Využití některých zařízení a aktivit může být zpoplatněno navíc. Některé služby jsou závislé na ročním období a na místních klimatických podmínkách.Na místě může být splatná místní pobytová taxa. Hradí se na hotelu při příjezdu a její výše se může měnit dle aktuálních nařízení místních autorit.Občané České republiky přijíždějící za účelem turistiky mohou žádat o vízum po vstupu do země (tzv. Visa on Arrival – VOA). O vízum však doporučujeme žádat elektronicky (e-VOA) již před cestou na webové stránce https://molina.imigrasi.go.id  Poplatek za vízum činí cca 35 USD / osoba.Od 14. 2. 2024 se na Bali platí jednorázová místní taxa ve výši cca 10 USD / osoba. Její úhrada je aktuálně možná skrze aplikaci Love Bali App nebo stránky https://lovebali.baliprov.go.id/

Mimpi Resort TulambenMimpi Resort TulambenMimpi Resort TulambenMimpi Resort TulambenMimpi Resort TulambenMimpi Resort TulambenMimpi Resort TulambenMimpi Resort TulambenMimpi Resort TulambenMimpi Resort Tulamben

Podobné zájezdy

Bali Sandy Resort, Kuta, 10 dní

Bali Sandy Resort, Kuta, 10 dní

Země: Indonésie

Středisko: Bali

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Květen

Délka pobytu: 10 dnů

č. zájezdu: 480105/113
snídaně
letecky
od29 690,-/osoba
  Rama Beach Resort & Villas

  Rama Beach Resort & Villas

  Země: Indonésie

  Středisko: Kuta

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Srpen - Březen

  Délka pobytu: 8 až 13 dnů

  č. zájezdu: 489395/89
  snídaně
  letecky
  od39 079,-/osoba
   Bali Tropic Resort & Spa

   Bali Tropic Resort & Spa

   Země: Indonésie

   Středisko: Nusa Dua

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Srpen - Březen

   Délka pobytu: 8 až 15 dnů

   č. zájezdu: 489388/89
   snídaně
   letecky
   od33 499,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Aktuálně

    12.6.2024

    Super Last Minute - letecký poznávací zájezd do Francie

    Objevte krásy Francie a Normanského ostrova Jersey na exkluzivním zájezdu s odletem z Prahy 30. června. Navštivte historická města jako Orléans, Mont St. Michel, St. Malo, a Paříž, a užijte si výlet lodí na Jersey. Cena zahrnuje leteckou dopravu, ubytování, snídaně, průvodce a další služby. Rezervujte již nyní za superlast cenu od 15 990 Kč!

    5.6.2024

    Fjordy a další klenoty Norska

    Poslední volná místa na červencový termín 2024! Sleva 2000 Kč pro osoby starší 55 let

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    RSS, více aktualit